WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Täitsa lõpp mis toimub :D :D :D Kolm meest nii koos, et lausa uskumatu. Miskipärast ma kardan, et võitu ma siit ei võta. Kuna viimase katse trenni jäi väheseks. Nagu juba mitmel rallil on olnud, et ma viimase katsega oma võidu maha mängin. Aga saame näha kuidas läks. Praegu on küll närvid täitsa läbi. :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Mnjah. Nagu minu puhul ikka. kõik mis hakkab ilusti lõppeb suht s.......
SS1 oli palju lubav, aga mida katse edasi seda hullemaks läheb. Viimast katset ei julge vaadatagi. Masendus tuleb peale. Järgmine hooaeg tuleb vist era teami üle kolida. Sellise sõiduga ei taha mind ükski team.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:Mnjah. Nagu minu puhul ikka. kõik mis hakkab ilusti lõppeb suht s.......
SS1 oli palju lubav, aga mida katse edasi seda hullemaks läheb. Viimast katset ei julge vaadatagi. Masendus tuleb peale. Järgmine hooaeg tuleb vist era teami üle kolida. Sellise sõiduga ei taha mind ükski team.
Teen pakkumise järgmine hooaeg minuga samas meeskonnas sõita.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kui nüüd juhtub, et Burns selle ralli võidab siis tuleb talle õnne soovida tiitli puhul. Vahe siis juba kaheksa punkti Austraalias on Spracol matemaatiline võimalust veel tiitlit saada. See tähendab seda, et Sparco peaks seal võitma ja Burns ei olla kõrgemal kohal kui kaheksas. Siis tuleks Sparco 1 punktise eduga meistriks. Burnsile piisaks austraaliast seitsmendast kohast ja kahest punktist Siis oleks seis võrdne aga rohkemate võitudega tuleks meistriks Burns.
Seega selle ralli võidu puhul oleks Burns juba 99% meister.
Loodan, et arvutasin seisu õieti.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Seega selle ralli võidu puhul oleks Burns juba 99% meister.Loodan, et arvutasin seisu õieti.
Täitsa õieti arvutatud aga kes ütles, et Burns selle ralli võidab? :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ega ma väitnudki,et Burns võidab. Lihtsalt tõin näite, et kui peaks nii minema. Igatahes isegi kui Sina võidad ja Burns edestab Sparcot on seis sama. Aga kui Sparco võidab ja Burns on teine. Siis Autraalias Sparco võidu puhul ei tohi Burns olla kõrgemal kohal kui neljas. Eks see ralli on väga suure tähtsusega. Sellest sõltub kõik.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:
aix kirjutas:Mnjah. Nagu minu puhul ikka. kõik mis hakkab ilusti lõppeb suht s.......
SS1 oli palju lubav, aga mida katse edasi seda hullemaks läheb. Viimast katset ei julge vaadatagi. Masendus tuleb peale. Järgmine hooaeg tuleb vist era teami üle kolida. Sellise sõiduga ei taha mind ükski team.
Teen pakkumise järgmine hooaeg minuga samas meeskonnas sõita.
Pole probleemi. Kuigi arvan, et vanemaks saades kaotan kiirust , ning noored ja tugevad suruvad peale. Hetkel veel ühegi teamiga järgmiseks aastaks lepingut pole, kuid läbirääkimised käivad. Näeksin ennast hea meelega Mitsubishis. Eile testisin natuke seda ja peale seda kui fordist oli juba kõik võetud võtsin Mitsu ja laksasin kohe 1,5 sekki parema aja esimese korraga.
Ma näen selles Teamis potensiaali ja äkki saan oma kogemustega seal abiks olla.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Ega ma väitnudki,et Burns võidab. Lihtsalt tõin näite, et kui peaks nii minema. Igatahes isegi kui Sina võidad ja Burns edestab Sparcot on seis sama. Aga kui Sparco võidab ja Burns on teine. Siis Autraalias Sparco võidu puhul ei tohi Burns olla kõrgemal kohal kui neljas. Eks see ralli on väga suure tähtsusega. Sellest sõltub kõik.
Veel on isegi kolmas variant olemas. Kui Sparco võidab selle ralli mida suudaks viimase katsega teiseks kerkida ja Burns jääks kolmandaks oleks vahe kõigest 2 punkti ja siis läheks Austraalias ikka rajuks andmiseks. :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:
Kolin kirjutas:Ega ma väitnudki,et Burns võidab. Lihtsalt tõin näite, et kui peaks nii minema. Igatahes isegi kui Sina võidad ja Burns edestab Sparcot on seis sama. Aga kui Sparco võidab ja Burns on teine. Siis Autraalias Sparco võidu puhul ei tohi Burns olla kõrgemal kohal kui neljas. Eks see ralli on väga suure tähtsusega. Sellest sõltub kõik.
Veel on isegi kolmas variant olemas. Kui Sparco võidab selle ralli mida suudaks viimase katsega teiseks kerkida ja Burns jääks kolmandaks oleks vahe kõigest 2 punkti ja siis läheks Austraalias ikka rajuks andmiseks. :)

See oleks isegi kõige parem varjant siis on kõik viimase ralli viimase kiiruskatse otsustada kes meitriks tuleb. Seega tuleb Austraalias nende elu võimalikult raskeks teha :):)
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Oh püha jumal, metsik arvutamine käib. Strike´l muidugi hea seda teha sest temal ju tulemus teada :D :D :D . Jah aga närvid on ikka jumala läbi ja tundub et Autraalias tuleb ikka raju andmine. :D :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Burns kirjutas:Oh püha jumal, metsik arvutamine käib. Strike´l muidugi hea seda teha sest temal ju tulemus teada :D :D :D . Jah aga närvid on ikka jumala läbi ja tundub et Autraalias tuleb ikka raju andmine. :D :D :D
Ültse ei kadesta sind. Täielik närvide mäng. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Oh püha jumal, metsik arvutamine käib. Strike´l muidugi hea seda teha sest temal ju tulemus teada :D :D :D . Jah aga närvid on ikka jumala läbi ja tundub et Autraalias tuleb ikka raju andmine. :D :D :D
Millest sul närvid läbi? Kolm meest ju kõigest 1,5 seki sees enne viimast katset ja võimalus kukkuda esikohalt kolmandaks :) Ma küll ei näe põhjust närvide mänguks. Täiesti rahulik olukord :D :D :D
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:
Burns kirjutas:Oh püha jumal, metsik arvutamine käib. Strike´l muidugi hea seda teha sest temal ju tulemus teada :D :D :D . Jah aga närvid on ikka jumala läbi ja tundub et Autraalias tuleb ikka raju andmine. :D :D :D
Millest sul närvid läbi? Kolm meest ju kõigest 1,5 seki sees enne viimast katset ja võimalus kukkuda esikohalt kolmandaks :) Ma küll ei näe põhjust närvide mänguks. Täiesti rahulik olukord :D :D :D
Ma saan Burnsist täitsa aru. Meil on lahe jälgida, aga temal on mängus kõigest tiitel. :D
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Krt küüned hakkavad ostsa saama, keegi laenata ei taha? :D Õnneks olen ma tagaajaja rollis :twisted: :twisted: :twisted: nii punktiseisus kui ka rallil. Strike aga oma asfaldi kogemusega.......no ma ei tea, teda ei ole kerge seljataga hoida. See mees on ikka väga vihase hooga tagant tulemas. :roll: Aga burns 0,06 :) Whats up Duck? :lol:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Sparco kirjutas:Krt küüned hakkavad ostsa saama, keegi laenata ei taha? :D Õnneks olen ma tagaajaja rollis :twisted: :twisted: :twisted: nii punktiseisus kui ka rallil. Strike aga oma asfaldi kogemusega.......no ma ei tea, teda ei ole kerge seljataga hoida. See mees on ikka väga vihase hooga tagant tulemas. :roll: Aga burns 0,06 :) Whats up Duck? :lol:
Mjaa mis teha kui mulle istuvad just asfaldirallid kõige paremini. Kõvapinnas on ikka hea ja seal pidamine ka hoopis teine kui kruusal. Võin tunnistada ausalt, et Monte, Rootsi, Saksamaa, Korsika, Kataloonia kuuluvad kõik mu WRC4 lemmikute hulka. Kahju, et esimeste katsetega ei suutnud tempos püsida, kuid õnneks on üks katse veel jäänud :):):) Huvitav mis küll seal juhtub ja kes selle ralli tegelikult võidab? :D
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Jah, mul ju kõigest tiitel mängus, sellepärast ma nii rahulik olengi. :D :D :D :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Uskumatu kaader. Selline lammutamine :)
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Veidike jahutust kuumale ralli sõidule. Paistab et PS3 saab tulema kallis:
Sony president Ken Kutaragi hoiatas, et nende uus mängukonsool PlayStation 3 saab olema kallis, kuid firma loodab, et ostjatel ei tule seda uuendada 10 aastat.

Sony uus mängukonsool tagab HDTV kvaliteediga pildi ja kasutab Blu-ray plaate. Kas PlayStationi fännid on nende omaduste eest valmis maksma senisest tundevalt kõrgemat hinda, näitab tulevik.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

No nii nüüd siis SS6 tulemused nähtaval ja peab ütlema, et minu jaoks täiesti uskumatu ralli. Kui ma pühapäeva õhtul vaatasin enda laupäeval sõidetud aegu ja võrdlesin neid Burnsi ja Sparco saadetuga tuli kangesti naer peale. See tundus nii uskumatuna, et 3 sõitjat on suutnud ralli nii ühte "auku" sõita. Endale tegi veidi pahameelt see ralli algus, et nii palju aega sai seal ära kaotatud. Samas suutsin ralli teise poolega võita kaks katset ja lõpuks kerkida koguni teiseks. Kahju, et veel 0,38 puudu jäi.
:D Samas hetkel ei tahaks olla kodanike Burns ja Sparco nahas. Esimene pidi leppima peale eelmise katse liidriks olemist koguni alles kolmanda kohaga ja Sparcole jõudsime me ikka väga väga lähedale ja palju ei puudnud, et esikoht käest libisenuks.
Arvan, et minu enda tehtud seade mille ka Sparcole reetsin tõi lõpuks võidu koju Subaru hoovile. Õnnitlused Sparcole igaljuhul. Samas ei kadesta neid sõitjaid üldse :) Mõlemad peavad nüüd extra tõsiselt võtma Austraaliat, et seal kindlustada tiitel. Sparco on nüüd Burnsist kõigest kahe punkti kaugusel. Austraalia saab olema loodetavasti sama põneva lõpuga nagu äsjane Kataloonia.
Ei mäletagi RFC ajaloos, et kolm sõitjat oleks lõpus olnud vaid 0,86 sekundi sees. Sellised rallid on vesi ainult meie endi veskile. Seda on jälgida ikka tõeline nauding.
Arvan, et kõik on minuga ühte meelt, et uued reeglid on võistlusese toonud juurde palju rohkem põnevust, kui seda oli enne.
Fordi meeskonna üllatuslikult parimaks sai tehasemeeskonnas debüteerinud Tarmo. Igati korralik neljas koht ja meeskonnale vajalikud 5 punkti. Isiklikult teen ettepaneku Citroeni tehasemeeskonna kolmandaks sõitjaks viimaseks ralliks liituda Maikol. Loodetavasti on ta ka sellega nõus. Krusal oli tõeline debüüt. Sellises heitluses oli vist esimese korra kohta rohkemat patt loota, kuid arvan, et see mees on Austraalias juba punkti küsija. Edu testimistel kõigile ja loodetavasti on viimasel rallil kõik 8 punktisaajat 1 sekundi sees :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Austraalias saab põnev olema. Loodan seal nii palju kaarte segada kui võimalik. Igatahes annan seal endast parima ja saab näha milline see lõpp seis siis on. :) Aga sellele hooajale võiks tulla vääriline ja uus meister. Igatahes hoian pöialt Burnsile. Aga ega mul Sparco ( Ta ka lahe sell ) vastu midagi ei ole lihtsalt ta on juba meister olnud. :wink: Meil ei ole vaja Loebi sündroomi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta