Francois Duvali tulevik...

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Jah. Eilses uudises oli: Francois Duval test op dit moment met Citroën op Corsica voor de WK-manche aldaar later op het jaar.
Tänases uudises on, et siiski ei saanud ta seal rajale. Ju nad ise ka enam täpselt ei tea:)
Kasuta ikka turvavööd ka!
Rando
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2112
Liitunud: 04 Aug 2003, 11:16
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Rando »

Nii on... Eks Guy Fréquelin ürita talle õppetundi ikka anda. Samas ega ka Stephane Prevot kriitika alt pääse. Kahekordne Belgia meister Guy Colsouli sõnul on süüdi just Prevot, kes ei suutnud noort sõitjat õigesti juhendada.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Pitstopis jutt, et Sven Smeets avaldab soovi Duvali kõrval istuma hakata.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Kristo kirjutas:Pitstopis jutt, et Sven Smeets avaldab soovi Duvali kõrval istuma hakata.
No tal on Freddy kõrval julgust ka omajagu kogunenud. :lol:
gaas on endiselt laiffi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Tulevane Duvali kaardilugeja pangu kohe heaga kaks kiivrit pähe ja Sparco turvatrakse peaks kah olema tavalisest rohkem. :D
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

samuti peaks olema paar tulekustutajat kaasa
radiation
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 492
Liitunud: 14 Mai 2005, 17:39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas radiation »

Kahjuks tundub, et Duvali tulevik lõppeb selleks hooajaks. Tema asemele otsitakse uut ja meeskonna juht Guy Frequelin ütles, et belglase palkamine oli vale tegu!
ahmi tolmu
draggo
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Juul 2003, 16:14

Postitus Postitas draggo »

radiation kirjutas:Kahjuks tundub, et Duvali tulevik lõppeb selleks hooajaks. Tema asemele otsitakse uut ja meeskonna juht Guy Frequelin ütles, et belglase palkamine oli vale tegu!
Link ka siis: http://www.rally.ee/?a=a009&b=3654
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

See oleks küll päris hea kui Mikko saaks uue võimaluse.
Privaat Fordiga näitas ta küll häid aegu ja arvan, et oleks kiire ka Sidruni roolis.
Jääme siis ootama Citroeni otsust.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:See oleks küll päris hea kui Mikko saaks uue võimaluse.
Privaat Fordiga näitas ta küll häid aegu ja arvan, et oleks kiire ka Sidruni roolis.
Jääme siis ootama Citroeni otsust.
Näitas head aega küll, aga kuidas lõpetamisega lood on. Peaasi, et sitikas kaks korda ühte ämbrisse ei astuks. :wink:
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

usun, et Duval oleks hetkel parim valik. Hirvonen ei ole nii kiire.
Eks Duval ole nüüdseks juba väikse õppetunni saanud, et ei tasu üleliia kiirustada ning siis välja panna.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Duvalil hakkas juba eelmise hooaja lõpus viltu vedama(korsika,hispaania) siis sähvatas austraalias aga sellest hooajast ei tasu rääkidagi.Ta vist mõtles et on nii tegija et hakkab kõiki kottima täiega aga isegi autot ei suutnud ohjes hoida:
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Mina oleks ülimalt rahul kui Hirvonenile uus võimalus antaks. Mulle ääretult sümpaatne kuju. Ma arvan, et see mees on võimeline oluliselt rohkemaks kui mingi Duval.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Rasmus kirjutas:Mina oleks ülimalt rahul kui Hirvonenile uus võimalus antaks. Mulle ääretult sümpaatne kuju. Ma arvan, et see mees on võimeline oluliselt rohkemaks kui mingi Duval.
Ka mina arvan, et Mikko on uut võimalust väärt.Seda emam, et isegi Tommi ei suutnud Subaruga midagi ära teha. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Minu arvates oleks üsna mõistlik valik tegelt Stohl,kuid kahjuks sponsorid...
Hirvonen on mulle üsna ebasümpaatne kuju.
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Tan »

Mina tahaks ka Citroenis näha ennemalt Hirvoneni kui Duvali, rääkimata Stholist. Miks? Ikkagi põhjamaa mees ja vägagi suurest ralliriigist. Ei oleks eriti "ilus" olukord kui rallimaailma tipust puuduksid soomlased. Kaua enam Grönholmgi sõita viitsib/tahab /saab?
Ja minuarust oleks just Hirvonen see järgmine soomlane kes võiks tegusi teha, võrreldes nt Gardemeistri,Paasoneni või Tuohinoga.
Ühesõnaga võimalust väärib minuarvates ta igaljuhul 8)
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Tan kirjutas:Mina tahaks ka Citroenis näha ennemalt Hirvoneni kui Duvali, rääkimata Stholist. Miks? Ikkagi põhjamaa mees ja vägagi suurest ralliriigist. Ei oleks eriti "ilus" olukord kui rallimaailma tipust puuduksid soomlased. Kaua enam Grönholmgi sõita viitsib/tahab /saab?
Ja minuarust oleks just Hirvonen see järgmine soomlane kes võiks tegusi teha, võrreldes nt Gardemeistri,Paasoneni või Tuohinoga.
Ühesõnaga võimalust väärib minuarvates ta igaljuhul 8)
Hirvonen sai Subarus oma suure võimaluse ja tulemus on hästi teada.See,et Timo Jouhki tema suur promoja on,ei tee teda ka kohe teistest kiiremaks.Ja see,et tegu soomlasega,loeb veel kõige vähem...

PS:Sidrunisse sobiks hästi veel nt Carlsson.
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Mikko ikka lähinaaber ja väga sümpaatne kuju nagu siin juba mainitud on. Minu arvates ei lastud tal Subaruga ennast tõestadagi. Lapworth luges koguaeg sõnu peale, et saad kogemusi ja siis küll järgmine aasta paugutad. Aga järgmine aasta? Mees pidi Era Fordiga kõigile tõestama kui kõva kärbes ta on. Ja see, et Jouhki tema selja taga, teeb asja vaid lihtsamaks. Siiralt loodan, et Citroeni teine koht kuulub Mikkole. Ja usun, et sellest oleks suuresti kasu ka Sitikale endale.
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Tan »

mrali kirjutas:
Tan kirjutas:Mina tahaks ka Citroenis näha ennemalt Hirvoneni kui Duvali, rääkimata Stholist. Miks? Ikkagi põhjamaa mees ja vägagi suurest ralliriigist. Ei oleks eriti "ilus" olukord kui rallimaailma tipust puuduksid soomlased. Kaua enam Grönholmgi sõita viitsib/tahab /saab?
Ja minuarust oleks just Hirvonen see järgmine soomlane kes võiks tegusi teha, võrreldes nt Gardemeistri,Paasoneni või Tuohinoga.
Ühesõnaga võimalust väärib minuarvates ta igaljuhul 8)
Hirvonen sai Subarus oma suure võimaluse ja tulemus on hästi teada.See,et Timo Jouhki tema suur promoja on,ei tee teda ka kohe teistest kiiremaks.Ja see,et tegu soomlasega,loeb veel kõige vähem...

PS:Sidrunisse sobiks hästi veel nt Carlsson.

PS: Ma pole seda väitnudki et rahvus midagi loeb. Lihtsalt silmale oleks ilusam vaadata tippseltskonnas soomlast , kui nt belglast või austerlast.
Vasta