Michael Parki matusetalitus

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Kas keegi oskab öelda kas Tartus ka midagi Tallinna ärasaatmise sarnast toimub????
mona
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 27
Liitunud: 03 Okt 2005, 15:01
Asukoht: Järvamaa

Toetamisest

Postitus Postitas mona »

Tahtsin ka omalt poolt suured tänud öelda Timole, kes sellise ettevõtmise korraldas, sest kuigi pole lahti saanud tundest, et midagi väga tähtsat on mult ära võetud, sain raha ülekandmisel mingigi positiivse tunde, et olen midagi konkreetset teinud.
Meeri
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 7
Liitunud: 23 Sept 2005, 19:34
Asukoht: Tartu

Kas keegi teab?

Postitus Postitas Meeri »

Tere! Paistab, et olen pärjale annetamisega hiljaks jäänud. Aga raha jäi üle, nii et ülejäänud raha läheb mälestusmärgi toetuseks. Saan siis oma panuse EAL arvele teha. Mul aga küsimus. Üks tüdruk välismaalt küsis mu käest, et kas ta saaks kuidagi meie, st eestlastega, ühineda pärja saatmisel. Kuna nüüd juba hilja, pakkusin välja, et ta võiks teha selle asemel oma poolse annetuse mälestusmärgi fondi. Tüdrukule mõte meeldis, aga kas ma peaksin nüüd talle kuidagi välja otsima selle EAL a/a IBAN numbri? Kas keegi teab nende IBANi? Aitäh, kui keegi saab vastata.
Meeri
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 7
Liitunud: 23 Sept 2005, 19:34
Asukoht: Tartu

Kirjast pärja lindil!

Postitus Postitas Meeri »

Palun ärge kirjutage THE members of Estonian Rallifoorum, vaid kirjutage lihtsalt MEMBERS OF ESTONIAN RALLIFOORUM!!!! Kaartidel, pealkirjades jne on need artiklid kole kohmakad ja ei lähe mitte. Uskuge, ma töötan tõlkijana.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kas keegi teab?

Postitus Postitas Krusa »

Meeri kirjutas:Tere! Paistab, et olen pärjale annetamisega hiljaks jäänud. Aga raha jäi üle, nii et ülejäänud raha läheb mälestusmärgi toetuseks. Saan siis oma panuse EAL arvele teha. Mul aga küsimus. Üks tüdruk välismaalt küsis mu käest, et kas ta saaks kuidagi meie, st eestlastega, ühineda pärja saatmisel. Kuna nüüd juba hilja, pakkusin välja, et ta võiks teha selle asemel oma poolse annetuse mälestusmärgi fondi. Tüdrukule mõte meeldis, aga kas ma peaksin nüüd talle kuidagi välja otsima selle EAL a/a IBAN numbri? Kas keegi teab nende IBANi? Aitäh, kui keegi saab vastata.
Rallisõprade ja autospordiliidu ühise ideena on Michael Park´i mälestamiseks kavandamisel skulptuur, mis on plaanis püstitada tema 40-ndaks sünniaastapäevaks. Eesti Autospordi Liit on avanud erikonto Michael Park´i mälestuse jäädvustamiseks: 221002111381 Hansapank, märgusõna “Michael Park”.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Kahju - väga kahju. Olen tõsiselt pettunud, et ei saanud oma osa anda m. Pargi´le pärja tellimisel. Usun, et minusuguseid on veel palju - väga palju. Kuid, kui teema algatatakse Delfi foorumis "Parki matusetalitus toimub 6. oktoobril" ja siis ilma mingisuguse infota see teise kohta üle kantakse ... - jäin ma lihtsalt hiljaks. Vabandan, et mul ei ole aega ja ka piisavalt teadmisi, selle sündmuse kohast infot mõõda ääretut interneti taga otsida. Paraku läks asi juba kriitiliseks, sest 6. oktoober on kohe käes ja ma olin sunnitud märkimisväärse hulga kommentaare läbi sirvima, et lõpuks sellega seonduva infoni jõuda.
Tänud Teile kes Te olete südamega asja küljes ja ma isegi proovisin algselt Teid aidata, kuid kahjuks Te ei võimaldanud seda.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Milor kirjutas:Kahju - väga kahju. Olen tõsiselt pettunud, et ei saanud oma osa anda m. Pargi´le pärja tellimisel. Usun, et minusuguseid on veel palju - väga palju. Kuid, kui teema algatatakse Delfi foorumis "Parki matusetalitus toimub 6. oktoobril" ja siis ilma mingisuguse infota see teise kohta üle kantakse ... -
...ma isegi proovisin algselt Teid aidata, kuid kahjuks Te ei võimaldanud seda.
Kuidas palun. Siin foorumis ei ole küll mingit ülekantimist. Kui sa oled tõeline fänn või asjahuviline siis hoiad sa ennast kõikides foorumites toimuvaga ise kursis ja keegi ei pea hakkama sulle kirjalikku teadet saatma. Mind isiklikult Delfi ei huvita ja ma ei teadnudki, et seal mingi selline teema üleval on.
Niiet siin pole küll süüdistada kedagi muud kui iseennast. :?
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

Milor kirjutas:Kahju - väga kahju. Olen tõsiselt pettunud, et ei saanud oma osa anda m. Pargi´le pärja tellimisel. Usun, et minusuguseid on veel palju - väga palju. Kuid, kui teema algatatakse Delfi foorumis "Parki matusetalitus toimub 6. oktoobril" ja siis ilma mingisuguse infota see teise kohta üle kantakse ... - jäin ma lihtsalt hiljaks.
Tänud Teile kes Te olete südamega asja küljes ja ma isegi proovisin algselt Teid aidata, kuid kahjuks Te ei võimaldanud seda.

Delfil ja rallifoorumil pole pärja saatmise mingeid ühiseid üritusi ega ülekantimisi olnud ja kui Delfi kasutajad oma ideed lõpuni ei vedanud, siis on kahju küll.

Aga ära siis sellepärast masendu, raha saad ikka annetada:
Rallisõprade ja autospordiliidu ühise ideena on Michael Park´i mälestamiseks kavandamisel skulptuur, mis on plaanis püstitada tema 40-ndaks sünniaastapäevaks. Eesti Autospordi Liit on avanud erikonto Michael Park´i mälestuse jäädvustamiseks: 221002111381 Hansapank, märgusõna "Michael Park"
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Jah, oleks äärmiselt oluline hoida Delfi ja Rallifoorum teine-teisest väga kaugel ja võimaluse korral mitte paigutada neid kahte, kardinaalselt erinevat saiti, ühte lausesse. :)

(sorry for offtopick)
Meeri
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 7
Liitunud: 23 Sept 2005, 19:34
Asukoht: Tartu

To: Krusa

Postitus Postitas Meeri »

Aitäh vastamast, aga seda hansapanga arveldusarvet (NBAN) tean ma NIIGI, see on igal pool internetis ära toodud. Kuna mu tuttav on välismaalane, siis ma vajan IBANi ehk rahvusvahelist arveldusarvet!!!!! Selles on küsimus.
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Re: To: Krusa

Postitus Postitas Karmen »

Meeri kirjutas:Aitäh vastamast, aga seda hansapanga arveldusarvet (NBAN) tean ma NIIGI, see on igal pool internetis ära toodud. Kuna mu tuttav on välismaalane, siis ma vajan IBANi ehk rahvusvahelist arveldusarvet!!!!! Selles on küsimus.

https://www.hanza.net/cgi-bin/hanzanet? ... calcs.iban
Beef
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1021
Liitunud: 31 Mai 2004, 20:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Beef »

Tundub, et ma olen ka lootusetult hiljaks jäänud oma raha ülekandmisega. Viimasel ajal olen üldse käinud vähe lehekülgedel, mis seda kurba sündmust meenutavad.
Kui ma tahan ikkagi raha annetada siis ma saan aru, et ülejäänud raha läheb skulptuuri jaoks. Kas ma saan kasutada sama pangakontot, mis pärjal või on selle jaoks mõni teine?
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

Re: Kas keegi teab?

Postitus Postitas Boink »

Krusa kirjutas:Rallisõprade ja autospordiliidu ühise ideena on Michael Park´i mälestamiseks kavandamisel skulptuur, mis on plaanis püstitada tema 40-ndaks sünniaastapäevaks. Eesti Autospordi Liit on avanud erikonto Michael Park´i mälestuse jäädvustamiseks: 221002111381 Hansapank, märgusõna “Michael Park”.
TUBLI OLED EESTIMAA
Meeri
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 7
Liitunud: 23 Sept 2005, 19:34
Asukoht: Tartu

Karmenile

Postitus Postitas Meeri »

Aitäh!
auto23
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 2
Liitunud: 05 Okt 2005, 15:50
Asukoht: EESTI

TERE!

Postitus Postitas auto23 »

ON KÜLL TÕESTI KURB, ET MICHEL "BEEF" PARK HUKKUS, KUID HEA, ET MARKKO MÄRTIN ELLU JÄI.KAASTUNDEAVALDUSED KA MINU POOLT.
auto23
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 2
Liitunud: 05 Okt 2005, 15:50
Asukoht: EESTI

TERE!

Postitus Postitas auto23 »

MA SOOVIKS KA TEADA, ET KAS TARTUS ON KA MIDAGI ÄRASAATMIST VÕI MALESTAMIST TOIMUMAS!
WaltS
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 418
Liitunud: 04 Mär 2003, 13:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas WaltS »

Ma arvan, et Beef'i võid sa mälestada igas eesti nurgas! koht pole oluline...

OT: teinekord võta sydamest CAPS LOCK ka maha ja uuri mida teeb nupp MUUDA ;)
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Rallye1-st leidsin sellise värske uudise,et Parki perekond on loomas fondi,kuhu kogunevaid summasid kasutataks noorte Briti kaardilugejate koolitamiseks.

Inff siin: http://www.rallye1.de/web/wm/artikel.ph ... =6322&sid=
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

Täna ongi Michaeli arasaatmis päev.
mona
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 27
Liitunud: 03 Okt 2005, 15:01
Asukoht: Järvamaa

kurb

Postitus Postitas mona »

Kurb ja tühi tunne on tulnud iga päev peale aga täna hommikust hakkab see tunne jälle rohkem rõhuma. Valus on mõelda hetkel ka sellele, mis tundega peab olema praegu Markko.
Kui kuhugi kohale ei lähegi, siis küünal põleb ka minu toas kindlasti.
Vasta