WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kolin kirjutas:See mõte oli mu omalgi. Aga kui mul ei ole millegi pealt seda teha. Meie hea ja agar nais kolleg müüs selle mälu kaardi maha teadmatta, et seal peal olid meie kõik sõidud ja ajad. Nüüd ei saa ma teile tõestust ka tuua. Edasi juba otsustage ise kas tühistate meie ajad ja tulemused või panete trahvi otsa. Sest alates Argentiinast ei ole meil autodel enam evosi ega mällu salvestatud settinguid. Peame hakkama kõike otsest peale.
No jah, ma ei taha kellelegi midagi halvasti öelda ja Koliniga tegin ma ju vaherahu aga arvamust võib ikka avaldada.
Müstilisel kombel müüakse maha täis mälukaart. Tõesti, kui ma klient oleks siis ma annaksin lõuga sellise asja eest. Nii, et mehed te olete ennast liiga sisse rääkinud aga ärge nüüd keegi pahandage minu peale, et ma niimoodi mõtlen. Lihtsalt sellepärast, et mulle tundub see liiga utoopiline. Ja nagu ma ütlesin, mälukaart müüakse maha!!!!!! Veelkord, ma ei heida kellelegi midagi ette aga olen 101 % Ants Kintsuga nõus. Sorry Kolin ei taha üldse paha pärast.
Ja kui nüüd SSS ka mingid mega vahed on siis...see ju väga lühike katse. Aga eks paistab :lol: :lol: :lol:
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Noo, kui mina supersetinguid täis mälukaardi saaks siis ma küll ei pahandaks. :) Tuleks ka siia võitma. :)
gaas on endiselt laiffi
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Erki kirjutas:Noo, kui mina supersetinguid täis mälukaardi saaks siis ma küll ei pahandaks. :) Tuleks ka siia võitma. :)
:D Meil siin kolm ülikiiret juba on, niigi mahub vaevu punktidele .... rohkem rakettmehi pole vaja
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ah mõelge mida tahate mul täitsa savi. Arutasime komekesi natukese aja eest seda asja ja jõutsime otsusele, et igasuguste jamade ja tülide ära hoidmiseks on Türgi meie viimene etapp. See on kindlamast kindlam, et me edasi seda hooaega ei sõida ja ka järgmisest osa ei võta. Ei taha enam kellegagi siis aegade pärast vaielda. Lihtsalt sellel pingutamisel ja rassimisel ei ole mõtet kui keegi nagu nii meid ei usu. Ning edasi sõita nii, et kõik arvavad, et me mõtleme oma aegu välja me ei taha.
Nii, et AUSAD võistelge siis rahus edasi. Ning edu teile teie tegemistes. Aga jälgin edasi seda võistlust vaatan kuidas teil asi kulgeb.

PS see mälu kaardi asi oli selline kui samu posti hoolikalt lugesid siis seal ma ka mainisin, et me nais kolleg ei teadnud , et seal kaardi peal oli WRC 4 ajad ja sõidud. Ning müüs selle tühja pähe maha.
Aga nagu ma mainis mõelge miga tahate. Mina ei taha kellgagi TÜLIS olla.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kuulge tulge nüüd ikka mõistusele.
Otsus loomulikult teie teha kas edasi sõidate või ei, kui ma ei näe põhjust miks te loobuma peaks.
Selle koha nimi siin on foorum, kus kõigil on õigus avaldada oma arvamust ja kui see on isegi kriitika siis peaks meist küll juba olema igaüks nii paksu nahaga, et see välja kannatada.
Ütlesin seda juba ka eile ja ütlen täna veel. Kui need ajad pole usutavad siis hea küll las ta olla nii, aga te andsite järgmiseks ralliks hea eesmärgi kõigile testida rohkem, et teid edestada.
Loodan, et ikka mõtlete enne kui loobute.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Loodaks et mõtlete ümber sest häid sõitjaid ei ole palju. Usun et te sõitsite need ja usun ka niikaua kuni keegi esitab tõendeid mis vastupidist kinnitavad. Tuletan meelde et see on kõigest mäng. Oma arvamust võib avaldada muidugi aga seda ei pea kohe südamesse võtma.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Kolin, anna andeks sõnastuse eest aga te olete nagu pirtspääsukesed. Iga väiksema asja pärast oi me loobume ja hala ees ja taga. Olge mehed ma saan 20 sekki per katse ja ka ei inise. Võtke ennast kokku sõitke evod lahti ning pange oma 3 pilli stardijoonele järgmine ralli. Ja ärge solvuge iga tühise asja peale ning kohe loobuge.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Päsukene pääsukeseks aga olen väsinud kogu aeg võitlema selle eest, et teha selgeks see, et me ajad on auslt sõidetud.
Sa oled ainuke kes ei ole vingunud selle üle , et me oleme väga head ajad sõitnud.
Nahk on mul küllaltki paks asi ei olnud enam kriitikas vaid juba otsestes süüdistustes. Ma ei taha olla valetaja siin foorumis.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Päsukene pääsukeseks aga olen väsinud kogu aeg võitlema selle eest, et teha selgeks see, et me ajad on auslt sõidetud.
Sa oled ainuke kes ei ole vingunud selle üle , et me oleme väga head ajad sõitnud.
Nahk on mul küllaltki paks asi ei olnud enam kriitikas vaid juba otsestes süüdistustes. Ma ei taha olla valetaja siin foorumis.
Küsimus kas mina olen aegade üle VINGUNUD seekord??????
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:
Kolin kirjutas:Päsukene pääsukeseks aga olen väsinud kogu aeg võitlema selle eest, et teha selgeks see, et me ajad on auslt sõidetud.
Sa oled ainuke kes ei ole vingunud selle üle , et me oleme väga head ajad sõitnud.
Nahk on mul küllaltki paks asi ei olnud enam kriitikas vaid juba otsestes süüdistustes. Ma ei taha olla valetaja siin foorumis.
Küsimus kas mina olen aegade üle VINGUNUD seekord??????
Sa ju ei osale sellel rallil ning sul ei ole ju põhjust seda teha. Isegi kui sa osaleksid usun, et sa ei oleks VINGUNUD.
Siin on veel tegelasi kes ei ole lärmi tõstnud aga ma ei hakka kõiki siin ülesse lugema. Või siiski Aix, Tom ja veel mõned tegelased.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

OK kutid ärme tülitse. Pakun rahu. Vabandan kõigi eest keda olen solvanud. Aga ma ei ole kedagi tüssanud ega petnud.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Kolin kirjutas:OK kutid ärme tülitse. Pakun rahu. Vabandan kõigi eest keda olen solvanud. Aga ma ei ole kedagi tüssanud ega petnud.
Tubli Kolin! Loodan et sellest saab asja ja, et oleme ikka kõik sõbrad edasi.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Oh jah viimase katsega peaks kaotama veel kohti
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Õnnitlused esimesele kolmele
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Õnnitlused ka minu poolt ning see on vähemalt minu jaoks motivaator rohkem trenni tegema ja auto arendusse keskenduma
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tom kirjutas:Õnnitlused ka minu poolt ning see on vähemalt minu jaoks motivaator rohkem trenni tegema ja auto arendusse keskenduma
Tom päris kõva lahing oli mis? Aga ju oli mul siis viimasel katsel rohkem õnne :lol: :lol: :lol:
reix
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 07 Mär 2004, 20:40
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas reix »

Tervist!
Mina isiklikult arvan, et siin ei tohiks küll päti käsi olla Kolini ja teiste aegades sees, sest vaadake, kui mehed just ise ütlesid, et nad on teinud kõva trenni ja on puhtalt sõitnud siis ma ka jälgisin sed teemat, kuhu ajad jne pannakse siis vaatasin seda et küll on tehtud spinne teiste poolt ja mai imesta, et vahed võivad järsku suureks venida, aga igal juhul edu teile ja ärge pidage viha üksteise vastu. Ma ei ole suurem ütleja siin, sest ei sõida enam ise seda meistrisarja kaasa. Edu sellegi poolest!
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Burns kirjutas:
Tom kirjutas:Õnnitlused ka minu poolt ning see on vähemalt minu jaoks motivaator rohkem trenni tegema ja auto arendusse keskenduma
Tom päris kõva lahing oli mis? Aga ju oli mul siis viimasel katsel rohkem õnne :lol: :lol: :lol:
Kõva lahing küll ja ma teadsin, et viimane katse mulle ei sobi ja sõitsin kuidagi liiga ettevaatlikult, aga hea võitlusega kuuendaks pole paha tulemus.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Rallifoorum WRC4 meistrivõistluste hooaja seitsmes ralli sõideti Türgi kivistel teedel.

Rallile oli registreerunud 21 WRC sõitjat. Neist rallile startisid 14.

Ralli TOP8 järjestus oli järgnev:

1.Kolin 20.18,66
2.Fulber 20.21,63 +00.02,97
3.Kucoch 20.30,00 +00.11,34
4.Sparco 21.16,80 +00.58,14
5.Burns 21.21,60 +01.02,94
6.Tom 21.22,64 +01.03,98
7.Ants Kints 21.24,18 +01.05,52
8.Aix 21.34,98 +01.16,32

Hooaja teise võidu sai Kolin ning Peugeot. Ühtlasi oli see Kolini karjääri viies ja Peugeoti teine võit WRC RFC ajaloos.

Enne kui ralli alata sai tuli rajalt teade, et MM liider Strike on testikatsel oma Citroeniga sõintud teelt välja ja rullunud üle katuse ning rallile ei stardi.

Ralli algas esmaspäeval Simena kiiruskatsega.
Sellel katsel domineeris Peugeoti sõitja Kolin, kes alustas rallit kohe kiirelt ning tulemuseks SS1 võit. Kuid teda olid tihedalt jälitamas Fulber ja Kucoch.
Katse neljanda aja sai kirja Fordi sõitja Aix, kes kaotas selle katsega Kolinile 7,3 sekundit. Top 6 mahtusid veel Sparco ja Burns.

Ralli teine kiiruskatse Silyon muutis üldjärjestust tugevalt.
Kui SS1 võit kuulus Kolinile ja ka ralli liidrikoht siis nüüd võitis katse Mitsubishi sõitja Tom ja asus ise ralli liidriks. Kusjuures märkimist väärib fakt, et Tom jõudis lisaks katsevõidule veel katsel spinnata ja lõhkuda pidurid. Seega väärib Tom i poolt sõidetud SS2 aeg tunnustust.
Tom i järel sai katse teise aja Skoda sõitja Burns, kes asus enne seda rallit MM arvestuse kolmandal kohal ning kindlasti oli nüüd hea võimalus kui MM liider Strike katkestanud oma positisoone parandada.
Katsel näitasid veel head kiirust Fordi sõitja Ants Kints, kes katse kolmanda ajaga tõusis ABS arvestuse 8ndalt kohalt 6ndaks.
Veel mahtusid Top6 hulka katsel Subaru sõitja Sparco, SS1 võitja Kolin ning Aix.
Rajalt saabunud teadete kohaselt oli väikseid probleeme katsel ka Citroeni sõitjal Erryl, kes magas ühe mahapöörde maha ja tegi spinni.

SS3 Silyon 2 andsid sõitjad Kolin, Fulber ja Kucoch teistele tõsise tormihoiatuse. Kui need kolm sõitjat lõpetasid katse 2,1 sekundi sees, siis neljandaks tulnud Fordi piloot Aix kaotas katse võitnud lõvimeeskonna sõitjale koguni ligi 15 sekundit.
Veel mahtusid katsel Top6 hulka Sparco ja Tom.
Kui enne SS3 oli ralli liider jaapani autotootja sõitja Tom siis peale SS3 lõppu oli Tom langenud koguni neljandaks kaotades liidrile ligemale 19 sekudnit.
Teda omakorda aga olid väikeste vahedega jälitamas Sparco, Burns, Aix ja Ants Kints.
Katse kõige suurem ebaõnnestuja oli Fordi piloot Ants Kints.
Kui Fordi sõitja lahkus servisest säras taevas päike ja polnud aimugi, et katsel võib sadama hakata. Kuid katsel sadas vihma ja kaotust tuli teistega võrreldes selle katsega kõvasti. Seda näitas ka alles katse 11 aeg ja kaotust võitjale ligemale 26 sekundit.

SS4 Phaselis katesel sai ralli teise katsevõidu Mitsubishi.
Kui SS2 oli Mitsuga kiiret sõitu teinud Mitsu sõitja Tom, siis nüüd oli Fulberi kord näidata oma tõelist kiirust.
Fulber edestas katsel Kolinit ning nüüd oli nende vahe ABS arvestuses peale nelja sõidetud katset vaid 1,4 sekundit.
Katsel olid veel Top 6 Kucoch, Tom, Sparco ning taas hoo ja õige seadistuse leidnud Ants Kints.
Oli kujunemas välja trio kes võitlesid esikoha nimel Kolin, Fulber, Kucoch ning teine trio Tom, Sparco, Burns kes võitlesid kohtade 4-6 peale. Samuti käis tõsine heitlus kohtade 7-8 peale Fordi duo Ants Kints-Aix vahel.
SS4 kuuenda ajaga kerkiski Ants Kints 8ndalt kohalt 7ndaks, kuid seda vaid 0,06 sekundilise eduga Aixi ees.
Katsel oli veidi autosi kahjutanud Citroeni sõitja Erry ja Mitsu sõitja Tom.

