Colin McRae Rally 2005 PS2-el

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Spock
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 1
Liitunud: 13 Nov 2004, 01:26

Colin McRae Rally 2005 PS2-el

Postitus Postitas Spock »

Tere !
Mõned päevad tagasi sain Colin 2005 PS2 versiooni omanikuks. Kuna ma varem polnud kordagi ühtegi Colini versiooni ei PC-l ega PS proovinud, otsustasin ma siis hankida endale kõige uuema versiooni. Olin nagu eelnevate mängude kohta nii ja naa arvamusi kuulnud, et ühesõnaga, mitte midagi negatiivset. Ja noh, ametlik mängu lehekülg jättis mängust suht hea mulje. Sain mängu kätte....ja krt, ootasin ikka midagi enamat.
Pean tunnistama, et pettumus oli ikka kole suur. Võib-olla oli pettumus tingitud sellest, et eelnevalt olin juba WRC 4 omanikuks saanud jne. Aga ausalt, kraafika, autode juhitavus....võiks öelda, et eemale peletav. WRC 4-ga ei saa kuidagist üldsegi võrrelda. Küsikski, et kas keegi on juba Colini PS2 versiooni omanik ja on ehk rohkem viitsinud mängu süveneda, ses suhtes, et kas mängul ehk mõni hea üllatuski varuks ? Või tuleb mängust kiiremas korras lahti saada, kuni see veel uus on ?
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Saa lahti ja osta Richard Burns Rally :p
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

well.. mind natukene üllatab selline kokkuvõte cmr2005'st. kuna ainukene mäng mida ma järjepidevalt mänginud olen, on cmr2 pc'l, cmr3 ja nüüd cmr2005 ps2 peal, siis võib minu arvamus olla natukene subjektiivne.

olen cmr2005 põhimõtteliselt läbi mänginud ning annaksin väga kõrge hinnangu kogu mängule. miinuseid saab graafika osade rallide kohta (jaapan ning kohati austraalia), kus graafika on liiga säbruline, et selget sotti saada.

füüsikamootor on võrreldes cmr3'ga radikaalselt ümber kirjutatud (küll ei ole hüpe nii suur kui cmr2->cmr3 peale minekul), kuid harjumine võttis aega. Natukene nuriseks cornering ability kohapealt, mis cmr3's tunduvalt parem. kui nüüd tõmmata paralleel wrc4'ga, mida olen siin kokku sõitnud paarkümmend katset, siis sellega corneringuga võrreldes ikka totaalne öö ja päev. kui füüsikamootori reaalsuslähedusest rääkida, siis cmr2005 on reaalsem, wrc4 tundub rohkem arcade like mäng.

aga mida mina tean :) rohkem personaalse eelistuse küsimus. eks nüüd impulssotsuse tulemusena soetatud wrc4 ning osalemine kohalikus maailmakarikasarjas nõuab wrc4 rohkemat tundmaõppimist. vaadates esialgseid aegu, mida suutsin välja sõita, ei ole mul kaugeltki asja siia sarja, kui 3 minutilisel rajal kaotan kõigile 35 sekundiga.. oijah. ja samas kui vaatad cmr hall of fame'i codemasters'i koduleheküljel, siis suudan nagu sinna sekunditesse sõita küll.. mine võta kinni.
Vasta