2006. aasta tiimide koosseisud

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

toomasa kirjutas:Kolin, Skoda/ RB on ka üks koht Aigneri kõrval vaba.

Seda küll jah. Aga kui tõsiselt Škoda RB on seda passiivdiffri testimist võtnud. Kui ültse seda testivad.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
toomasa
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 74
Liitunud: 18 Nov 2003, 16:57

Postitus Postitas toomasa »

Ma ei suuda praegu artiklit leida, aga Skoda olevat minu mäletamist mööda juba enne Austraalia rallit passiivset skodat testinud.

Ja RB olevat lubanud rahvusvaheliselt kogenud pilooti. .lihtsalt huvitav, kelle nad võtavad? Aurioli?
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

ega peale Duvali ja McRae kedagi võtta pole, kui nad tõesti lähevad passiivse peale üle, mida nad on ka testinud, kuid ma ei tea neid pagana reegleid, see FIA muudab neid ka iga sekund, kas M2 tiimis tohib sõitta hea sõitja või ei...või on see lubatud kui on passiivne diff peal? kellegil on aimu asjast ?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

See piloot kes on tulnud viimase viie aasta jooksul esimese kuue hulka. Võib startida järgmine hooaeg autol mis on ette valmistetud vastavalt 2006 aasta reeglitele st. passiivdifreid. 2005 aasta masinatel võivad sõita need piloodid kes ei ole viimase viie aasta jooksul tulnud esimese kuue hulka. Aga nende autode edasiarendamine külmutatakse.
Minu arust oli see asi sedasi. Aga võin ka eksida.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

jah eks ta niiviisi ole vist....2 päeva aega tähtajani, kes anti-depressantide järgi läheb? :)
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Wilsoni vana ohkab wrc.com vahendusel, et otsuse tegemine teise sõitja osas oli väga raske!
Ega mul väga kahju küll ei ole kui ford tiitlit ei saa!
toomasa
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 74
Liitunud: 18 Nov 2003, 16:57

Postitus Postitas toomasa »

Kusjuures, Wilson on silmakirjalik vana - minu meelest on ilmselge, et Hirvonen ostis selle koha endale.. ja sellega seoses, et Wilson selle koha maha müüs (selmet keskit kolmandat, kas Märtin v mitte, on ebaoluline) siis kardetatavasti loobus ta vabatahtlikult sellega seoses võimalikust '06 tootjate tiitlivõidust.

Aga teemasse . siis kas Oreca teist/kolmandat sõitjat keegi teab? Kas on siis Stohl ja kõik või sõidab Stohl OMV's ja Oreca koht on veel vaba?

Baumgarnter Rally team (RB/Skoda) aindis teada, et 60% tehases ralliprogrammiga seotud inimestest võtsid nad endale tööle, mis võib tähendada seda, et Skoda ikka loodab kunagi tehasetiimina ka tagasi tulla. Ja neilt veel see põnev uudis, et Aigner võeti tiimi teiseks sõitjaks.. ehk siis Skoda/RB/Baumgartner tiimis on esisõitja koht vakantne :)

Ja mitsu ikka vaikib. Kahtlane
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

räägitakse et Mitsul olla lepingud kõigi 3 sõitjaga kes tänavu Mitsu eest sõitsid ja uusi mehi juurde ei vajata...ei tea, peab vist ennast J-WRC lainele kerima järgmiseks aastaks
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

KidrA kirjutas:räägitakse et Mitsul olla lepingud kõigi 3 sõitjaga kes tänavu Mitsu eest sõitsid ja uusi mehi juurde ei vajata...ei tea, peab vist ennast J-WRC lainele kerima järgmiseks aastaks
Kust kohast sa sellist asja kuulsid? Ametlikult ei ole ju midagi kinnitatud. Ootame ikka neljapäeva ära ja siis vaatame mis edasi saab.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

KidrA kirjutas:räägitakse et Mitsul olla lepingud kõigi 3 sõitjaga kes tänavu Mitsu eest sõitsid ja uusi mehi juurde ei vajata...ei tea, peab vist ennast J-WRC lainele kerima järgmiseks aastaks
Kohe mitte ei taha (mõistus keeldub seda uskumast) seda uskuda. Loodame neljapäeval ikka kõige paremaid uudiseid Markko kohta. Mul küll juba mitmendat päeva pöidlad pihus. :lol: :lol:

NB! Kui neil nii kindlalt mehed paigas siis miks nad vaikivad ja miks ei ole nii Turneri ega Markko suust tulnud ühtegi väidet järgmise hooaja kohta.
Diagnoos- Rallisõltlane
draggo
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Juul 2003, 16:14

Postitus Postitas draggo »

Kui minu arvamust keegi küsiks siis sõidaksin Markko asemel eramasinaga ja harjutaks koostööd uue kaardilugejaga. Siis kui tulemused tulema hakkavad eks siis on ka 2007 võimalus tehasetiimi saada. Maru rahulik tuleb olla.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

See oleks jah esma tähtis, et ta üldse kuskil sõidaks. Sest aastane paus ei tuleks talle kasuks, kuna pärast jälle töökoht leida, kui sa ei ole tulemusigi näidanud, oleks muidugi väga raske. Muidugi Märtini kiiruses ei kahtle keegi aga ikkagi...
Muidugi see on ainult minu arvamus asjast
Diagnoos- Rallisõltlane
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Postitus Postitas Olts »

toomasa kirjutas:............... siis kardetatavasti loobus ta vabatahtlikult sellega seoses võimalikust '06 tootjate tiitlivõidust.................
Keda sa veel tiitlipretendendiks pead. Subarus on üks kõva mees. Mitsu pole veel avalikustanud oma meeskonda. erameeskonnad on suure küsimärgi all. Fordil on siiski Hirvonen kõvem mees kui Subarul Atkinson.
Teeks nii, et kui olete kõik Markko fännid, siis ärge vähemalt teisi laimake. Läks nii nagu läks ja raha loeb nii mõndagi. Imelik on üldse lugeda, et kui Markkot seostati Fordiga, oli Mitsu ja Skoda nii öelda ****variant. Kui Ford tegi ninanipsu, siis olid ka need kaks teami superhead. Jääme ikka iseendaks ja ärgem lehvigem nagu tuulelipp tuule järgi. Ma tean ka inimesi, kes olid kõvad fännajad, kui Markkol hästi läks ja kes käisid Soomes ja Rootsis vaatamas. Kui aga Markkol Peugeotiga nii hästi ei läinud, oli ka fännamine läbi. Mina olen üritanud tema tegemisi iga "valitsusega" jälgida ja toetada(mõtetes) olenemata sellest, kuidas tal läheb.
rattaga on kah hea sõita
Timole
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1037
Liitunud: 29 Sept 2004, 13:05
Asukoht: Rallil
Kontakt:

Postitus Postitas Timole »

Olts kirjutas:
toomasa kirjutas:............... siis kardetatavasti loobus ta vabatahtlikult sellega seoses võimalikust '06 tootjate tiitlivõidust.................
Keda sa veel tiitlipretendendiks pead. Subarus on üks kõva mees. Mitsu pole veel avalikustanud oma meeskonda. erameeskonnad on suure küsimärgi all. Fordil on siiski Hirvonen kõvem mees kui Subarul Atkinson.
Teeks nii, et kui olete kõik Markko fännid, siis ärge vähemalt teisi laimake. Läks nii nagu läks ja raha loeb nii mõndagi. Imelik on üldse lugeda, et kui Markkot seostati Fordiga, oli Mitsu ja Skoda nii öelda ****variant. Kui Ford tegi ninanipsu, siis olid ka need kaks teami superhead. Jääme ikka iseendaks ja ärgem lehvigem nagu tuulelipp tuule järgi. Ma tean ka inimesi, kes olid kõvad fännajad, kui Markkol hästi läks ja kes käisid Soomes ja Rootsis vaatamas. Kui aga Markkol Peugeotiga nii hästi ei läinud, oli ka fännamine läbi. Mina olen üritanud tema tegemisi iga "valitsusega" jälgida ja toetada(mõtetes) olenemata sellest, kuidas tal läheb.
Good point :!:
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Ei ole see Hirvonen midagi kõvem mees kui Atkinson....
Pigem kipub tuleval aastal sinnapoole,et Subarul üle hulga aja hea šanss konstruktorite tiitli poole.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Eks neil kahel ainult kogemusepagasis vahe ole.
"Come on, you can see more than that"
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

ei usu ka et Hirvonen nüüd kohe kindlalt parem oleks Atkinsonist....eks ole näha mida Hirvonen teeb kui on tehasetiimi auto istme all, kas läheb jälle nii ähmi täis et ei tule midagi välja, siiani on ta ainult era-autoga häid tulemusi näidand, Atkinson oli seevastu esimesel aastal juba super kuigi väga vähe lõeptas sõitte, eks nad võrdsed enamvähem ole
mona
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 27
Liitunud: 03 Okt 2005, 15:01
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas mona »

ma ei taha ka kedagi teist maha teha aga märtini kohta tahaks juba väga-väga midagi kuulda. loodan ikka et aasta vahele ei jää, ükskõik kus siis osaleda aga mingeid tulemusi oleks ikka hea saada. ootame siis ära veel paar päeva ja loodan väga et saame siis vahetada rõõmsamaid meeleolusid, et järgmine aasta ilusti käima läheb
paharett
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 191
Liitunud: 18 Nov 2005, 12:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas paharett »

no ma ei tea kohe mida mõelda, väidetavalt www.sportautomoto.it
uudises kirjas et mitsubishi teatab homme et ei jätka wrc-s :shock: sügavalt küll kahtlen selles uudises ise :?
Inka
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 465
Liitunud: 18 Jaan 2004, 14:42

Postitus Postitas Inka »

........
Viimati muutis Inka, 11 Mär 2019, 17:05, muudetud 1 kord kokku.
Vasta