WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

kambu kirjutas:SS-2 võit tuli tänu sellele,et harjutasin seda kõige rohkem.ülejäänud katsed tulid nii enam-vähem.Eks näe kas poodjumile ka pääseb :D aga vahed on julmad :shock:
ma eile proovisin korra UK'd sõita.. paluks mulle reserveerida konkurentsitult viimane koht juba ette ära.

see ralli lihtsalt ei sobi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

ott kirjutas:
kambu kirjutas:SS-2 võit tuli tänu sellele,et harjutasin seda kõige rohkem.ülejäänud katsed tulid nii enam-vähem.Eks näe kas poodjumile ka pääseb :D aga vahed on julmad :shock:
ma eile proovisin korra UK'd sõita.. paluks mulle reserveerida konkurentsitult viimane koht juba ette ära.

see ralli lihtsalt ei sobi
No tohoh mis sellel ralli siis nii hullu on? Kui ma õieti mäletan on Petter seal Subaruga võidutsenud juba 3 a järjest ja enne seda Burns seega Subaru + piloot peaks hea kombinatsioon olema seal teedel hea tulemus saavutada.
Mull isiklikult see ralli meeldib ja loodan, et saan ikka mõned punktid juurde pärast Jaapani ebaõnnestumist. See on ralli mis mulle üldse ei meeldi millegipärast. Ei istu selline mix stiil libe, kuiv, gravel, tarmac.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Täpselt sama lugu mis Strikel, et Inglismaa istub suurepäraselt, aga Jaapan mitte. Loodaks Inglismaalt ikka paremat tulemust kui siit viimast kohta.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

Strike kirjutas:No tohoh mis sellel ralli siis nii hullu on? Kui ma õieti mäletan on Petter seal Subaruga võidutsenud juba 3 a järjest ja enne seda Burns seega Subaru + piloot peaks hea kombinatsioon olema seal teedel hea tulemus saavutada.
Mull isiklikult see ralli meeldib ja loodan, et saan ikka mõned punktid juurde pärast Jaapani ebaõnnestumist. See on ralli mis mulle üldse ei meeldi millegipärast. Ei istu selline mix stiil libe, kuiv, gravel, tarmac.
mis rallil hullu on - krt pime on. mul küll hea nägemine, kuid tee ääre visuaalsusega ei suuda harjuda. panen võssa kogu aeg.

mulle rohkem tasasema kattega rallid lähevad. asfalt ja hea kruus, nagu soome ntx
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Mulle tundus kunagi kui WRC4 alles sain Walesi ralli täiesti võimatu ei saanud EVO esimeset ajastki jagu. Kui aga veidi muuta setinguid ja siis proovida sõita tulevad päris head ajad. Seega soovitan ikka kui vähegi aega veidi harjutada ja näed, et ajad paranevad.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:Mulle tundus kunagi kui WRC4 alles sain Walesi ralli täiesti võimatu ei saanud EVO esimeset ajastki jagu. Kui aga veidi muuta setinguid ja siis proovida sõita tulevad päris head ajad. Seega soovitan ikka kui vähegi aega veidi harjutada ja näed, et ajad paranevad.
Mulle ka see ralli meeldib aga ma arvan et sellest tuleb hooaja raskeim ralli kuna eksimis võimalusi on päris palju. Aga settinguid muutes asi paraneb kindlasti.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kolin kirjutas:Meil jäi Strike-ga kokkulepe, et kui puhkuselt tagasi jõuan ja tööle lähen siis panen need screenshotid ülesse. Võtke või jätke.
No jah parem hilja kui mitte kunagi, mis sest et ma kohe sellega hakkama sain. Sul see töökoht vist põhjanabal.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Burns kirjutas:
Kolin kirjutas:Meil jäi Strike-ga kokkulepe, et kui puhkuselt tagasi jõuan ja tööle lähen siis panen need screenshotid ülesse. Võtke või jätke.
No jah parem hilja kui mitte kunagi, mis sest et ma kohe sellega hakkama sain. Sul see töökoht vist põhjanabal.
Ikka ei olda rahul. Mis ma tegema pean kõrvade peal käima või. Kui ikka ISAND Burns ütleb siis tule kohe joosta ja pugeda kasvõi ilma seebita ****. :cry: Sorry ISAND.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Pole mõtet vist enam jamada kui isand rahul ei ole tuleb oma närvide säästmiseks loobuda võitlusest ja alla anda. Good bye my Lord.
Rohkem ma sellel teemal enam ei räägi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Nii lihtsalt sa alla annadki siis või?? Põhimõtteliselt oleks ju võimalik töölt läbi hüpata ja paar pildikest kiiresti ära teha ja kõik, pole ju raske. Või mis.

Teine asi on see, et niikuinii tuleb mingit kriitikat Kolini aegade teemal, on tema kohe võistlusest väljas. Sellest ma aru ei saa. Kui sul on ajad korras ja südametunnistus puhas, siis mida sa põed??
gaas on endiselt laiffi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Erki kirjutas:Nii lihtsalt sa alla annadki siis või?? Põhimõtteliselt oleks ju võimalik töölt läbi hüpata ja paar pildikest kiiresti ära teha ja kõik, pole ju raske. Või mis.

Teine asi on see, et niikuinii tuleb mingit kriitikat Kolini aegade teemal, on tema kohe võistlusest väljas. Sellest ma aru ei saa. Kui sul on ajad korras ja südametunnistus puhas, siis mida sa põed??
Erki kirjutas täpselt minu mõtted ära.
Kas loobumine on õige lahendus ? Nagu päeval jutt jäi, kui puhkuselt tagasi paned ajad üles ja kõigil kellel oli midagi öelda peaksid saama oma vastuse.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Ma vist ise loobun varsti kogu selle teema peale ja annan WRC4 korraldusõigused kellegile teisele.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Erki kirjutas:Nii lihtsalt sa alla annadki siis või?? Põhimõtteliselt oleks ju võimalik töölt läbi hüpata ja paar pildikest kiiresti ära teha ja kõik, pole ju raske. Või mis.

