WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Sorri Strike, sa oled kiirem kui mina.
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Fordi tiimi piloot nr. 2 on uute reeglitega täitsa päri
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

ants kints kirjutas:Fordi tiimi piloot nr. 2 on uute reeglitega täitsa päri
Kui sa sellist tempot jätkad, siis ma arvan, et Fordi sisekliima läheb varsti sinu poolele üle. :wink:
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

aix kirjutas:
ants kints kirjutas:Fordi tiimi piloot nr. 2 on uute reeglitega täitsa päri
Kui sa sellist tempot jätkad, siis ma arvan, et Fordi sisekliima läheb varsti sinu poolele üle. :wink:
kahjuks teist uus-meremaa rallit ei ole... nii et ei luba midagi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:Sorri Strike, sa oled kiirem kui mina.
Pole hullu kõik kontrolli all :) Kuidas sulle uued ideed meeldivad rallistaar ja katsevõitude All-Star? KAs oleks põnev neid lugeda vms?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:
aix kirjutas:Sorri Strike, sa oled kiirem kui mina.
Pole hullu kõik kontrolli all :) Kuidas sulle uued ideed meeldivad rallistaar ja katsevõitude All-Star? KAs oleks põnev neid lugeda vms?
All star on hea idee. Põnev oleks lugeda ka kindlasti. Kui ainult papp õigel ajal üle kantaks, hakkaks isegi selle nimel pingutama :)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Olen uute reeglitega päei aga kas see asi hakkab nii toimima, et üks nädal enn esaadan ajad ja teine nädal need ilmuvad. Teen nüüd Küprosel küva trenni ja üritan kõva konkurenti pakkuda teistele, sest kuna see on enam vähem samade tingimustega, nagu Mehhiko, kus mul võit tuli. Nii et loodan, et suudan konkurentsis püsida, kuna Uus-Meremaad ei nautinud ma ülde (üllatu, üllatu teistele!!!) aga mulle meeldivad sellised rajad, kus kurv on kurvis kinni. :o :o :o
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Sorry, et kirja vigadega tuli aga käib väike Vabariigi aastapäeva täihistamine, nii et saate vast aru
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Olen uute reeglitega päei aga kas see asi hakkab nii toimima, et üks nädal enn esaadan ajad ja teine nädal need ilmuvad. Teen nüüd Küprosel küva trenni ja üritan kõva konkurenti pakkuda teistele, sest kuna see on enam vähem samade tingimustega, nagu Mehhiko, kus mul võit tuli. Nii et loodan, et suudan konkurentsis püsida, kuna Uus-Meremaad ei nautinud ma ülde (üllatu, üllatu teistele!!!) aga mulle meeldivad sellised rajad, kus kurv on kurvis kinni. :o :o :o
Jah see saab olema nii, et järgmise nädal jooksul ootan E-P ralli aegasi maili aadressile ja siis alartes 6ndast nagu kalendris Küprose ralli hakkavad iga päev ilmuma ühe kõikide sõitjate SS ajad.
Seega järgmine nädal kõvad testid ja hea ralli, ning ülejägmine saab siis näha kes sõitis hästi kes halvasti.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Lisan siia lehele ka igaksjuhuks selle reeglite juttu, et kõigil ikka näha oleks mis toimub.
Ja kindlasti lisan reeglite muudatuse juttu ka Küprose ralli teema alla pühapäeval.

Muudatused reeglites:

Rallide ajad saaadetakse (alates Küprose rallist) rfc_wrc4@hotmail.com e-mailile.
Ralli aegu on võimalik sõita nädal enne kalendris määratud kuupäeva ja need siis postitada E-P sellele maili aadressile. Ralli ajad ilmuvad vastavalt kalendrile. Igal päeval ühe katse kõikide sõitjate ajad. Näit. E-SS1, T-SS2 jne...
Seega ralli üldvõitja peaks selguma laupäeva õhtuks.

Mul veel kõikidele sõitjatele üks isiklik palve. Kui hakkate sõitma järgmisel nädalal aegu ja neid sinna maili aadressile saatma siis palun saatke katseajad koos üldajaga ja kindlasti lisage mailile ka oma nimi, et oleks kergem ära tunda kellega on tegu. Siis on mul kergem laupäeva õhtul teha ralli kokkuvõtet ja seda kiiremini saavad teatavaks ka punktid ja muud asjad.

Ette tänades,
Strike
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Tundub, et sellel rallil on nii mõnedki puudujad...... kurb
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

ants kints kirjutas:Tundub, et sellel rallil on nii mõnedki puudujad...... kurb
mjah, mina küll puudu ei ole, panen järgmise postitusega ka enda aja kirja.

kui nüüd täitsa aus olla, siis ma unustasin lihtsalt ära. ja nüüd väikse harjutamisega täristasin tulemuse. kuid noh... tasemevahe esimese 8-9 sõitjaga on niivõrd suur, et huvipuudus on kindlasti üks põhjuseid, miks harjutanud ei ole. teisalt sööb pleikariga mängimine niivõrd palju aega, et kasvõi kodurahu huvides tuleb piiri pidada.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

ott kirjutas:kuid noh... tasemevahe esimese 8-9 sõitjaga on niivõrd suur, et huvipuudus on kindlasti üks põhjuseid, miks harjutanud ei ole. teisalt sööb pleikariga mängimine niivõrd palju aega, et kasvõi kodurahu huvides tuleb piiri pidada.
Mõistan sind Ott. Kuid kui vähegi võimalik ja aega siis proovi ikka meiega hooaeg ära sõita ja veidi enne rallisi testida ka. Küll näed, et vahed hakkavad väiksemaks jääma kui enne veidi testida ka saad. Siis on rallil juba kindlam sõita ka, kui tead mis sind kurvi taga ootamas on.
Aega nõuab see WRC tõesti palju ja vahel on seda aega vahel pole.
Järgmisest nädalast siis Küprose rallit saab sõita E-P ja saata ajad e-mailile seega pole enam kindlat päeva vaid aegu saata terve nädal.
Loodan, et ikka sõidad ja edu sulle Küprosel. Olen kindel, et team Subaru vajab su teeneid hooaja lõpuni.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Rallifoorum WRC4 meistrivõistluste hooaja neljas ralli sõideti Uus-Meremaa maalilistel ja kiiretel teedel.

Rallile oli registreerunud rekordilised 20 WRC sõitjat. Neist rallile startisid 15 ja finisheerisid ralli 14 sõitjat.

Ralli TOP8 järjestus oli järgnev:

1. Ants Kints 15.06,26
2. Kambu 15.14,70 +00.08,44
3. Tom 15.14,74 +00.08,48
4. Kolin 15.17,50 +00.11,24
5. Sparco 15.19,24 +00.12,98
6. Aix 15.19,54 +00.13,28
7. Fulber 15.20,67 +00.14,41
8. Strike 15.21,40 +00.15,14

Hooaja ja karjääri esimese võidu sai Fordi sõitja Ants Kints. AK domineeris ülivõimsalt Uus-Meremaa teedel ja edestas lähimat konkurenti rohkem, kui 8 sekundiga. Poodiumile pääsesid seekord ainult nö. selle hooaja "rookied". Teise koha hõivas Peugeoti sõitja Kambu napilt enne Mitsubishi sõitja Tom-i. Nende kahe sõitja vahe oli kõigest 0,04 :!:
Eelmise ralli ebaõnnestuja Kolin oli seekord taas omas elemendis ja lõpetas ralli neljandana, kaotades poodiumikoha kõigest 2,8 sekundiga.
MM teine Sparco lõpetas ralli viienda kohaga. Kui enne rallit lootis Sparco avada Subaru hooaja katsevõitude arve siis seekord veel seda ei tulnud.
Samuti oli taas peale Mehhiko pettumust punktidel Fordi sõitja Aix, kes lahkus U-M 3 punktiga.
MM üldliidri Strike saagiks jäi seekord kõigest üks MM punkt.
Strike eksis ralli teisel kiiruskatsel rängalt ja kuna konkurents on väga tihe polnud enam võimalik saavutada paremat kohta kui kaheksas.

Uus-Meremaa rallil debüteerisid kaks privaat Citroeni sõitjat Alex ja Maiko. Mõlemad sõitsid ralli lõpuni lõpetades vastavalt Alex 11 ja Maiko 13 kohaga. Kindlasti saavad need mehed veel hooaja edenedes hoogu juurde ja pakuvad meile tugevat konkurentsi.

Uus-Meremaa üllatuseks võib pidada seda, et Mehhikos domineerinud ja koguni kaksikvõidu saanud Skoda duo Burns-Kucoch jäid seekord üldse punktideta. Loodetavasti on mehed paremas hoos hooaja viiendal rallil Küprosel ja toovad Tsehhi autotootjale vajalike punkte, et taastada liidrikoht tootjate arvestuses.

Sellel hooajal on saanud punkte 10 sõitjat. Peale U-M rallit on punktivahed väga väiksed ja liidrikoht võib vahetuda juba Küprosel.

Ralli ametliku pressiteate kohaselt katkestas ralli Peugeoti sõitja Tommi, kes oli ralli esimesel kiiruskatsel auto üle katuse keerand ja selle tulemusena jäi autol alles ainult kolm ratast, ning edasi sõita oli võimatu.

Rallile olid registreerunud, kuid ei startinud Lobur, Kristo, Jälgija, oOtt, Rallipoiss. Loodetavasti on need mehed stardis taas järgmisel MM rallil, mis sõidetakse Küprosel.

Kahjuks ei näe me sellel hooajal stardis Fordi sõitjat Reixi, kes enne U-M rallit teatas oma loobumisest.

Tootjate punktitabelis kerkis liidriks Peugeot, tõugates senise liidri Skoda koguni kolmandaks.

Tootjate punktid jagunesid U-M järgnevalt:

1.Ford 13
2.Peugeot 13
3.Mitsubishi 8
4.Subaru 4
5.Citroen 1

Katsevõite jagus seekord kolmele sõitjale, neist kaks olid Fordi sõitjad: Ants Kints (3), Aix (2) ja ühe katsevõidu sai enda nimele Mitsubishi esisõitja ja eelmise aasta U-M ralli võitja Fulber (1).

SS All-Star selle rallil nägi välja järgnev:

SS1 02.45,52 Ants Kints
SS2 02.30,96 Ants Kints
SS3 02.55,26 Aix
SS4 02.50,38 Ants Kints
SS5 02.43,46 Fulber
SSS 01.10,46 Aix

Total:14.56,04

Seega 100% õnnestumise korral oleks võitja aega võinud välja näha u. selline.

RFC rallistaari auhind läheb seekord Fordi meeskonnale. Ford kogus sellel rallil koos Peugeotiga mõlemad 13 tootjate punkti. Fordi kasuks, aga rääkis fakt, et ralli kuuest kiiruskatsest koguni viis võitsid Fordi sõitjad ja oma karjääri esimese võidu tõi Fordile, Ants Kints.

Järgmine MM ralli sõidetakse Küprosel, kus esmakordselt selle hooajal on kasutusel ka uued reeglid aegade saatmisel.

Eelmise hooaja võitu Küprosel asub kaitsma Subaru sõitja Sparco.
Eelmisel hooajal WRC3 meistrikatel võitis Sparco ralli Fordi meeskonna värvides. Just Küprose ralli võiduga tõusis eelmisel aastal Sparco MM liidriks, saab näha kas ajalugu kordub.

Top8 Küprose rallil oli eelmine hooaeg:

1.Sparco
2.Kolin
3.Fulber
4.Kucoch
5.Strike
6.Aix
7.Erry
8.Tommi

Tootjate Top3 oli järgnev:

1.Ford
2.Citroen
3.Peugeot

Edu kõigile testidel ja rallil.
FLAT-OUT!

Strike
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Hästi kirjutatud. Kas sa hooaja lõõpus annad ka raamatu välja? :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:Hästi kirjutatud. Kas sa hooaja lõõpus annad ka raamatu välja? :)
Nju kui nõudlus on, siis täitsa mõeldav pojekt. :)
Arvasin lihtsalt, et peale rallisi võiks sellise väikse ülevaate teha -katsevõidud, punktid, ajalugu jne.... On kõigil hea ülevaade, mis rallil toimus ja mis tulemas on jne...
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Yep väga hea ülevaade. Väga meeldiv lugeda :)
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kuidas siis teistel meeskondadel Küprose testid kulgevad. Saa näha, kuidas nüüd uute reeglite järgi paremus järjestus välja kujuneb. Mina igatahes pooldan seda kahel käel, ei ole mingit teiste aegadega võrdlemist ja ma olen kindel, et Strike sedanüüd vaevalt tegema hakka.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Kuidas siis teistel meeskondadel Küprose testid kulgevad. Saa näha, kuidas nüüd uute reeglite järgi paremus järjestus välja kujuneb. Mina igatahes pooldan seda kahel käel, ei ole mingit teiste aegadega võrdlemist ja ma olen kindel, et Strike sedanüüd vaevalt tegema hakka.
Ise olen kahjuks jõudnud alles 1 korra ralli läbi sõita, kuid täna õhtul võtan asja tõsisemalt käsile. Arvan, et sõidan oma ajad ära u. neljapäevaks. Annan siis foorumis teada kes on ajad saatnud ja kelle aegu veel ootan. Edu kõigile testidel. Ei olnud mul enne teiste aegu võrrelda ja ei hakka seda võrdlust otsima ka nüüd, kui ajad mulle saadetakse. Selle võistluse eesmärk ikkagi teada saada oma tase ja seda sama joont ma ka jätkan. Olen selles üsnagi kindel, et sellel aastal näeme me uut WRC meistrit.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Ma ise ka nüüd natuke Küprosel testinud. Seal on selline asi, nagu olen ma aru saanud, et kas sul on võimalik palju võita või totaalselt puusse panna. Lausa millimeetrite mäng. Pea ikka jõle täpseöt sõitma, kuna täis gaasiga on võimalik lasta aga eksimis võimalus on suur, kui peaks trajektoorilt kõrvale kalduma. Aga harjutamine tee meistriks. Jõudu kõigile :o :o :o
Vasta