Online mängimine ja 2008 aasta

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Online mängimine ja 2008 aasta

Postitus Postitas annu333 »

Tervist!

Tutvusin juhuslikult Burnsiga netis mängides ja ta juhatas mind sellele lehele. lugesin siin foorumis teie võistlustest ja hakkas huvi pakkuma.
Tahtsingi küsida, et kas peab kuhugi registreeerima, et saaks ka osavõtta ja mis mänge te üldse plaanite järgmine aasta mängida.

tervitustega annu333! :o
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

Oh rõõmrõõm hea ,et uusi nägusi juurde tuleb::)
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Online mängimine ja 2008 aasta

Postitus Postitas Krusa »

annu333 kirjutas:Tervist!

Tutvusin juhuslikult Burnsiga netis mängides ja ta juhatas mind sellele lehele. lugesin siin foorumis teie võistlustest ja hakkas huvi pakkuma.
Tahtsingi küsida, et kas peab kuhugi registreeerima, et saaks ka osavõtta ja mis mänge te üldse plaanite järgmine aasta mängida.

tervitustega annu333! :o
Teretulemast! Hetkel järgmise aasta plaanid lahtised, aga PS3 on teema ja mängudest hetkel Dirt, F1 ja vblla ka Sega Rally. Viimasest ple endam aimugi, aga peaks liigituma samasse klassi nagu Dirt mis pole just köige suuremad asajd vörreldes WRC:Evolved-ga.
Mida hetkel ise sõidad?
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Sega rallyst mul jäi igastahes demost tunne, et tegu on lihtsalt arcadega. Selles suhts olen tänulik PS3 networkile. Trailereid vaadates jääb mängust ülihea tunne aga kui demot mängid siis tänad jumalat, et kohe mängu ostma ei läinud. Dirt on päris tõetruu, just sellle pärast, et seal ikka saad auto täiesti pilbasteks sõita ja seadistada saab ka päris hästi. F1 vastu pole mul ka midagi. Muidu dirt'is ei saa valida ju kus ruumis mängid.paneb jummala suva kohta sind mängima. Muidugi vote süsteem on päris demokraatlik, ei pea mingi ühe venna pilli järgi tantsima,aga võiks saada valida kõigi radade vahel.

Igastahes olen käsi kui mängimiseks läheb.
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Hetkel mängin dirti, f1, aeg ajalt ghost reconit.

muidu küsimus paljudel üldse dirt on. Sest võrgus olen ma näinud veel ühte eesti lippu raja rekordites.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

annu333 kirjutas:Hetkel mängin dirti, f1, aeg ajalt ghost reconit.

muidu küsimus paljudel üldse dirt on. Sest võrgus olen ma näinud veel ühte eesti lippu raja rekordites.
Nii palju kui mina tean on Dirt Krusal, Heixil, Erryl, Adil ja Alkil.

Mina isiklikult arvan, et võiks järgmist hooaega alustada F1ga. Selle mängu kohta ei tohiks küll kellelgi ühtegi halba sõna öelda olla. Ka netplay on tasemel. Muidugi peab siis üldsus otsustama kas sõita nii, et teise autod on Ghost car´na näha või on ka kokkupõrked lubatud.

Tean, et aeg võib veel varajane olla aga peaks mõtlema hakkama mida siis otsustada, siis teab ka mis mänguga varakult trenni tegema hakata.
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

F1 võib teha küll. Aga ma pooldaks ghosti varianti. Sest tavaliselt langeks ühe venna vea tõttu kaks meest kohe välja. kui keegi kellelegi otsa sõidab.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Tere tulemast Annu333!
Mina pooldaksin realistlikut versiooni.
Selleks, et välistada mõttetuid lollusi (kellegi tahtlik välja sõitmine) saab alati reeglitesse mõned punktid lisada, mis dissiplineeriksid sõitjaid. Teiseks arvan, et keegi ei ole huvitatud trenni tegema selleks, et jõuda ainult esimese kurvini.

Hetkel mul puuduvad veel igasugused kogemused PS3`e F1-st. Kas seal on kohtunikel mingi võimalus peale sõitu seda kõike uuesti ülevaadata?
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Milor kirjutas:

Hetkel mul puuduvad veel igasugused kogemused PS3`e F1-st. Kas seal on kohtunikel mingi võimalus peale sõitu seda kõike uuesti ülevaadata?

Minu meelest kui sõit läbi, siis mingit replay varjanti pole :( :(
Mis puudutab realistliku varjanti siis sellega keeruline. Sõites seda kellegi taga ja isegi kui paistab, et kahe auto vahel on veel pisut maad siis ikka lajatad eessõitja rajalt välja. Või on see ainult mulle nii tundunud.
Diagnoos- Rallisõltlane
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

Aga te peaks ka sellele mõtlema ,et kui suurel osal on üldse võimalik sõita nuh nt on vaja osta PS3 ja siis veel F1 mäng kui palju on kokku osavõtjaid.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Tänud Burns.
Järgmisel nädalal hangin endale selle mängu ja proovin järele.
Kui peaks otsustatama realistliku versiooni kasuks, siis tuleks kindlasti kasutusele võtta ka eelnev ajasõit. Kui aega ei mahu, siis starti ei saa. :wink:
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Milor kirjutas:Tänud Burns.
Järgmisel nädalal hangin endale selle mängu ja proovin järele.
Kui peaks otsustatama realistliku versiooni kasuks, siis tuleks kindlasti kasutusele võtta ka eelnev ajasõit. Kui aega ei mahu, siis starti ei saa. :wink:
Hea mõte Milor. See on seal hea, et saab ka enne kvalifikatsiooni sõidu teha aga siis pääsevad starti ikka kõik. Aga noh, eks saab veel mõelda kuidas teha ja mida üldse kohtunikud asjast arvavad.
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

kiilakass kirjutas:Aga te peaks ka sellele mõtlema ,et kui suurel osal on üldse võimalik sõita nuh nt on vaja osta PS3 ja siis veel F1 mäng kui palju on kokku osavõtjaid.
Päris paljutel on need juba olemas ja PS3e hinnad ka kukuvad.
Diagnoos- Rallisõltlane
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

Mis mõttes kukuvad...
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

kiilakass kirjutas:Mis mõttes kukuvad...
No on ju juba odavamaks läinud :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Ja PS3 on nüüd odavam variant ka 40 gb kõvaketast,kuid kahjuks sellega ps2 ja ps mänge mängida ei saa:(
vidrik
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 147
Liitunud: 26 Veebr 2006, 18:31

Postitus Postitas vidrik »

endal tekkis selle f1 mänguga selline mõte et kõik on lahe et otsime uut mängu ja puha ja evolved on ära tüüdanud aga isiklikult mulle meeldiks ikka jääda ralli kui sellise juurde.
ei tea miks aga mulle pole kunagi eriti meeldinud igast f1-d ,gta-d ja kõik võimalikud NFS-i variandid ei tea pole nagu päris see..... ralli siis.
tunnistan et praegu räägib netplay tõesti F1 kasuks aga siiski kui tuleks sonylt uuendus dirtile siis mänigks parema meelege seda või siis peaks selle sega ka ära proovima pole isegi mitte näinud seda veel.
selline väikse inimese arvamus siis minul aga kui enamus otsustab et sõidetakse F1 siis sõidan ikkagi kaasa kas või ainult seltskonna pärast.


vaix
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Tunded samad Vidrikuga. Vean Sega demo omale, et aimu saada mis imeloom see on.
Rallimehed nagu me oleme ei mahu tõesti hinge, et peaks ühte ringi (F1) uhama hakkama, aga vaatame tõele otsa, siis valikuid palju pole. Või on?
Nagu ma ennist ütlesin, et "Rallifoorum Challange Online" ei kao kuskile, praeu on küsimus millega jätkata? Seega kõik pessimistid ja niisama nukrutsejad ärge heidke meelt ja olge avatud uutele väljakutsetele. :)
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

Ma võin PS2 F1 05 testisõite teha ja anda mõnele tiimile mõndasi häid ideid :D:D:D 05 ja 07 radadel vist palju vahet ei tohiks olla.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

Palju see PS3 hind siis langenud on???
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Vasta