Teine asi on see, et niikuinii tuleb mingit kriitikat Kolini aegade teemal, on tema kohe võistlusest väljas. Sellest ma aru ei saa. Kui sul on ajad korras ja südametunnistus puhas, siis mida sa põed??
Täpselt minu sõnad. Ja ei ole ma siin mingi ISAND, vaid tavaline sõitja, kellele tunduvad lihtsalt osad ajad kahlased, mis ma teha saan. Sa teed sellest sellise probleemi kohe et lihtsalt kohutav. Ma oleks ammu juba töölt läbi käinud ja selle asja ära teinud, ja rahu majas. Nii et lõpetame selle Isanda jutu ära. Tee pildid ära ja kõik on korras.
Ja Strike, ära sa nüüd küll oma ametiti maha pane.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:Ma vist ise loobun varsti kogu selle teema peale ja annan WRC4 korraldusõigused kellegile teisele.
Minu pärast ära sa küll oma ametit maha pane. Kes seda võistlust siis vedama hakkab? :shock:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:
Strike kirjutas:Ma vist ise loobun varsti kogu selle teema peale ja annan WRC4 korraldusõigused kellegile teisele.
Minu pärast ära sa küll oma ametit maha pane. Kes seda võistlust siis vedama hakkab? :shock:
Tahaks ikka, et kõik jätkaks ja kõik oleks nagu vanasti ja, et erimeelsused kaoksid.
Loodan, et sa sinna tööle varsti jõuad ja need pidlid ära lisad siia, et kõik taas rahulik oleks.
Hooaja lõpuni ma arvan ikka pean vastu siin ei hakka teis alt vedama.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Burns kirjutas:
Erki kirjutas:Nii lihtsalt sa alla annadki siis või?? Põhimõtteliselt oleks ju võimalik töölt läbi hüpata ja paar pildikest kiiresti ära teha ja kõik, pole ju raske. Või mis.

Teine asi on see, et niikuinii tuleb mingit kriitikat Kolini aegade teemal, on tema kohe võistlusest väljas. Sellest ma aru ei saa. Kui sul on ajad korras ja südametunnistus puhas, siis mida sa põed??
Täpselt minu sõnad. Ja ei ole ma siin mingi ISAND, vaid tavaline sõitja, kellele tunduvad lihtsalt osad ajad kahlased, mis ma teha saan. Sa teed sellest sellise probleemi kohe et lihtsalt kohutav. Ma oleks ammu juba töölt läbi käinud ja selle asja ära teinud, ja rahu majas. Nii et lõpetame selle Isanda jutu ära. Tee pildid ära ja kõik on korras.
Ja Strike, ära sa nüüd küll oma ametiti maha pane.
Ei tee sellest probleemi. Kuna tegu on võistlusega kus sõidetakse oma lõbuks siis on mul muutki teha kui teile õigustust otsida. Sai öeldud kui mul puhkus läbi saab siis panen ka Screenshotid ülesse kui aega on... Asi oleks teine kui võistluse taga oleks ka auhinnad. Siis oleks mul aegadest juba pildid üleval. Aga kuna sellest ei sõltu midagi kas panen need ülesse või ei pane. Mul ei ole nagu nii aega kogu hooaeg kaasa teha seega ei ohusta ma kellegi tiitli heitlust. Olgem sõbrad ja rahuneme nüüd maha ning teeme trenni kellel selleks aega on. Ei taha kellekagi siin kaigast vedada ja muda loopida. Seega pakun rahu. Ning olgem sõbrad edasi. Võtke või jätke. Ise teate kes veel tahab mu sõber olla kes ei taha.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Ei tahaks minagi kellegagi tüli norida aga ma arvan, et su enda uhkus on mängus, kas sa paned need ülesse või mitte. Ja kõik oleks juba ammu maha maetud, kui sa oleks need pildid ülesse pannud nagu mina tegin. Minul ei olnud midagi karta ja panin need pildid ülesse ja mina võin öelda, et minu südametunnistus on PUHAS. Ja see jutt, et kui oleks mingi auhind mängus oleksid sul need pildid ammu üleval...no ma ei tea mida öelda- JUST DO IT MAN.
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

üks suht loll küsimus mis asi on ps2 manuaal ma tahaks ka võrgus pelada panen inti juhtme sisse õhukesse ps2 aga mitte midagi ei tee ei lase onlinis mängida mida pean veel tegema aidake :cry:
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

kõva lahing tõotab tulla 4-6 kohale noormeister Burnsi,Sparco ja minu vahel ülejäänud on kas eest ära sõitnud,ning teised väheke maha jäänud :D UK-s "*****"üldse ei lähe.Ma ainult 2 korda olen rajaga tutvumas käinud. Üldiselt tundub raske ralli tulema.SS2el on nii ohtlikult palju veelompe mis vale trajektooriga kurvi minnes.Ja siis auto lihtsalt kaotab juhitavuse.Ei tea kas kumm vilets või tuleb settingutes kõvasti ümberkorraldusi teha

EDU Kõigile
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

kambu kirjutas:.Ei tea kas kumm vilets või tuleb settingutes kõvasti ümberkorraldusi teha
Kumm võib vilets olla, autol käivad all rehvid. :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta