Mootorite Maailmas - poolt ja vastu

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Mootorite Maailmas - poolt ja vastu

Postitus Postitas Kristo »

Aastaid on Eesti ja lähinaabrite mootorispordi kajastamise esirinnas olnud vanameister Are Elleri juhitud Mootorite Maailmas saade. Mäletan, et kunagi 80ndate keskel vist oli saade peale kella 23e ja mul ei lubatud vaadata, vaid kästi magama minna - ikka piilusin uksevahelt.
Juba mitmel viimasel aastal on saade kaldunud reklaamipausiks. Eks ole ka arusaadav, erakanalis saate eetris hoidmine võib küllaltki kulukas olla. Hea, et ta siiski eksisteerib. Reklaami maht on viimasel ajal ka vähenenud ja rohkem leiab saatest uudiseid (pigem liikuva pildiga ülevaateid toimunud võistlustest, uudised saab mujalt kätte).
Nüüd on saatejuht tegemas midagi, mis mulle veidi arusaamatuks jääb. Igas saates on mingi lõik Marko Asmerist näiteks. Saan aru, et tulevast tippsõitjat peab näitama. Aga kas ka siis, kui teda lihtsalt näidatakse? Eilses saates oli mingi eelvaade tulevasest sõidust ja tagasivaade nädalatetagusele sõidule. Saatejuht on juhtumisi ka Asmeri pressiesindaja (või eksin?). Kas M. Asmeri "uudis" igas saates on nö. tellitud või esindajana lihtsalt suskab Eller selle saatesse? Kui on tellitud, siis võiks ka saate alguses või lõpus sellekohane teadaanne olla ju. Või siis kasutatakse saate toetajate poolt kinnimakstud aega enda poolt esindatava promomiseks? 20. mai saates oleks olnud mu arust palju muudki rääkida - toimusid ju nädalavahetusel näiteks rallisprint, alati saates kajastatav rahvaralli, autoralli oli Lätis eestlaste osavõtul. Uudiseid oleks olnud piisavalt. Ma ei arva, et saates peaks ainult autosporti näitama, ka mootorrattad ja muu mootorisport võiks seal olla. Lihtsalt ma ei tea, kas neil aladel ka möödunud nädalal midagi toimus - ja ei saagi teada. Vot siuksed mõtted käisid peast läbi.
Tahaks nagu rohkem näha toimunud võistlusi. Kaameramehed on ju alati kohal. Lihtsalt äkki keegi targem ja rohkem asjaga kursis seletaks.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Kaks sõbralikku soovitust Kanal2-le. Palun pange see saade normaalsemale ajale ja tehke ta pikemaks. Mul pole midagi Marko Asmeri vastu, ta on väga andekas sõitja, kuid on ka teisi sündmusi millest rääkida. Ka suudan ma leppida sellega, et seal on reklaami hirmus palju, seda tuleb niigi igast uksest ja aknast ja olen sellega harjunud.
Eeskuju võiks võtta näiteks Soomest, kus on koguni kaks asjalikku mootorisporti kajastavat saadet. Lisaks olevate uudiste kajastamisele võiks kajastada ka ajaloolisi sündmusi, eriti oleks vaja Eesti ralli ajaloost rohkem rääkida.
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Valvoline sport oli yks asjalik saade.Kas seda ei annaks taastada?
Ega seal soomes ka kõik asjad ikka korras pole sest vahel juhtub nii, et kaks autospordi juhtuvad eetrisse samal ajal-siis on vaja klõpsida yhe ja teise vahel.Aga jahh mina pooldan Valvoline spordi taolise saate taastamist.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Vaatasin kah eile õhtul saadet. Vaatasin ära ja siis mõtlesin, miks ma teda vaatasin? See saade on muutunud nagu Asmeri oma reklaami saateks. Ja tehku teda pikemaks ka!
gaas on endiselt laiffi
favoriit
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 89
Liitunud: 03 Apr 2003, 10:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas favoriit »

Jah see Valvoline sport oli väga tegija saade.Ka minul on Mootorite Maailma vaatamine muutunud ainult ajaviiteks kui midagi muud samal ajal ei tule.Aga eks tuleb Arest kah aru saada,ta on juba omajagu aega ka häid saateid teinud aga nüüd kui pappi nagu pläga ei ole ju mõtet kuhugi Taali krossirajale kummikutega müttama minna vaid parem kuskil Inglismaal päikest võtta ja päevas 15 min tööle pühenduda.Arvan et lihtsalt uusi tegijaid on vaja ja pappi ja reklaami siis saax ka häid saateid toota!
Everything is possible in this buisness(M.Grönholm)
anz
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 1
Liitunud: 29 Mai 2003, 09:54

Postitus Postitas anz »

Eesti telekanalid võiks malli võtta Läti konkurentidest kus autosporti kajastatakse palju rohkem ,ja rohkem just tavarahvale kättesaadavaid alasi nagu autokross,bagikross jne.. See motiveeriks ka uusi inimesi tulema nendele aladele ,sest see ei ole nii kallis.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

4rati lehel võib endale tõmmata kokkuvõtte Talsi Rallist. Väga popp saade on tehtud kujunduse poolest. Kuda siukse meie kohalikku kanalisse saaks?
Kasuta ikka turvavööd ka!
hunt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 09 Apr 2003, 19:49

Postitus Postitas hunt »

vöix saade pikem olla, siis mahuks köik sündmused pikemalt sisse. mönedest sündmustest räägib nii 20 sekki ja ei ütle tulemusi kah ainult et seal kuskil söideti seda ja köik.
märtin50
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 2
Liitunud: 05 Juun 2003, 19:22
Asukoht: vändra

Postitus Postitas märtin50 »

ma arvan ,et reklaam peab iga saate vahel olema ,sest muidu ei näeks me ralli mm-i sest raha pole seda osta
märtin50
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 2
Liitunud: 05 Juun 2003, 19:22
Asukoht: vändra

Postitus Postitas märtin50 »

muidu sa ei näeks näiteks oma lemmik filmi kanal 2 kui poleks reklaami
hunt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 09 Apr 2003, 19:49

Postitus Postitas hunt »

väga hea mulje jättis mulle (esmaspäeva öhtul vist) lx ringraja saade. arvutiga oli hästi tehtud graafikat. näidati ka Ohtla auto sisevaadet.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Vaatasin kah seda. Miks ei tehta autorallist sellist saadet, sellest ma aru ei saa. Minumeelest ralli ikka populaarsem kui rinka...
gaas on endiselt laiffi
hunt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 09 Apr 2003, 19:49

Postitus Postitas hunt »

eesti rallid(mootorite maailmas) vöix küll vötta öpust wrc puhul. igapäev päeva kokkuvöte. :)
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Eesti rallidel poleks mõtet teha kahest päevast kokkuvõtteid. (EOS-il eelmine aasta oli mingi pisuke) Kogu ralli kokkuvõte sobiks paremini.
gaas on endiselt laiffi
hunt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 09 Apr 2003, 19:49

Postitus Postitas hunt »

vöix siis olla kokuvöte ja üx päev eelnevat vöistlust ka saade.. siis saax teada mis hakkab toimuma.
vennad metsad
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 15
Liitunud: 25 Mär 2003, 14:31

Postitus Postitas vennad metsad »

Ma siin mõtlesin ,et juba pikemat aega võiks saate nimeks olla "Asmerite maailmas"...
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Mootorite maailmas nüüd puhkusele läinud...
gaas on endiselt laiffi
alex

Postitus Postitas alex »

Viru rallil tegi seltskont sõitjaid Elleril korra üle ja tehti ka korralik selgitustöö eesti ralli kohta... vaatame, kas muutusi tuleb.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

alex kirjutas:Viru rallil tegi seltskont sõitjaid Elleril korra üle ja tehti ka korralik selgitustöö eesti ralli kohta... vaatame, kas muutusi tuleb.
Ei saand päris pihta sellele lausele...
Kasuta ikka turvavööd ka!
alex

Postitus Postitas alex »

Ellerit töödeldi veidi sel teemal, et Eestis tegeleb autospordiga veel tegelasi peale Märtini, Asmeri ja Muraka....
Vasta