WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Intervjuu Subaru esisõitjaga: Jees, jees Catalonia vill bii guud for the Subaru and the rõuds aar veri cliin and vaid and ai sink dätt ai vill fait for see victori.

Ok nali naljaks aga ma arvan et 6 punkti Burnsiga on ikka küllalt suur ja kui veel arvestada seda kui tõsiselt ta neid järele jäänud etappe võtab, on asi ikka suht kindel. Aga Krusale tere tulemast meie seltskonda ja usun et varsti kui mitte kohe sõidad meie tempos või isegi kiiremini!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Sparco kirjutas:
Ok nali naljaks aga ma arvan et 6 punkti Burnsiga on ikka küllalt suur ja kui veel arvestada seda kui tõsiselt ta neid järele jäänud etappe võtab, on asi ikka suht kindel. Aga Krusale tere tulemast meie seltskonda ja usun et varsti kui mitte kohe sõidad meie tempos või isegi kiiremini!
Jah, ma võin ju neid rallisi tõsiselt võtta aga nagu ennemgi on läinud, sellest ei pruugi alati piisata. Motosport ju- piisab ühest "laksust" ja ralli on rikutud. Ja nagu ainult kindla peale kulgema ka ei tahaks minna, üritan kuldse kesktee leida riskimisel ja kindlalt finisisse jõudmisel. :lol: :lol:
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Püüan nüüd kuidagi veel testida aga kohe varsti vaja minna Otepääle EOSi vaatama eks vaata mis saab
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Kataloonia....

Postitus Postitas Krusa »

Eile õhtul proovisin esimest korda, uskumatult lustlik ralli tundub. Vähemalt esimese katse põhjal, mul ülejäänud veel kinni, aga loodan vähemalt esimesed lahti sõita ja siis.... Suht raske tulemust näidata kui tööl päeval/ööl. Soov on muidugi metsik :) CMR4-st veel nii palju, et sellest ei taha ma rohkem midagi teada.... ei soovita, osta parem PS & WRC.
Jaksu ja pidamist kõigile :)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Nii, Hipaania sõidetud ja ajad saadetud. Viimased katsed oleks tahtnud veits rohkem testimist aga kuna oli vaja EOS rallil käia siis jäi aega napiks. Aga muidu jäin sõiduga rahule, eks paistab mis aegu teised sõidavad? :lol: :lol: :lol:
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Nii minu ajad ka saadetud. Testi aega jäi väheseks tänu EOSile, aga eks loodaks okupeerida vähemalt viimast kohta
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Krusa esimene ralli :)

Postitus Postitas Krusa »

2 spinni ja 2 seina :) esimesed 2 evo jõudsin lahti sõita aga 4-5 katse jäid ikkagi võõraks kuna ei jõudnud neid palju proovida ega ka lahit sõita.
Ise ullult rahul. Järgmine aasta tuleb juba paremini, loodame :P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

No nii Strike. Kas hakkab jälle pihta.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Täitsa hullumaja mis toimub :D :D :D Viis meest ühe sekundi sees. Vot see näitab Eesti meeste taset. Jään huviga homseid aegu ootama.
Diagnoos- Rallisõltlane
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

ise arvasin, et edetabeli tipp sõidab alla 2 minuti aga võta näpust hoopis ise olen kolmas.
tegelt see SS1 oli mul kõige rohkem lihvitud katse ja edaspidi mul ilmselt nii hästi ei lähe
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

erry kirjutas:ise arvasin, et edetabeli tipp sõidab alla 2 minuti aga võta näpust hoopis ise olen kolmas.
tegelt see SS1 oli mul kõige rohkem lihvitud katse ja edaspidi mul ilmselt nii hästi ei lähe
Erry, SS1-l näitasid tõesti head kiirust.
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:No nii Strike. Kas hakkab jälle pihta.
SS1 on jah suhteliselt Korsika koopia :) Eks näis mis edasi saab.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

erry kirjutas:ise arvasin, et edetabeli tipp sõidab alla 2 minuti aga võta näpust hoopis ise olen kolmas.
tegelt see SS1 oli mul kõige rohkem lihvitud katse ja edaspidi mul ilmselt nii hästi ei lähe
Kiitus meeskonnakaaslasele loodan, et tood sellelt rallilt Citroenile vajalikud punktid. Edu järgmistel katsetel.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Täitsa hullumaja mis toimub :D :D :D Viis meest ühe sekundi sees. Vot see näitab Eesti meeste taset. Jään huviga homseid aegu ootama.
Tase jah, et koguni 5 sõitjat said aja sama sekundi sisse. Samas arvan, et edasi enam nii ei lähe. SS1 on suhtleliselt palju kõigil sõidetud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Ja jääbki üle võidelda viimase koha eest
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:
Burns kirjutas:Täitsa hullumaja mis toimub :D :D :D Viis meest ühe sekundi sees. Vot see näitab Eesti meeste taset. Jään huviga homseid aegu ootama.
Tase jah, et koguni 5 sõitjat said aja sama sekundi sisse. Samas arvan, et edasi enam nii ei lähe. SS1 on suhtleliselt palju kõigil sõidetud.
Strike, ma arvan, et sa ei arva vaid tead et edasi enam nii ei lähe, sul ju lõpp tulemus teada :lol: :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Burns kirjutas:
Strike kirjutas:
Burns kirjutas:Täitsa hullumaja mis toimub :D :D :D Viis meest ühe sekundi sees. Vot see näitab Eesti meeste taset. Jään huviga homseid aegu ootama.
Tase jah, et koguni 5 sõitjat said aja sama sekundi sisse. Samas arvan, et edasi enam nii ei lähe. SS1 on suhtleliselt palju kõigil sõidetud.
Strike, ma arvan, et sa ei arva vaid tead et edasi enam nii ei lähe, sul ju lõpp tulemus teada :lol: :lol: :lol: :lol:
Võtsid sõnad suust. Tema arvab. :D :D :D
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Strike kirjutas:
erry kirjutas:ise arvasin, et edetabeli tipp sõidab alla 2 minuti aga võta näpust hoopis ise olen kolmas.
tegelt see SS1 oli mul kõige rohkem lihvitud katse ja edaspidi mul ilmselt nii hästi ei lähe
Kiitus meeskonnakaaslasele loodan, et tood sellelt rallilt Citroenile vajalikud punktid. Edu järgmistel katsetel.
on siin mingi vihje :roll:
tegelikult oli mul sel hooajal eesmärgiks seatud üks katsevõit küll ja siin oli see päris poole sekundi kaugusel :( ei jää muud üle kui pingutada hooaja viimaseks ralliks :angryfire:
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

njah erry mul jäi soomes sss aint 0.34 sajandikku katse võidust puudu sul aga 0.44 aga jah ma ka panen kõik mis mul on austraalia rallile harjutan kõige rohkem kõige lühemat katset seal.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Paistab, et t SS2 kukus mul päris hästi välja aga vahed on ikka niivõrd väikesed, et milleski ei saa kindel on.
Diagnoos- Rallisõltlane
Vasta