Üleskutse!

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

mmargus
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 99
Liitunud: 30 Jaan 2004, 12:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mmargus »

Tartlasena olen minagi seda meelt, et idee on anda sillale Parki nimi on hea, aga samas kahtlen, kas see idee linnavalitsuses läbi läheb.
Nimelt on nimekuju liiga võõras. Öelge kõva häälega "Michael Parki sild" või "Parki sild" ja saate aru, mida ma mõtlen.
Pealegi kuulsin, et idee autorid põhjendasid oma valikut muu hulgas selle, et Sõpruse pst. ja Kalda tee ringristmik meenutaks justkui ralliauto rooli. Kuuldavasti aga muudetakse see ring lähiaastail tavaliseks ristmikuks.
Sestap tuleks minu meelest pigem kaaluda kas mingi ausamba, kuju, mälestustahvli vms. paigaldamist - miks mitte selle sama silla juurde.
Pealegi annaks ausammas võimaluse kurval aastapäeval kuhugi lilleõis viia ja korraks asjade üle järele mõelda. Keset silda müts näpus seista oleks kah nagu narr.
Tõsi, ausamba püstitamine nõuab raha, aga ma usun, et need mõnikümmend tuhat krooni, mis näiteks elusuuruses pronkskuju umbes maksma läheks, suudaks Eesti rallisõbrad kokku koguda.
Vääritimõistmise vältimiseks kordan: idee sillale Parki nimi on hea, aga selle teostamisel võib tekkida takistusi. Seetõttu tuleks varuvariantide peale mõelda, kuna mäletamist ja mälestamist Beef kindlasti väärib.
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Selle silla võib tema auks peale nimetamise ka ära remontida, juhul kui see väidetavalt nii kehvas seisukorras on.
Loodetavasti aitab nimevahetus sellele kaasa.
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Vasta