Küssa Colin McRae 3 kohta

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2003, 20:17
Asukoht: Tartu linn

Küssa Colin McRae 3 kohta

Postitus Postitas siilikärss »

Tere-terekest!
Väike sorry juba ette,et sellise teema üles võtsin...ilmselt siinse rahva jaoks juba ära leierdatud.Ise sain äsja nimeted mängu omanikuks ja pole varem selleteemalisi foorumeid vajalikuks pidanud lugeda.Et oma aega säästa ja mitte ringi tuhlata,siis äkki mõni tarkur aitab vähe...
Nimelt 8) ...kuda on värk igasuguste koodidega CMR 3-es??? Otsinud olen siit-sealt,aga pole leidnud. Rajad vist tulevad tasapisi juurde!? Aga kas miski auto seadistamine ka toimub nagu CMR 2-es? Ja üldse...tegelt oleks rohkem küssasid isegi,aga kui on kellegil viitsimist,siis äkki viskab sellise lühikese tutvustuse,et MIS ja KUIDAS selles mängus käib. Sääl oli veel miski värk optionsites,nagu SIKRETS ja edasi enter code....või miskit sellist-et mis värk see on.
:oops: ...ma nii rumal vist...Aga äkki on mõni hää südamega tegelane,kes aitab.Oleks tänulik suurelt ja pirakalt kohe!!! :lol:
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

CMR3 kohta olen lugenud et koode saab raha eest :shock: ja et seadistada autut ei saa ja servises parandab arvuti oma nägemise järgi asjad ära :?
gaas on endiselt laiffi
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

http://pc.cheats.it/Colin-McRae-Rally-3 ... rator.html

Sealt pead tirima CMR 3 Cheat generatori ( see on kõige lõpul all nurgas ). Kui see on tiritud, siis installige see oma CMR 3 folderisse ja avage, siis ilmuvad cheatid. Need jätke meelde ja võtke CMRi menüüst Secrets ja sealt cheats ( või midagi sellist oli ). Kirjutage sinna see kood ( mingi piiks käis ka vist ) ja siis otsige nimekirjast ntx. ALL CARS ja pange ON ( see siis avab kõik autod ). Niimoodi tuleks siis teha iga soovitud koodiga.
tax eriti ei tea, mida räägib
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2003, 20:17
Asukoht: Tartu linn

Postitus Postitas siilikärss »

Tänud tax!
Aga ei tee lahtis seda....ütleb,et Windows ei saa lahti teha ja plaa-plaa....midagi sellist ühesõnaga.
Ok,vaatame kas veel miskit infi tuleb siia foorumisse.
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Kas windows ei ava seda generaatorit või seda cheat page-i. Niipalju, kui mina aru olen saanud, ei saa cheate ilma generatorita tööle panna. Aga see on ainult minu geniaalne järeldus.

Annan veel ühe adre, kui asi peaks selles olema
http://www.cheathappens.com/show_dl.asp?ID=13342
tax eriti ei tea, mida räägib
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2003, 20:17
Asukoht: Tartu linn

Postitus Postitas siilikärss »

:D :D :D SÜGAV KUMMARDUS sulle kodanik tax!!!
Sinu antud viimasest lingist oli abi ja nüüd on hoopis teine tubakas mängida! Tänud veelkord!
Nii...abi saadud ja minupärast võib selle teema lõpetatuks lugeda.
Vasta