Michael Parki matusetalitus

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
HeiMinni
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 1
Liitunud: 24 Sept 2005, 18:53
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas HeiMinni »

nagu paljud eelnevad, tegin minagi 100 kroonise ülekande. loodan, et sain sellegagi kasuks olla.
22.06.1966 - 18.09.2005
ansib
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 29
Liitunud: 24 Sept 2005, 19:02
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ansib »

kohe kohe annan ka omapoolse panuse, on mõeldamatu, et ma ei saa kuidagi oma toetust avaldada...

Aga mul on mõned küsimused.
1) Kui iga inimene toetab ettevõtmist 100 EEKiga, siis tõenäoliselt pole väga suur probleem 1070 kroonise pärja saatmiseks. Kas aga oleks võimalik tellida InterFlorast spetsiaalne pärg, mis oleks veidi suurem? Ma ei usu, et asi raha taha jääks? Eesti fännidelt peaks tulema sama suur pärg, nagu on meie armastus ja austus Michaeli vastu!
2) Kas koos pärjaga organiseeritakse ka midagi kaardi sarnast, kuhu saavad kirja kõik pärja saatmises osalenute nimed? Lihtsalt eesnimed, aga siis oleks pärg vähemalt konkreetne, mitte anonüümsete eestlaste saadetud?

Kuis tundub?
Elupõline Markko Märtini austaja!
WRC Markkoga oli elustiil, armastus ja hobi.

-In memoriam Michael & Richard-
Apollo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 84
Liitunud: 22 Sept 2005, 21:49
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Apollo »

ansib kirjutas:kohe kohe annan ka omapoolse panuse, on mõeldamatu, et ma ei saa kuidagi oma toetust avaldada...

Aga mul on mõned küsimused.
1) Kui iga inimene toetab ettevõtmist 100 EEKiga, siis tõenäoliselt pole väga suur probleem 1070 kroonise pärja saatmiseks. Kas aga poleks võimalik tellida InterFlorast spetsiaalne pärg, mis oleks veidi suurem? Ma ei usu, et asi raha taha ei jääks? Eesti fännidelt peaks tulema sama suur pärg, nagu on meie armastus ja austus Michaeli vastu!
2) Kas koos pärjaga organiseeritakse ka midagi kaardi sarnast, kuhu saavad kirja kõik pärja saatmises osalenute nimed? Lihtsalt eesnimed, aga siis oleks pärg vähemalt konkreetne, mitte anonüümsete eestlaste saadetud?

Kuis tundub?

Nimede kohta ütleks seda,et võiks just Panna "Fans From Estonia",sest nimed ei ütleks mitte midagi seal kaardil.Kui mingi kaart ikka orgunnitakse?
Kui suur see pärg on üldse siis?
Varsti panen ka oma 100 kroonise panuse.
margu206
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 281
Liitunud: 01 Aug 2005, 16:53

Postitus Postitas margu206 »

Tegin ka projektile oma panuse. Jää jumalaga Michael.
ansib
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 29
Liitunud: 24 Sept 2005, 19:02
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ansib »

Timo, ka minupoolne panus on tehtud. Kui veel vaja, küsi. Michaeli heaks pole mul rahast küll kahju.

Nimede küsimuse tõstatasin seetõttu, et kuigi igale poole tuli peale õnnetust palju kaastundeavaldusi, avaldasid pea pooled inimesed kaastunnet kellelegi Markole.... kuidagi paha tunne on, et hetkel liigituvad nii need 'pühapäevafännid' kui ka tõsised asjaarmastajad ühtselt 'eesti rallifänniks'.
Loomulikult peaks pärja/kaardi põhisõnum olema 'Eesti rallifännidelt', kuid tahaksin väga näha seal ka nende inimeste nimesid, kes tõepoolest avaldavad viimset austust Michaelile rohkemaga kui kommentaar Delfis.
Elupõline Markko Märtini austaja!
WRC Markkoga oli elustiil, armastus ja hobi.

-In memoriam Michael & Richard-
M|S|W
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 22
Liitunud: 23 Sept 2005, 12:34

Postitus Postitas M|S|W »

Andsin ka omalt poolt väikese panuse.
Apollo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 84
Liitunud: 22 Sept 2005, 21:49
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Apollo »

Väike 100 kroonine panus tehtud.Kuda selle kaardiga siis jääb?
swiri
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 8
Liitunud: 22 Sept 2005, 17:08
Asukoht: Saue

Postitus Postitas swiri »

ansib kirjutas:kohe kohe annan ka omapoolse panuse, on mõeldamatu, et ma ei saa kuidagi oma toetust avaldada...

