WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Nii, et siis 4 katset sõidetud ja juba kolmas kord vahetub rallil liider.
Sparco siis nüüd uus liider. Saab näha kas ta püsib liidrina ka peale SS5. Ei oska öelda :):):)
Mind ennast ajas hommikul kui vahesi arvutiasin kangesti naerma enda aeg. Mitte katse a just see vahe liidriga. Burnsile tegin katsel ära, aga Sparcolt sain pähe. Samas vahe eile liidriga oli sama mis täna. :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Pagan, mul on tuju läinud. Tulemus ei ole loodetute killast. Võibolla olin oma tulemuse suhtes liiga optimistlik. Aga noh, mis seal ikka. Aastad ei ole vennad ja ju siis peab JWRC-sse üle kolima.
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

:( no ei ole tulemust. testitud sai kõvasti ja omaarust väga hästi,aga selle peugeotiga vist ei saagi kiiremini.nagu päris elus :D Eks WRC4 tegijad teadsid ette,et selle konnasööjate igiliikuriga ei ole võimalik sõita :D :D :D :kermit: testisin fordi ka ja ajad tulid paremad.Ma arvan et viga tuleb otsida ikka sõitjast :D Austraaliat ei ole üldse aega testida.stardis olen kindlalt ja ühe hooaja võiks JWRC sõita küll 8)

Kohtumseni SOOMESja loodaks et MÄRTAL läheb seal hästi :D
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

ülinapp edu aga kaks katset veel ees. 3 meest on ikka juuksekarva pea lõhki ajamas :) alates Aixist mingi kerge vahe aga mis vahe see ka on....Küüned saavad vist enne ralli finišit otsa...
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

üllatus

Postitus Postitas Krusa »

ja SS4 ei olegi minu jaoks nii kohtav :) pelgasin hullemat.
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Tõesti Krusa suured kiidusõnad juba esimesel rallil ja ilma evodeta....Super sõit :shock:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: üllatus

Postitus Postitas Strike »

Krusa kirjutas:ja SS4 ei olegi minu jaoks nii kohtav :) pelgasin hullemat.
Sõber ma loodan, et sa saad need EVO d kõik ikka Austraaliaks lahti ja saad testida ka enne seda kõvasti ning juba oma teisel rallil vanadelt olijatelt oma esimesed punktid näppaks.
Pea meeles minu motot: Flat OUT :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:Pagan, mul on tuju läinud. Tulemus ei ole loodetute killast. Võibolla olin oma tulemuse suhtes liiga optimistlik. Aga noh, mis seal ikka. Aastad ei ole vennad ja ju siis peab JWRC-sse üle kolima.
Nju jah ega päevad pole vennad. Samas on veel kaks katset ees ja muutuda võib veel palju. Seda enam peaks see hetkeseis sind motiveerima Austraalias veel kõvemini gaasi vajutama. Edu !!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:
aix kirjutas:Pagan, mul on tuju läinud. Tulemus ei ole loodetute killast. Võibolla olin oma tulemuse suhtes liiga optimistlik. Aga noh, mis seal ikka. Aastad ei ole vennad ja ju siis peab JWRC-sse üle kolima.
Nju jah ega päevad pole vennad. Samas on veel kaks katset ees ja muutuda võib veel palju. Seda enam peaks see hetkeseis sind motiveerima Austraalias veel kõvemini gaasi vajutama. Edu !!
Ega jah motivatsioonist puudust ei tule. Seda enam, et lõpparvestuses kedagi püüda ei ole. Aga kaarte võiks ju Austraalias segada ju küll. Mis te arvate Burns ja Sparco :wink:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:
Strike kirjutas:
aix kirjutas:Pagan, mul on tuju läinud. Tulemus ei ole loodetute killast. Võibolla olin oma tulemuse suhtes liiga optimistlik. Aga noh, mis seal ikka. Aastad ei ole vennad ja ju siis peab JWRC-sse üle kolima.
Nju jah ega päevad pole vennad. Samas on veel kaks katset ees ja muutuda võib veel palju. Seda enam peaks see hetkeseis sind motiveerima Austraalias veel kõvemini gaasi vajutama. Edu !!
Ega jah motivatsioonist puudust ei tule. Seda enam, et lõpparvestuses kedagi püüda ei ole. Aga kaarte võiks ju Austraalias segada ju küll. Mis te arvate Burns ja Sparco :wink:
Teeme Aix ja teised kõvasti trenni Austaalias ja jätame tiitli soosikud üldse punktideta :):) :D
Viimati muutis Strike, 28 Juul 2005, 18:39, muudetud 1 kord kokku.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Ega me siis nina ei noki poisid :) Tegelikult praegu veel ju Strikel ka teoreetilised võimalused meitriks tulla :lol:
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

tänud virgutavate sõnade eest :) Austraalias püüan teil sabas püsida :P
selleks ajaks on ka kõik abividinad lahti sõidetud, olen poolel teel :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Jama värk, SS4 alles viies aeg ja kaotust Sparcole ligi sekund aga muidugi kaks katset on veel ees nii et miski pole kindel. Aix´´le nii palju, et olete oodatud kõik kaarte segama, sest seda põnevamaks see olukorra muudab. :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ärge Austraalias mind unustage. Loodan sealt mõne punkti näppata.Täna sai kõvasti treenitud. Nühkisin kolm korda ralli läbi. See SS3 saab mulle nuhtluseks kuidagi ei saa sellega hakkama. Ükski seade ei ole sobiv selle katse jaoks. Aga eks seda näha ole kui ralli aeg käes.

PS Vaatan, et teil käib ikka kva rebimine. Punkti vahe oli vist 6 punkti seega Burns on 95% meister. Kui Sparco võidab selle ralli ja Burns teiseks tuleb on vahe Austraalia ralliks 4 punni Burnsi kasuks. Seega tiitlijahil saab väga tähtsaks see kuidas konkurentid punkte suudavad varastada. Igatahes edu kõigile kes Austraalias rajale tulevad.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kolin kirjutas:Ärge Austraalias mind unustage. Loodan sealt mõne punkti näppata.Täna sai kõvasti treenitud. Nühkisin kolm korda ralli läbi. See SS3 saab mulle nuhtluseks kuidagi ei saa sellega hakkama. Ükski seade ei ole sobiv selle katse jaoks. Aga eks seda näha ole kui ralli aeg käes.

PS Vaatan, et teil käib ikka kva rebimine. Punkti vahe oli vist 6 punkti seega Burns on 95% meister. Kui Sparco võidab selle ralli ja Burns teiseks tuleb on vahe Austraalia ralliks 4 punni Burnsi kasuks. Seega tiitlijahil saab väga tähtsaks see kuidas konkurentid punkte suudavad varastada. Igatahes edu kõigile kes Austraalias rajale tulevad.
Jah, ega see vahe enne Austraaliat just kõige kindlam pole ja nagu sa ütlesid siis otsustavaks saab see, kuidas teised sõidavad ja see kuidas meie Sparcoga suudame neile vastu hakata. Ise olen ka ralli paar korda läbi sõitnud aga trenni tuleks veel kõvasti teha. Eks ma järgmine nädal võtan asja käsile.
Diagnoos- Rallisõltlane
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Burns kirjutas:
Kolin kirjutas: .... Eks ma järgmine nädal võtan asja käsile.
Kas sina siis soome ei lähegi, et hakkad järgmine nädal hirmsalt harjutama. Sul on siis ju paljude ees suur eelis, saad üle poole nädala rohkem harjutada. :wink:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

aix kirjutas:
Burns kirjutas:
Kolin kirjutas: .... Eks ma järgmine nädal võtan asja käsile.
Kas sina siis soome ei lähegi, et hakkad järgmine nädal hirmsalt harjutama. Sul on siis ju paljude ees suur eelis, saad üle poole nädala rohkem harjutada. :wink:
Jah, Soome minek on veel kahtlane. Kui ma töölt vabaks saan siis lähen kui ei pean leppima Kanal 2 kokkuvõttega :cry: :cry: :cry:
Diagnoos- Rallisõltlane
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Tere kõigile ka minupoolt, nagu ma juba ette kartsin, et tule mulle sellelt rallilt üldse punkte .... sama võib mind oodata ka austraalias. Testi kilomeetreid oli ikka vääga vähe. Edu teile kõigile nendel rallidel. Suure tõenäosusega ei saa ma ka kahjuks JWRC võistlusel osaleda.
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Pole küll sellekohane teema aga ikkagi räägin.Nimelt täna õhtul kell 22.00 on võrgus super 1600 võistlused ja password on vist: alltji
Kel võimalus on võtke osa, ise kahjuks pole sel hetkel ilmselt kodus nii, et osa võtta ei saa.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Täiesti tige olen enda peale. Testides suutsin SS5 sõita veel u 1,5-2 sek kiiremini. Just nüüd kui oleks olnud ideaalne võimalus vihmaga rünnata tuli selline aeg. :evil: Samas olen veidi rahul ka kuna Sparco jäi katsel minust peaaegu 2 sek maha siis olen liidritel üsna kandadel ja üks katse veel sõita. Huvitav, mis seal juhtub homme ? :D Sellist rallit ei mäletagi enne, kus koguni kolm sõitjat lõpuni koos ja vahe kõigest 1,5 sek. Burns tõusis küll taas liidriks, kuid vahe Sparcoga on olematu 0,06. See on u üks pidurdus rohkem kui vaja ja ongi olemas. Eks siis homme ole näha, mis tulemusega ralli lõppeb ja kas Burns läheb viimasele rallile vastu juba kindla eduga või tuleb Sparco veel lähemale ja kõik jääb viimase ralli peale.
Edu igaljuhul kõigile.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta