WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Võib juhtuda, et mina olen järgmine hooaeg ainult nö süsteemi admin kes aegu üles viskab ja muud infot jagab. Võimalik, et jätan hooaja üldse vahele. Rütm hetkel totaalselt kadunud ja sõidan JWRC lõpuni ning siis mõtlen mis edasi teen.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:Võib juhtuda, et mina olen järgmine hooaeg ainult nö süsteemi admin kes aegu üles viskab ja muud infot jagab. Võimalik, et jätan hooaja üldse vahele. Rütm hetkel totaalselt kadunud ja sõidan JWRC lõpuni ning siis mõtlen mis edasi teen.
Mul oli sama asi, kuna olin pikalt uut NFS mänginud (kus sõiduoskust praktiliselt vaja ei lähe) ja siis proovisin WRC mängu ja absoluudselt ei osanud enam sõita. Aga nüüd olen mitu päeva jälle kimanud ja tunnetus on päris hea.
Aga ürita ikka kaasa sõita, heast konkurendist ilma jäämine oleks valus kaotus.
Viimati muutis Burns, 13 Dets 2005, 15:44, muudetud 1 kord kokku.
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Strike ära jama
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:Võib juhtuda, et mina olen järgmine hooaeg ainult nö süsteemi admin kes aegu üles viskab ja muud infot jagab. Võimalik, et jätan hooaja üldse vahele. Rütm hetkel totaalselt kadunud ja sõidan JWRC lõpuni ning siis mõtlen mis edasi teen.
Samad sõnad siin. Hetkel on ühe autospordi ürituse tegemisega nii palju tegemist (Strike - sinuga räägin sellel teemal eraldi), et ei viitsi isegi mõelda mängu peale.
Aeg näitab, mis järgmine hooaeg toob.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Olen nüüd paar päeva ainlt Evolvedile valu andnud. Eile sain ka lõpuks Nevice karika kätte ja seda prantsusmaal. Preemiaks nagu ikka 1500 punkti, aga rewardide alt vaadates ei olnud seal midagi. Kas need punktid tulevad hooaja lõppedes või on taas miski kala mängus sees. Teab äkki keegi ?
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Krusa kirjutas:Olen nüüd paar päeva ainlt Evolvedile valu andnud. Eile sain ka lõpuks Nevice karika kätte ja seda prantsusmaal. Preemiaks nagu ikka 1500 punkti, aga rewardide alt vaadates ei olnud seal midagi. Kas need punktid tulevad hooaja lõppedes või on taas miski kala mängus sees. Teab äkki keegi ?
Punktid tulevad kohe arvele... vähemasti minul ma olen ka kõik võidud saanud enne hooaja lõppu kätte ja siis pole hooaega lõpunigi sõitnud aga punktid on olemas. (muidugi ega nendega midagi teha pole)
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

on kylll teha. saad autosi ja katseid lahti. ja koode igasuguseid
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

jussis kirjutas:
Krusa kirjutas:Olen nüüd paar päeva ainlt Evolvedile valu andnud. Eile sain ka lõpuks Nevice karika kätte ja seda prantsusmaal. Preemiaks nagu ikka 1500 punkti, aga rewardide alt vaadates ei olnud seal midagi. Kas need punktid tulevad hooaja lõppedes või on taas miski kala mängus sees. Teab äkki keegi ?
Punktid tulevad kohe arvele... vähemasti minul ma olen ka kõik võidud saanud enne hooaja lõppu kätte ja siis pole hooaega lõpunigi sõitnud aga punktid on olemas. (muidugi ega nendega midagi teha pole)
Kummaline küll kuhu need, siis kadusid :(
Mul muidu kõik katsed lahti ja autod v.a. exteem mis on minu arust suht mõttetu auto. Aga seal on neid asju ju veel mida enda rõõmuks osta, vaevalt need midagi otseselt annavad, aga siiski :)
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Matthiew kirjutas:on kylll teha. saad autosi ja katseid lahti. ja koode igasuguseid
ma seda mõtlengi, et kui autod kõik olemas ja katsed ka siis ülejäänu on nagu rohkem huumori värk, mul on kasutamata mingi 5000 punkti, ei oska nagu nendega midagi peale hakata.
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

no aga tee ikkagi kõik lahti. seal on mingeid pilte ka
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Kas kellegil on mängu põhjad näit. Montes või mujal üle sõidetud ?
o0tt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 178
Liitunud: 28 Dets 2003, 23:24
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas o0tt »

