WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Nii, saatsin Austraali ralli ajad Strikele privaat sõnumina ära. Ralli tuli nagu enam vähem välja aga eks see paistab kuidas läks ja kas ma suutsin Sparcot enda taga hoida ja meistritiitel võita. :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Olin tõesti ise kuni eile õhtuni Pärnus ringraja võistlustel.
Sain Burnsi ja teiste ajad kätte, aga pean ütlema, et kuna täna väga kiire päev tulemas siis SS1 ajad ilmuvad peale kella 17.00.
Või juhul kui saan Sparcoga kokkuleppele, et ta ise SS1 ajad üles viskab siis varem.
Vabandan.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

wow ma paningi ss1 ara mida palj utreenisin wot see on mega aga nyyd edasi ma arvan sama h2sti ei l2he 8)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Õnnitlused Maikole katse võidu puhul!!!
Täitsa hullumaja mis nüüd toimuma hakkab, Sparcoga vahe pea olematu. Närvid ikka täitsa läbi :D :D :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Ja hooaja viimasel etapil kõigest 10 osalejat. Väga lahja.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Õnnitlused Maikole katsevõidu puhul. Citroeni meeskond on sinu esitusega peale SS1 väga rahul. Hetkel on Citroeni esisõitja Strike koguni kõige aeglasem Citroen rajal. :) Samuti hea aja sõitis Erry.
Loodan, et Citroen saab veel viimasel rallil korraliku punktisaagi.
Kahju on selles, et lubanud oli sõita veel paljud sõitjad, kuid ikkagi ei startinud. Tean seda, et päevase hilinemisega saadab oma ajad Krusa. Seega kokku viimasel rallil 11 osalejat.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Minu õnnitlused samuti Maikole katsevõidu puhul.
Kui nii edasi läheb siis tõotab Burnsi ja Sparco vahel äge duell tulema
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:Õnnitlused Maikole katsevõidu puhul. Citroeni meeskond on sinu esitusega peale SS1 väga rahul. Hetkel on Citroeni esisõitja Strike koguni kõige aeglasem Citroen rajal. :) Samuti hea aja sõitis Erry.
Loodan, et Citroen saab veel viimasel rallil korraliku punktisaagi.
Kahju on selles, et lubanud oli sõita veel paljud sõitjad, kuid ikkagi ei startinud. Tean seda, et päevase hilinemisega saadab oma ajad Krusa. Seega kokku viimasel rallil 11 osalejat.
Ma panenoma aja d homme teele. Mul oli arvutis viirus sees ja ei saanud aegu saata. Ja töö juures suht kiire praegast
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Päevase viivitusega sain oma ajad ka saadatud. Väike segadus ajagraafikus :(
Maikole õnnitlused :)
Ralliga ise rahule ei jäänud, aga eks mul veel annab rahmida, et üldse teie käest mõni punkt kätte saada.
Jälgin huviga kuhu selle aastane tiitel läheb :)
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Kolin kirjutas:
Strike kirjutas:Õnnitlused Maikole katsevõidu puhul. Citroeni meeskond on sinu esitusega peale SS1 väga rahul. Hetkel on Citroeni esisõitja Strike koguni kõige aeglasem Citroen rajal. :) Samuti hea aja sõitis Erry.
Loodan, et Citroen saab veel viimasel rallil korraliku punktisaagi.
Kahju on selles, et lubanud oli sõita veel paljud sõitjad, kuid ikkagi ei startinud. Tean seda, et päevase hilinemisega saadab oma ajad Krusa. Seega kokku viimasel rallil 11 osalejat.
Ma panenoma aja d homme teele. Mul oli arvutis viirus sees ja ei saanud aegu saata. Ja töö juures suht kiire praegast
Nägin unes, et su aeg SS1 oli 3:01.94 :shock:
tore oleks kui see unenäoks jääkski aga sinu võimete juures ei üllataks see mind küll :lol:
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

ülipingeline tõotab tulla viimane võistlus. Esinelik sekundi sees ja esikuuik 4 seki sees. Noh Burns ja Sparco, kas sõrmeküüned on ära söödud ja lõunaks tuleb varbad ette võtta?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:ülipingeline tõotab tulla viimane võistlus. Esinelik sekundi sees ja esikuuik 4 seki sees. Noh Burns ja Sparco, kas sõrmeküüned on ära söödud ja lõunaks tuleb varbad ette võtta?
Suhteliselt kõva andmine on küll jah esimesed kaks katset vähemalt olnud. Loodan, et see jätkub nüüd samamoodi lõpuni ja nagu lubatud sai segavad ka teised sõitjad kaarte.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

aix kirjutas:ülipingeline tõotab tulla viimane võistlus. Esinelik sekundi sees ja esikuuik 4 seki sees. Noh Burns ja Sparco, kas sõrmeküüned on ära söödud ja lõunaks tuleb varbad ette võtta?
nii on.... :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Arvestades fakti, et Sparco oli juba eelmine aasta Austraalias kiire ja sellel aastalgi on Subaru sõitja hoos võib tulla väga pingeline andmine viimase katseni.
Mõtlen seda, et juhul kui Sparco peaks võitma ralli ja Burns jääma teiseks on ka ralli võidud neil meestel võrdsed lisaks punktidele. Mõlemal oleks neid kolm. Mis sellisel juhul saab?
Kas siis antakse tiitel selle järgi kes oli esimesel rallil parem või esimese ralli esimesel katsel?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tegin siis kiire statisktika selle hooaja võitudes:

3 võitu:

Burns (Mehhiko, Kreeka, Wales)
Kolin (Küpros, Türgi, Jaapan)
Strike (Monte-Carlo, Saksamaa, Korsika)

2 võitu:

Ants Kints (Uus-Meremaa, Soome)
Sparco (Argentina, Kataloonia)

1 võit:

Fulber (Rootsi)
Kambu (Sardiinia)

Hetkel siis võib öelda, et ainsana on nii kruusal kui asfaldil suutnud ralli võita Sparco.
Asfaldikuning tiitli võib vist anda Strikele 4 asfaldi rallist 3 võitu.
Kiirepinnase eksperdi tiitli annaks Ants Kintsule, kes võitnud mõlemad hooaja kiireimad rallid.
Burnsile võiks anda raskete tingimutega sõitja tiitli.
Kõik kolm võitu on tulnud suhteliselt raskete tingimustega rallidel.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Strike kirjutas:Arvestades fakti, et Sparco oli juba eelmine aasta Austraalias kiire ja sellel aastalgi on Subaru sõitja hoos võib tulla väga pingeline andmine viimase katseni.
Mõtlen seda, et juhul kui Sparco peaks võitma ralli ja Burns jääma teiseks on ka ralli võidud neil meestel võrdsed lisaks punktidele. Mõlemal oleks neid kolm. Mis sellisel juhul saab?
Kas siis antakse tiitel selle järgi kes oli esimesel rallil parem või esimese ralli esimesel katsel?
Tavaliselt vaadatakse maailmas siis muude etappide tulemusi (esmalt 2.kohad,siis kui ka need võrdsed,3.kohad jne...)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Nii see vist on jah. Kui ralli üldaeg jääb samaks siis vaadatakse SS1 aega kes seal kiirem see võidab jne... Eks siis näis laupäev õhtul kes siis selle aasta meistriks kroonitakse.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kui ma hetkel õieti vaatasin siis teised kohad on ka hetkel veel viigis 4-4. Kui nüüd üks kahest sõitjast peaks võitma ja teine jääma teiseks siis on eelis igaljuhul Burnsil. Seega peab Sparco lootma, et keegi suudaks olla veel kiirem kui nemad ja siis oleks võimalik ka tiitli võit Sparcol.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Just nii on...ise juba enne seda rallit mõtlesin peas läbi seisu mina esimene Burns teine- sellise järjestuse korral on ikkagi meister Burns, mille ta on sellel hooajal auga ära teeninud.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Sparco kirjutas:Just nii on...ise juba enne seda rallit mõtlesin peas läbi seisu mina esimene Burns teine- sellise järjestuse korral on ikkagi meister Burns, mille ta on sellel hooajal auga ära teeninud.
Hetke seis teil omavahel 0,50 sekki. Ausalt öelda on suht raske ennast teie vahele kiiluda. Peab vist kellaseppaks hakkama. :D
Vasta