Rootsi ralli 3 päev.

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Strike kirjutas:
xaus kirjutas:Eilne Kanal2. näidatud kokkuvõte oli üsna vilets, võrreldes Eurospordi omaga. See Solbergi fännklubi lugu oleks vabalt võinud olemata olla. Teise päeva ülevaade oligi, Grönholm ja Solberg ja siis hunnik Solbergi fänne, oleks võinud ikka teisi autosid ka näidata. Erasõitjaid ignoreeriti jälle julmalt, Mikko Hirvoneni crashi oleks võinud ikka näidata, nagu Eurosport seda tegi ja Ekströmi roolivõimu probleemid jäid ka kahe silma vahele ja Tuohino crashi ka vist ei näidatud lõpus?
Oli jah kuidagi mannetu eile see K2 WRC kokkuvõte. Eki roolivõimu probleemidest ei räägitud üldse midagi. Hirvoneni crash ja muud jäid ka kõik näitamata. Eks parandamis varu on. Kuigi Suuderi kommentaar on ikkagi parem kui Teppani oma :lol:
Kuigi ilmselt ka tunni aja sisse kolme päeva on raskem mahutada kui iga päeva kohta pool tundi näidata
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

K2-e kokkuvõttes ei näidanud poodiumit ja sedagi kes inmarsati auhinna võitis. Kui ültse keegi võitis.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Rääkimata sellest, et K2 ei näidanud vis Märtinit kordagi. Eurspordis isegi lühike intervjuu oli. Markko oli suht hapu ja üllatunud näoga. Ega ta ise selle teise koha üle küll vist eriti õnnelik olnud. Sama seis oli enam-vähem eelmine aasta Mehhikos.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Kas täna õhtul Eurospordist kokkuvõtet ka näha saab?
gaas on endiselt laiffi
arz
Statistik
Postitusi: 1056
Liitunud: 16 Veebr 2003, 12:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas arz »

Strike kirjutas: Kuigi Suuderi kommentaar on ikkagi parem kui Teppani oma :lol:
Minule just Teppan sympatiseerib rohkem. Tema hääletämber on minu arust 100% spordikomentaatorile sobilik ning ta ei pinguta tekstiga yle. Aga jah ega Suuderil ka midad viga pole
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

GC kirjutas:Kogemusi vähe. Oleks natukene teise trajektooriga hüppese läinud, oleks ehk õnneks läinud.
Video pealt vaadatuna võiks jah nii arvata, aga roolist paistab see asi alati teistsugune välja. Ma usaldaks siinkohal Jaani enda arvamust, et hoog oli liiga kõva. Aga see eest oli kõige pikem hüpe jälle :)

K2 kokkuvõte oli jah sutsu jama, eriti see Solbergi fännide värk. Kui nüüd Neste ralli ajal Eesti fännide kohta midagi ei näita siis on meil põhjust pettunud olla :?

Aga asjade üldise seisuga võib vist rahule jääda. Mõlemal rallil finiš ja korralikud punktid on täitsa OK, autot on arendatud ning seda tehakse ka edaspidi. Ja Loeb ei ole punktidega eespool. Seda enam, et arvatavasti jääb Xsarast see aasta väheks vist.
hindrek
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 385
Liitunud: 20 Jaan 2004, 18:21

Postitus Postitas hindrek »

aga kas rallistaari auhind välja üldse on antud - jalutasin just wrc.com'is ringi ja ei leidnud selle kohta kah mingit märget...
Kolin kirjutas:K2-e kokkuvõttes ei näidanud poodiumit ja sedagi kes inmarsati auhinna võitis. Kui ültse keegi võitis.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Pilt

Lõpetamisel siis lisaks Norra lippudele ka mõned Eesti lipud lehvimas.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Aga huvitav on see, et norrakatel pole Walesi lippe, vähemalt ma pole tähelepannud, kui eestlastel on inglise ja eesti lipud (mitte kõigil küll)
"Come on, you can see more than that"
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Rootsi Uddeholmi ralli teise kohaga lõpetanud Markko Märtin leiab, et parem oleks, kui talveralli toimuks järgmistel aastatel veelgi kaugemal põhjas kui tänavu.

“Organisaatoritel lihtsalt vedas,” rääkis Märtin. “Kõik paistis televiisoris valge. Aga tegemist polnud õige asjaga.”
“Mina ei tohiks selle üle kurta,” oli aga ralli võitja Petter Solberg tänavuse Rootsi jõukatsumise korraldusega rahul. “Rallisõitjad peavad suutma sõita igasugusel teekattel. Kõik läks tõeliselt hästi. Nuriseda pole millegi üle,” lisas Solberg.

Organisaatorid kastsid rallipäevade vahelisel ajal teid isegi veega, et kindlustada jää tekkimine. Naastude kadumine autorehvidest vähesema lume- ja jääkattega lõikudel, mis tekitas katsete teistkordsel läbimisel tõsiseid probleeme, raskemaid intsidente siiski kaasa ei toonud.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

No nii. Lõpuks saab siis ka oma nägemuse Rootsi rallist teieni tuua. enda tehtud pilte ma ei hakka panema, kuna olin ametis filmimisega ja sõbral tulid pildid paremini välja ka. Kahju, et Juniori väljasõitu ei saanud videole jäädvustada. Sai esi otsa mehed linti võetud ja ei jõudnud Juniorit ära oodata (tekkisid katkestajates tingitud augud ja näpud hakkasid külmetama). Mõtlesin, et ah jõuab teda filmida küll ja panin kaamera kotti, aga kahjuks ma eksisin. Muidu oli lõbus, kahju, et lund oli vähe. Järgmine aasta lähen kindlasti uuesti. tahaks ikkagi korralikku talirallit näha.
Siin siis sõbra tehtud paremad palad.

http://jupiter.assert.ee/kalev/pilt/wrc/2/index.html
maario
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 477
Liitunud: 11 Mai 2003, 13:47
Asukoht: Saarel

Postitus Postitas maario »

Zigz kirjutas:http://www.rally.sk/
On videod Rootsi rallist, see millel on nimeks pandud super video (jump+crash) sisaldab siis ka Möldri crashi.
ei suuda mina küll sealt seda mõldri laksu videot leida
help
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

maario kirjutas:
Zigz kirjutas:http://www.rally.sk/
On videod Rootsi rallist, see millel on nimeks pandud super video (jump+crash) sisaldab siis ka Möldri crashi.
ei suuda mina küll sealt seda mõldri laksu videot leida
help
http://svt.se/content/1/c6/33/34/25/200 ... hrally.asx
Vasta