SS5 Phaselis 2 oli tegu ralli pikima katsega.
Katselt tulnud splittide järgi oli teada, et väga kiirelt tuleb taas prantsuse autotootja sõitja Kolin.
Kui Kolin finishise jõudis sai tõestust fakt, et ralli kolmas katsevõit oli saavutatud, kuid seda vaid 0,03 sekundilise eduga teiseks jäänud Fulberi ees. Kolmas oli katsel Kucoch. Top 6 aegasi sõitsid veel Ants Kints, Burns ja Sparco. Katse kuuenda ajaga möödus Sparco, Mitsu sõitjast ning oli nüüd ABS arvestuses neljas.
Tom kukkus viiendaks ja tema järel kuuendal kohal oli Burns, kes kaotas talle kõigest 0,3 sekundit.
Oma seitsmendat kohta kindlustas Ants Kints, kes katse neljanda ajaga edestas katsel seitsmendaks jäänud Aixi ligemale kuue sekundiga.
Katsel oli auto üle katuse keeranud Citroeni sõitja Erry ja seoses sellega lõhkunud vedrustuse ja pidurid, kuid sai hoolimata sellest rallit jätkata.
Sama saatus tabas ka Subaru sõitjat Otti.

Viimane katse Antalya oli nö. publikukatse. Seal pidi selguma ralli võitja ning kohtade 4-6 omanikud.
Katse suutis kõige kiiremini läbida tervel rallil head kiirust näidanud Kolin.
Sellega oli ta kindlustanud nii endale kui ka Peugeotile hooaja teise võidu.
Viimase kiiruskatse väga positiivne üllatus oli Citroeni erasõitja Maiko koguni viies aeg. Selle ajaga jättis ta enda seljataha mitmed nimekad tehasesõitjad. Loodan, et see aeg annab noormehele enesekindlust ja kiirust tulevasteks rallideks.
Viimasel katsel muutus veel 5 ja 6 koha omanik. SSS suutis Burns edestada Tom i 1,3 sekundiga ja võitis lõpuks teda ABS arvestuses kõigest sekundiga ja koatades omakorda neljanda koha Sparcole kõigest 1.04 sekundiga.
Märkimist väärib veel fakt, et täpselt sama ABS ajaga lõpetasid ralli Citroeni erasõitja Alex ning Subaru sõitja Ott.

Seega ralli poodiumi hõivasid ka seekord kolme erineva tootja sõitjad ja autod. 1.Kolin-Peugeot, 2.Fulber-Mitsubishi, 3.Kucoch-Skoda.

Rallil domineeris alates SS3 selgelt trio Kolin,Fulber, Kucoch. Nende kolme edu järgnevate ees oli mäekõrgune. Võib öelda, et need kolm sõitjat olid sellel rallil ainsad kelle igal katsel olid õiged seadistused, rehvivalikud ning muidugi kiirus.

MM liider vahetus juba kolmandat korda viimase kolme ralli jooksul. Türgi ralli neljanda kohaga kerkis taas MM liidriks sinise meeskonna sõitja Sparco. Kuna Strike rallile ei startinud siis kerkis Türgi ralli võiduga MM teisele kohale Kolin. Kolmandat ja neljandat kohta jagavad võrdsete punktidega Burns ja Strike.

Tootjate punktitabelis ei muutunud peale Türgi rallit liidrite seas midagi, sest Skoda ja Peugeot said mõlemad võrdselt punkte.

Tootjate punktid jagunesid Türgis järgnevalt:

1.Mitsubishi 11
2.Peugeot 10
3.Skoda 10
4.Subaru 5
5.Ford 3

Katsevõite jagus seekord kolmele sõitjale, Kolin (4), Fulber, Tom (1)

SS All-Star selle rallil nägi välja järgnev:

SS1 02.27,83 Kolin
SS2 03.42,60 Tom
SS3 02.19,44 Kolin
SS4 04.57,71 Fulber
SS5 05.30,07 Kolin
SSS 01.07,93 Kolin

Total:20.05,58


RFC rallistaari auhind läheb seekord kolmikule Kolin, Fulber, Kucoch. Need kolm sõitjat näitasid, kõikidel katsetel häid aegu ning olid alates SS3 kuni ralli lõpuni kõigile püüdmatud.


Järgmine MM ralli sõidetakse Argentina rasketel ja mägistel teedel.
Eelmise hooaja võitu Argentina teedel asub kaitsma Citroeni sõitja Strike kellele oli see võit eelmisel hooajal ilusaks sünnipäeva kingiks.
Eelmisel hooajal WRC3 meistrikatel võitis Strike ralli Fordi meeskonna värvides.

Top3 Argentina rallil oli eelmine hooaeg:

1.Strike
2.Aix
3.Kolin

Seega edu kõigile Argentina testidel ja rallil.

FLAT-OUT
Strike
Viimati muutis Strike, 11 Apr 2005, 21:56, muudetud 1 kord kokku.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Mul oleks üks väike küsimus järgnevatele MM sõitjatele: Kristo, Lobur, Jälgija, Kambu, Rallipoiss ja Menakristian. Pajud teise plaanivad osaleda tulevastel rallidel? Näiteks seni pole ühtegi starti teinud erasõitja Menakristian. Loodetavasti te ikka sõidate kaasa veel mõned rallid ja ma ei pea teid veel nimekirjast ära kustutama.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta