Märtinile etapivõidu eest raha?

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Vasta
Cosworth
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 127
Liitunud: 06 Juun 2003, 17:55
Asukoht: Tallinn

Märtinile etapivõidu eest raha?

Postitus Postitas Cosworth »

Mis rallifännid arvavad, kas Märtini Kreeka etapi võitu tuleks riigi poolt vastavalt rahaliselt premeerida?
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Pigem MM tiitli võitmist tuleks premeerida, etapivõite hakkab tal ju nagunii kui oavarrest tulema :)
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Me räägime mehest, kelle aastapalk on umbes 17 miljonit krooni + saab tohutult reisida ja tema kasutuses on tasuta 1.5 miljonit maksev Range Rover. Ma tõesti arvan, et talle pole mingit rahalist preemiat vaja ja vaevalt ta seda tahakski.

Kui midagi anda talle, mis ta tuju tõstaks, oleks see tohutu fännide poolehoid raja kõrval ja natuke rahu ja aega, mida ta saaks segamatult veeta perekonna keskel. Samuti piisab sellest, kui ta pääseb ajalehtede esikaanele(Soome sõitjad ei saa seda au just kuigi tihti nautida :P ). Nagunii on ta lisaks veel paljude laste ja ka täiskasvanute silmis ebajumala staatuses...
Viimati muutis Jaanus, 10 Juun 2003, 22:50, muudetud 1 kord kokku.
Cosworth
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 127
Liitunud: 06 Juun 2003, 17:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Cosworth »

rahaline preemia tõesti ei omaks erilist väärtust ta silmis, erinevalt suusatajatest nt. aga kas MM on oma fännidest Eestimaal teadlik, et meid suhteliselt palju ikkagi on ja paljud ei jõua etapile koha peale?
võibolla mingi niisama tunnustamine riigijuhtide poolt...
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Miski äramärkimine ikkagi võiks tulla. Millegi püsivama näol. Ei juhtu ju seda iga päev, et eestlane esimest korda ralli MM etapi võidab. Kahjuks seda rõõmu meie lapselapsed enam kogeda ei saagi, kuna täna Markkole on see kogemus vaid meie rõõmuks jäädavalt reserveeritud.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Rahaline preemia oleks tõesti suht mõttetu. Arvan et teda eriti ei huvita kas ta saab preemiat. Pigem on tähtsam see et teda tunnustatakse riigi poolt.
gaas on endiselt laiffi
Nitro
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 38
Liitunud: 02 Apr 2003, 17:04
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Nitro »

mina arvan ka et ega sellise palgaga meest kyll mingi väike preemia ei huvitax. aga tunnustamisega olen ma jah täitsa erkiga samal arvamusel.
see ju siiski eestlaste esimene :D
Vasta