Kas Ghost car`i maha ei saa võtta?
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

o0tt kirjutas:Kas Ghost car`i maha ei saa võtta?
WRC4-s sai küll. Polegi nagu seda uurinud, peaks vaatama, aga miks maha kas käib närvidele ?
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

seadetes saab minu arust maha võtta. kas soome loeb ka ve? soome 1. on ylesõidetud ja kreeka esimene on ka kohe ylesõidetud kui asja kätte võtan kuna praegu olen juba lõdvalt teine. aga ei viici kuna mängin aint netis kui yldse mängin
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Mul üks tagasihoidlik küsimus. Nimelt oli see vist Soome ralli ja vist SS2
kus on kuskil keskosas asfalti lõigul heina pallid. Aga probleem selles, et mingil ajahetkel on heinapallid kahel korral järjest, mingil ajal ainult üks takistus.
hakkasime juba kihla vedama, et kellel on õigus, kui ta järgmine päev sama etappi mängides ei leidnud üldse neid heinapalle. Sõber arvas, et ta on lolliks läinud. Kas kellelgi on veel selliseid juhuseid. Loogiliselt võttes pole see ju võimalik.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:Mul üks tagasihoidlik küsimus. Nimelt oli see vist Soome ralli ja vist SS2
kus on kuskil keskosas asfalti lõigul heina pallid. Aga probleem selles, et mingil ajahetkel on heinapallid kahel korral järjest, mingil ajal ainult üks takistus.
hakkasime juba kihla vedama, et kellel on õigus, kui ta järgmine päev sama etappi mängides ei leidnud üldse neid heinapalle. Sõber arvas, et ta on lolliks läinud. Kas kellelgi on veel selliseid juhuseid. Loogiliselt võttes pole see ju võimalik.
Wlcm to the club :) Mul täpselt sama teema, SS2 pikal sirgel tean kindlalt, et oli heinapallidest S, aga nüüd seda enam seal pole märganud juba mitmel korral kui seal sõitnud. Mäng pidi katseid muutma selles suhtes, et midagi uut olema igakord eks siis see ongi üks selle muutuse osa :)
Mul pole midagi selle vastu kui sealt sirgelt täiega läbi panna :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

aix kirjutas:Mul üks tagasihoidlik küsimus. Nimelt oli see vist Soome ralli ja vist SS2
kus on kuskil keskosas asfalti lõigul heina pallid. Aga probleem selles, et mingil ajahetkel on heinapallid kahel korral järjest, mingil ajal ainult üks takistus.
hakkasime juba kihla vedama, et kellel on õigus, kui ta järgmine päev sama etappi mängides ei leidnud üldse neid heinapalle. Sõber arvas, et ta on lolliks läinud. Kas kellelgi on veel selliseid juhuseid. Loogiliselt võttes pole see ju võimalik.
Sama on ka ilmastikuga...
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

nojah, aga samas kui kohati on üks takistus juures, siis peaks sellest muutuma ka lõpuaeg. S.t, et kui toimuvad meistrikad, siis võidab see kellel vähem takistusi ette juhtb või kes millise ilmastikuga rajale pääseb?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

aix kirjutas:nojah, aga samas kui kohati on üks takistus juures, siis peaks sellest muutuma ka lõpuaeg. S.t, et kui toimuvad meistrikad, siis võidab see kellel vähem takistusi ette juhtb või kes millise ilmastikuga rajale pääseb?
Mul vist ongi viimasel ajal selline asi, et heinapallid puuduvad ja siis ka lõpuaeg päris kõvasti parem, kuna saad täie gaasiga sirgel minna anda.

Küsimus Strikele- mis kuupäeval siis meistrikad hakkavad???
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Ei ole veel selle peale mõelnud. Kindlasti mitte uue aasta esimesel nädalal.
Üritan reeglid üle vaadata ja uue kalendri koostada ja siis hakkab asi pihta.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta