Ungari GP!

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Mul ei ole mingit krdi alaväärsus komplexi.
Üxki hooaeg ei ole mõttetu, mõte on alati olemas, selgitada välja parim F1 sõitja ja see on õnnestunud. Hooaeg iseenesest on põnev küll, see, et esimene ja teine koht on teada, see ei tähenda, et ülejäänud sõitjate ja tiimide osas võitlust ei ole. Trulli, Alonso ja Renault, BARi vahel on veel võitlus olemas. Kui Ferrarid ei sõidaks teistelt eest ära, teised ei hakkaks sellepärast mööduma kah, kõige eest ei pea Ferrarisi süüdistama, see ajab mind kõige rohkem närvi :@
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

No, siin on üks asi.
Põnevust võib olla rajal, aga kas see ka tele pildis meieni jõuab on teine küsimus.
Kui ma viimati F1 ülekannet vaatasin siis oli enamus aja kaadris millegi pärast just see auto mis oli esimesel kohal.

Mitte ühegi tiimi kaela ei saa midagi ajada tegelt!
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Aga mina ei vaadanudki sõitu. 8)
gaas on endiselt laiffi
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Aga mind pani tõsiselt positiivselt üllatama see, kui suht sõidu algus näidati üsna pikalt tõsist madinat pantano ja massa vahel kuskil kohale 15-16 või midagi sellist (täpselt ei mäleta) - respect režisoorile, sama hästi oleks ju võinud näidata punaste ring ringilt kasvavat edu.
jama antud juhul oli küll see, et see hetk kui massa pantanole lõpuks koti pähe tõmbas jäi mingil põhjusel näitamata.
Vasta