lemmik F1'e meeskond

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Milline on sinu lemmik F1 meeskond?

Ferrari
21
38%
McLaren
15
27%
Williams
11
20%
Renault
4
7%
Sauber
3
5%
Jaguar
0
Pole hääli
Jordan
0
Pole hääli
Minardi
1
2%
Toyota
1
2%
 
Hääli kokku: 56

tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Arvan, et ta ilmselt mõtleb seda, et Renault mudelivalikus on ju igasuguseid imelike (kuid ilusa) disainiga autosi, mis tänaval paratamatult silma paistavad.
tax eriti ei tea, mida räägib
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Just. Renault Scenic, Espace ja mitmedki teised on olnud üsna revolutsioonilised autod. S.o. Renault' kui kaubamärgi image loomulikuks osaks on innovatiivsus ja see mulle meeldib. Tore on, et ka F1s on nad jätkuvalt innovatiivsed.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ärge unustage Renault Avantime't ;) Pealegi oli Renault esimene kes F1-s turbomootori kasutusele võttis.
gaas on endiselt laiffi
sininevilkur
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 8
Liitunud: 26 Juun 2003, 12:33
Asukoht: Ristipalo

Postitus Postitas sininevilkur »

Williams BMW on mu lemmik. See masin on ilusa välimusega,kiire ja sel tiimil on head sõitjad.
all on kiri
rallikala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 699
Liitunud: 03 Nov 2003, 17:22
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rallikala »

mulle meeldib jaguar:lahe masin,mark webber sõitis sellega ka päris tulblisti
mida veel....
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Ferrari loomulikult,olles ise M.Schumacheri poolt,muudest mainiksin Sauberit,Jaguari,Renault'd;vastumeelt on eriti McLaren (ei meeldi nii sõitjad kui ka team ise tundub kuidagi teistsugune (halvemas mõttes).
Oliverk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 921
Liitunud: 21 Dets 2003, 20:23

Postitus Postitas Oliverk »

No mis siin arutada ikka Ferrari kuna Mclaren on üks reklaamidega kilukarp ja sõidab sama kiiresti ka! Bmw on ka päris hea ja sõitjad on ka täitsa osavad. Väiksematest tiimidest meeldib Jaguar
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

mrali kirjutas:Ferrari loomulikult,olles ise M.Schumacheri poolt,muudest mainiksin Sauberit,Jaguari,Renault'd;vastumeelt on eriti McLaren (ei meeldi nii sõitjad kui ka team ise tundub kuidagi teistsugune (halvemas mõttes).
Võibolla sellepärast teistsugune, et seal saavad mõlemad piloodid võrdselt sõita :)
tax eriti ei tea, mida räägib
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Oliverk kirjutas:No mis siin arutada ikka Ferrari kuna Mclaren on üks reklaamidega kilukarp ja sõidab sama kiiresti ka! Bmw on ka päris hea ja sõitjad on ka täitsa osavad. Väiksematest tiimidest meeldib Jaguar
Peab tunnistama siis, et tegemist on ikka neetult kiire kilukarbiga.
tax eriti ei tea, mida räägib
martin
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 109
Liitunud: 19 Juul 2003, 14:12
Asukoht: Loksa

Postitus Postitas martin »

ma ei saa aru mis on ferrari pooldajatel viga et ütlevad et mclaren ja williams on nõme jne. ferraris on ju muidu et ühel mehel lubatakse kõike teha aga kui teine mees on võitmas sõitu mis on auga välja teenitud, peab ta selle loovutama endast tol päeval kehevemale mehele. see üks põhjuseid mis mind ferrari juures häirib.
nüüd kõik ferrari pooldajad arvavad et ma olen lol.
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Ferru pooldajad tunnetavad Willi ja Mäki poolt ohtu ning püüavad instinktiivselt end kaitsta nende sõimamisega :)
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Kahjuks on jah nii, et meeskondi, mis ei meeldi kiputakse sõimama. See on küll ülim lollus. Olge parem tänulikud, et teie lemmikmeeskond üldse kellegagi konkureerib. Kujutage ette näiteks, et MS sõidab 60 ringi üksinda. Kedagi teist ei oleks. Mis oleks siis võidusõidu ilu? Olge parem õnnelikud, et Ferraril on konkurente, sest mis väärtust on meeskonnal, millel pole konkurente. Parem austage neid, mitte ärge sõimake neid.
tax eriti ei tea, mida räägib
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Otsustasin uuesti korra sõna võtta.Kuulun küll,nagu öeldud,Ferrari austajate sekka,kuid kui KR nendega liituks,kukuks minu arvamus neist mitme pügala võrra (KR pole iialgi meeldinud-ebasümpaatne sõitja),lisaks tunnen isiklikult (tänu eraelulistele kokkupuudetele) märksa rohkem lähedasena sakslastele kui põhjanaabritele.See selleks.Nagu mainitud,McLarenis on mulle nii vastumeelsed sõitjad-Coulthardi pean lihtsalt keskpäraseks kehkenpüksiks,kel on siiski ka üksikuid häid sõite olnud.Ei istu ka seotus Mersuga(ei meeldi lihtsalt autod) ning tiimi personalipoliitikas on hulgaliselt kummalisi seiku.Mõni näide:
Coulthardi säilitamine tiimis
Heidfeldi nelja tuule kätte jätmine (nii Coulthardi säilitamise näol kui ka 2001.aastal mil ta Sauberi roolis oli KR-ist siiski parem.).Heidfeldil oli pikka aega kehtiv leping McLareniga,kuid seda ei kasutatud.Loodan sisimas,kuid lootuseks see vist jääbki,et ta suudaks võrdsel autol siiski KR-ile koha kätte näidata.Tegemist MS-i ja Webberi järel ühe siinkirjutaja lemmiksõitjaga,kel ka saavutusi ette näidata.
Wurzi ümber toimunud tsirkused (laseme vabaks-mitte)
Newey lugu-asjaosalised teavad rohkem.
Kuid keda siiski minu kui üksiku huvilise arvamus huvitab...
Anyway,kuid leian,et võiks suhtuda ka pisut tolerantsemalt neisse,kes ütlevad,et näiteks Räikkönen/Montoya/Kult ei meeldi.Viimastest postitustest on mulle ka siin,soliidses foorumis,küll tunne jäänud,et justkui KÕIK MSi/Ferrari pooldajad on mingid imelikud...
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

M. Schumacheri ja Ferrari fänne ei peete imelikuks vaid te peate sõitu mis on väga igav ja kus üks punane masin juhib suure eduga väga heaks sõiduks. Võib olla jah see näitab kui hea masin on. Ise pole nende fännide vastu midagi aga lihtsalt käivad närvidele.
Ütle mis kasu on on 2 kollanokast ühes meeskonnas?
Selle pärast jätkabki Coulthard, sa mõtled et meeskonna 1 sõitjal on kerge? Isegi Coulthard soovis et Häkkinen tuleks tagasi.
See kas sõitja on ülbe on inimese asi, nii palju kui ma kuulnud olen on Asmer ka täis puhutud.
Newey lase ehitab/disainib enda masinaid edasi ja jätke tema rahule.
Wurz'i tasub hoida, kuna tal on palju kogemusi testidelt
Sõitjad on ainult siis võrdsed kui nad sõidavad MINARDIga mis pole nii kõrg tehnoloogiga varustatud.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

No ma ei tea, mul pole küll Ferrari fännide vastu midagi. Enne kui nad teisi meeskondi maha tegema ei hakka.

Ega jah, McLaren just kukununnu-tiim ei ole jah. Senna olevat McLarenist just sellepärast ära lõinud, et 93. aastal ei koheldud teda ja tema tiimikaaslast Michael Andrettit võrdselt ja see ei meeldinud Sennale.

Mis vahet on, kas kellegi lemmiksõitja on pidev tippsõitja või keskpärane?
Frank kirjutas:M. Schumacheri ja Ferrari fänne ei peete imelikuks vaid te peate sõitu mis on väga igav ja kus üks punane masin juhib suure eduga väga heaks sõiduks.
Mitte kõik Ferrari fännid pole sellised (kuigi Oliverk paistab küll sedaviisi olevat).
gaas on endiselt laiffi
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Senna vist tahtis, et teda koheldaks veelgi võrdsemalt :)
tõsiselt, kas tõesti eelistati Andrettit tookord Sennale?
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

No kahtlemata on lemmik ikka McLaren. Eriti vinge on uus auto. Loodetavasti on ta ka igati konkurentsi võimeline. Olex aeg "troon" punaste käest ära võtta :D (väike sõbralik nöök).
Muidu sümpatiseerib ka Jaguar.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kõige parem on hakkata Minardi fänniks, pole mingeid suuri muresid välja arvatud raha
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

nimh kirjutas:Senna vist tahtis, et teda koheldaks veelgi võrdsemalt :)
tõsiselt, kas tõesti eelistati Andrettit tookord Sennale?
Mingi nali või sa tõesti F1 ajalugu hästi ei jaga?
gaas on endiselt laiffi
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Erki kirjutas:
nimh kirjutas:Senna vist tahtis, et teda koheldaks veelgi võrdsemalt :)
tõsiselt, kas tõesti eelistati Andrettit tookord Sennale?
Mingi nali või sa tõesti F1 ajalugu hästi ei jaga?
ma tõesti ei teand, et Andrettit ja Sennat ebavõrdselt koheldi ning et just selle pärast Senna minema läks... kas see oli siis nii üldiselt teada?
aga naljana võid ka seda esimest lauset võtta
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Vasta