Aga mul on mõned küsimused.
1) Kui iga inimene toetab ettevõtmist 100 EEKiga, siis tõenäoliselt pole väga suur probleem 1070 kroonise pärja saatmiseks. Kas aga oleks võimalik tellida InterFlorast spetsiaalne pärg, mis oleks veidi suurem? Ma ei usu, et asi raha taha jääks? Eesti fännidelt peaks tulema sama suur pärg, nagu on meie armastus ja austus Michaeli vastu!
2) Kas koos pärjaga organiseeritakse ka midagi kaardi sarnast, kuhu saavad kirja kõik pärja saatmises osalenute nimed? Lihtsalt eesnimed, aga siis oleks pärg vähemalt konkreetne, mitte anonüümsete eestlaste saadetud?

Kuis tundub?
selle pärjaga, et siis seal on ju eraldi väli kuhu saad panna pärja maksumuse (as desired). Ma arvan et kui see väli seal juba on sis oleneb rahasummast, vastavalt sellele peaks ka pärg suurem olema. Mille eest sa muidu rohkem maksaksid?

ja sis veel nendest lintidest ja kirjatest. Tavaliselt on igal pärjal nii öelda kaks linti, yhe peal on kiri teisel ei ole. kui äkki oleks võimalik selline variant, et yks lint oleks musta värvi ning seal oleks ilus sõnum(rest in peace või midagi taolist, lihtsat ja lyhitad) ja teine oleks nagu keegi varem juba välja pakkus sini, must, valge kuhu oleks kirjutadud sis Fans From Estonia (nagu keegi juba välja pakkus). mida teie sellisest asjast arvakside?
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Fans from Estonia asemel võix olla rallifoorum.EE <-- mis viitabki Eestile.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

swiri kirjutas:
ansib kirjutas:kohe kohe annan ka omapoolse panuse, on mõeldamatu, et ma ei saa kuidagi oma toetust avaldada...

Aga mul on mõned küsimused.
1) Kui iga inimene toetab ettevõtmist 100 EEKiga, siis tõenäoliselt pole väga suur probleem 1070 kroonise pärja saatmiseks. Kas aga oleks võimalik tellida InterFlorast spetsiaalne pärg, mis oleks veidi suurem? Ma ei usu, et asi raha taha jääks? Eesti fännidelt peaks tulema sama suur pärg, nagu on meie armastus ja austus Michaeli vastu!
2) Kas koos pärjaga organiseeritakse ka midagi kaardi sarnast, kuhu saavad kirja kõik pärja saatmises osalenute nimed? Lihtsalt eesnimed, aga siis oleks pärg vähemalt konkreetne, mitte anonüümsete eestlaste saadetud?

Kuis tundub?


... kui äkki oleks võimalik selline variant, et yks lint oleks musta värvi ning seal oleks ilus sõnum(rest in peace või midagi taolist, lihtsat ja lyhitad) ja teine oleks nagu keegi varem juba välja pakkus sini, must, valge kuhu oleks kirjutadud sis Fans From Estonia (nagu keegi juba välja pakkus). mida teie sellisest asjast arvakside?
See sini-must-valge lindi teema meeldib mulle ka.
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

Ka minu ülekanne tehtud ja see oleks hea mõte,et Rallifoorumi fännidelt.
swiri
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 8
Liitunud: 22 Sept 2005, 17:08
Asukoht: Saue

Postitus Postitas swiri »

RudiTurbo kirjutas:Fans from Estonia asemel võix olla rallifoorum.EE <-- mis viitabki Eestile.
see ka hea mõte. Parem kui see mida keegi välja pakkus, et võiks kirja panna kõiki nimed, kes yritust toetasid
eix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1573
Liitunud: 08 Mai 2003, 18:26
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas eix »

Sai kah omapoolne panus antud.Ja arvan ,et Rallifoorum.ee peaks ikka lindi peal märgitud saama.
Ilma rallita nagu ilma õlleta.
Oldfox
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1338
Liitunud: 18 Sept 2004, 08:53
Asukoht: hedgehog str.

Postitus Postitas Oldfox »

Mina pooldaks rallifoorum'i nimel varianti, see oleks tagasihoidlikum. IMHO
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Mis saab rahast, mis pärjast üle jääb?
Paigutatakse mälestuskivi vms fondi?
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
tiit
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 177
Liitunud: 24 Veebr 2003, 14:49
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas tiit »

Omalt poolt samuti õlg alla pandud. Kui vaja annan juurde.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Ka minu poolne panus on tehtud. Loodan, et läks asja ette.

Panen veel siia selle panuse andmed:
Rekvisiidid on:
konto omanik Timo Anis
konto number 10010480587013 Eesti Ühispank
märgusõnaks palun kirjutada PÄRG.
veteran
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2393
Liitunud: 23 Veebr 2003, 06:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas veteran »

Südamlik algatus millest ei saa kõrvale jääda
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Kui rääkida pärjale nimede kandmisest, siis pigem
"The members of rallifoorum.ee" või midagi sellist, kui et "Rallyfans from Estonia"
Kui tõesti peaks raha üle jääma, siis võiks seda küll kasutada mälestuskivi vms. tarvis!
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

Postitus Postitas Boink »

Väike toetus ka minu poolt kantud.
TUBLI OLED EESTIMAA
Vasta