Montoya MClarenisse 2005!

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Montoya MClarenisse 2005!

Postitus Postitas Kolin »

Montoya siirdub siis aaastal 2005 Mclarenisse. Teist pilooti Montoya kõrvale ie ole veel määratud aga tõenäoliselt saab selleks olema Räikkonen. :? :P
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

Postitus Postitas Boink »

täitsa tõsi jutt just uudistest kuulsin
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Mida see võib siis tähendada. Montoya kiire ja raevukas. Raikkonen kiire, kuid vajadusel ka valmis tegema manöövreid, mida keegi poleks uskunud. Kui McLaren saaks ka kiirust ja vastupidavust juurde, siis peaks see tandem olema tugevaim, mis F1s leida. Iseasi aga see, kuda nad omavahel hakkavad sobima. Kas nügivad ennast kohe alguses välja, või sõidavad mõlemad viisakalt lõpuni. 2004 aasta jõuavad veel kogemusi saada (seda vaja ellkõige Räikkonenil, sest ta teeb veel lolle vigu liiga palju) ja siis 2005 aastal näeme me siis pea igal etapil McLarenite kaksikvõitu :shock: . Seda vist aga ei juhtu, sest Ferrari jääb võimsaks, kuid sõitjad ei ole nii riskimisvalmis, kui McLarenisMis aga saab BMWst. Ralf oma kiirusega võib olla isegi konkurentsis, kuid selleks peab ta palju pingutama. Kuidagi selline tunne on jäänud, et ta pingutab vaid siis, kui teda sundida. Näiteks sellel hooajal oli ka seda näha. Kui tal oli lepingut vaja, siis oli kiirus selline, et teised jäid kaugele maha. Peale seda aga....................... Midagi nagu koitis, kuid midagi erilist see polnud. Kes siis peaks asendama Montoyat? Üks väheseid on ilmselt Webber. Ta on kiire, tal on head tulemused, oskab autost kõike võtta, vahest ka rohkemgi. On ju ammu teada, et Williams Webberil silma peal hoiab. Coulthard ilmselt tipptiimi omale kohta ei leia. Williams vaevalt, et teda omale tahab, sest ta on kaotanud "sära" oma sõitudes. Üks võit ja hunnik masendust. Kedagi uut Williams ilmselt otsima ei hakka. BMW on meeskond, kes tahab olla tipus. Seda vaevalt, et keegi uustulnuk võimaldada saaks. Nick Heidfeld on ka tegelikult "vaba". Ei leia ta omale kohta kusagil meeskonnas, kuid on piisavalt kiire, et tagada mingisugunegi edukus. Kogemusi on ka mehel piisavalt. Oleks tore näha, mida suudab tema Räikkoneni vastu. Eks tal seal süda ikka valuta, et miks ikka tema ja miks mitte mina. See oleks hea võimalus tõestada ennast ja võibolla isegi näidata McLarenile, et nad tegid vale valiku. DaMatta jääb ilmselt Toyotaga seotuks. Seda meest sealt meeskonnast välja ei viida. Alonsol hoiab silma peal Ferrari, kuid Briatorel on temaga ilmselt omad plaanid. Need peaksid olema ainsad kandidaadid Williamsi vabale kohale. Ei tohi unustada ka Asmerit, kuid tema vaevalt et kohe Williamsisse saab. Elame näeme ja 2005 hooaeg kujuneb tulla võimsaks :twisted:
tax eriti ei tea, mida räägib
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Seda arvan minagi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

:D Mnjah, mis siin salata, sellest hetkest, mil Team McLaren saab olema: Raikkoen-Montoya, olen seni vaid unistanud. Jääb üle vaid veel loota, et hetkel, mil üx neist vingetest vendadest maalima meistrix tuleb, on endiselt roolis ka punaste leeri peamees.
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Ühe isiku olen ma välja jätnud - Rubens Barrichello. Kuid tema ja Ralf ühes tiimis oleks kuidagi tuim. Nad mõlemad on küll kiired, kuid mitte alati. Pigem on nad sellised, kes hoiavad autot ja põristavad vaikselt poodiumile. Vahest on neil selline viha peal ja siis teevad väga häid manöövreid. Seda kahjuks ei juhtu tihti. Williamsil oleks vaja aga kedagi noort ja särtsakat. Parim selleks on Webber.
tax eriti ei tea, mida räägib
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Villeneuve! Villeneuve! Tema sobib igale poole!! :D
gaas on endiselt laiffi
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Erki kirjutas:Villeneuve! Villeneuve! Tema sobib igale poole!! :D
Villeneuvet pean ma selliseks "kibestunud" sõitjaks. Tal on ka iga põhjus selleks. Auto veab pidevalt alt ja punktikohale tõuseb harva. Oma halbade aastatega BARis on ta motivatsioon saanud tõsise hoobi.
tax eriti ei tea, mida räägib
Kucoch
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 33
Liitunud: 20 Nov 2003, 11:47
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas Kucoch »

Rhys Fulber kirjutas::D Mnjah, mis siin salata, sellest hetkest, mil Team McLaren saab olema: Raikkoen-Montoya, olen seni vaid unistanud. Jääb üle vaid veel loota, et hetkel, mil üx neist vingetest vendadest maalima meistrix tuleb, on endiselt roolis ka punaste leeri peamees.
Tõsi,loodan minagi,et just Montoya on see,kelle pärast on Schumi sunnitud oma skafandri varna riputama :D
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kucoch kirjutas:
Rhys Fulber kirjutas::D Mnjah, mis siin salata, sellest hetkest, mil Team McLaren saab olema: Raikkoen-Montoya, olen seni vaid unistanud. Jääb üle vaid veel loota, et hetkel, mil üx neist vingetest vendadest maalima meistrix tuleb, on endiselt roolis ka punaste leeri peamees.
Tõsi,loodan minagi,et just Montoya on see,kelle pärast on Schumi sunnitud oma skafandri varna riputama :D
Või siis jätkama
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Mclaren võib palgata keda tahab, Alonso hakkab tegijaks nagunii :D
ja enne 2005 hooaega tuleb veel 2004 nii, et vara veel selle teema jaoks ;)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Hoss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 63
Liitunud: 20 Nov 2003, 20:15

Postitus Postitas Hoss »

Mclarenil on siis aastal 2005 "tream team".
Mulle meeldib
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Eile õnnestus näha BBC uudistes Montoyat mäki roolis ja mäki vormis. Sobis peris kenasti. :) Mees tunnistas, et kardab siiski tiba Kimile alla jäämist. :)
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Ralf: "Montoya on Kimist parem" :


Kes on parem McLareni piloot - Kimi Räikkönen või Juan Pablo Montoya? Igaühel on oma arvamus, nagu ka Ralf Schumacheril, kes oli 4 aastat Montoya meeskonnakaaslane. "Ma arvan, et Räikkönen teeb liiga palju vigu," ütles Ralf ajakirjale Kicker.

Kuid kuidas on lood Jarno Trulliga, kes on suutnud kaks etappi järjest Toyota roolis poodiumil lõpetada. "Ta on silmapaistev piloot," ütles Ralf, kes saab teadete järgi Trullist mõned miljonid rohkem palka. "Seda, kas ta on parim piloot, kes mul on meeskonnakaaslaseks olnud, ei oska ma veel öelda," lisas ta.

Ralf Schumacher siiski usub, et tema vennal, Michaelil, on head võimalused Imolas poodiumi kõige kõrgemal astmel seismiseks. "Kui auto ja Bridgestone'i rehvid peavad pühapäeval vastu," ütles ta, "siis on neil hea võimalus."

http://f1.nss.ee/news.php?id=854
Unat
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 26 Apr 2005, 10:08
Asukoht: Seal kus jope ripub
Kontakt:

Postitus Postitas Unat »

Punkti seis näitab tõesti praegu seda, et Montaya on Räikkonenist parem on Aga kas ta ka kiirem mees on seda ei tea. Eks Räikkonenil on oma jagu ebaõnne ka olnud.
Female Body Inspector
Unat
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 26 Apr 2005, 10:08
Asukoht: Seal kus jope ripub
Kontakt:

Postitus Postitas Unat »

Vigastatud McLareni vormel-1 meeskonna sõitja Juan Pablo Montoya kaasalöömine eeloleval nädalavahetusel toimuval Hispaania Grand Prix’l on endiselt kahtlane.
Montoya enda sõnul on siiski võimalik, et Barcelonas õnnestub tal võistelda, kuigi täit selgust ei saa enne, kui kolumbialane järgmisel nädalal testisõitudel McLareni rooli istub.
Ametliku versiooni kohaselt vigastas Montoya tennist mängides õlga, kuid spekuleeritud on ka teemadel, et kolumbialane tegi omale häda mootorratta seljast kukkudes.
Juhul kui Montoya jääb Barcelona etapist eemale, asendab teda austerlane Alexander Wurz.


Allikas: http://sport.etv.ee/index.php?0514639
Female Body Inspector
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Juan Pablo Montoya võitis pühapäeval NASCAR sarja sõidu.

Californias Sonomas toimunud võidukihutamisele pääses Montoya alles 32. kohalt, kuid taktikaliselt küps ja agressiivne sõit tõi mehele lõpuks võidu.

Tiimi omanik Chip Ganassi oli Montoya võidust meeldivalt üllatunud. &laquo;Montoyaga on väga meeldiv koos töötada, sest ta on nii kogenud. Ta sõitis taktikaliselt väga osavalt.&raquo; Montoya ise kirjeldas võitu kui üht karjääri suurimat. &laquo;Nii kaua, kui ma võidan, olen ma õnnelik.&raquo;

Ülejäänud poodiumikohad hõivasid Chevrolet sõitjad Kevin Harvick ja Jeff Burton.
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

päris vana teema oled ellu äratanud. Mõtekam poleks olnud uut teemat teha? :)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kle selle jaoks on täitsa oma alateema olemas. See ei sõbi F1-e alateemasse

Õige laks on siin: viewforum.php?f=16
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta