2006. aasta tiimide koosseisud

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Tegelt ei saa ikkagi sest Fordi otsusest aru. Kui peamine eesmärk on võtta võistkondlik tiitel siis mina ei usu, et Grönholm-Hirvonen sellega hakkama saavad. Samas pole neil ka erilisi konkurente. Subarus nullib selle sisuliselt Atkinson(?). Mitsu pole vast veel päris valmis. No Kronos siis? Aga kuidas on Duvali seis? Näiteks mina oleks Wilsoni asemel väga tõsiselt vaadanud Duvali poole. Võrreldes Hirvosega on Duval ikka oma kiirust igati tõestanud kuigi paljud vast siin pole sellega nõus. See ülerapsimine pole ka miski argument. Ka Solku lammutas autosid mis kole ja küll see kogemustega tuleb. Ega Bossegi teab mis lõpetaja tüüp ole. Pealegi oleks äriliselt prantsuskelne belglane igati mõtekam kui järjekordne soomlane.

Viiamsed 3-4 hooaega on Fordil seal otsustamises midagi paigast ära. Pidevalt on midagi puudu. Ei ole selget ja ühest visiooni. Vähemalt ei paista seda.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

kajakas1 kirjutas: Viiamsed 3-4 hooaega on Fordil seal otsustamises midagi paigast ära. Pidevalt on midagi puudu. Ei ole selget ja ühest visiooni. Vähemalt ei paista seda.
See-eest on seal selgelt ka kohati raha kippunud vähe olema. Ega need valikud lõpuni vabad pole olnud.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

KuriUss kirjutas:
kajakas1 kirjutas: Viiamsed 3-4 hooaega on Fordil seal otsustamises midagi paigast ära. Pidevalt on midagi puudu. Ei ole selget ja ühest visiooni. Vähemalt ei paista seda.
See-eest on seal selgelt ka kohati raha kippunud vähe olema. Ega need valikud lõpuni vabad pole olnud.
Ma ei räägigi M-Spordist vaid Fordi kontserni spordiosakonnast.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

MINA olen küll Fordis väga pettunud:S
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

Alati tahab Ford tulevikku panustada ning siis paari aasta pärast meeskondlik tiitel võita. Nagu näha, on see plaan olnud "suurepärane". Krt, vaadake olevikku, palgake 2 kõva meest ning võidke oma meeskondlik tiitel!
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

GC kirjutas:What`s that suppose to mean!?
Ainult head, ei midagi muud.
"Come on, you can see more than that"
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Frank kirjutas:
GC kirjutas:What`s that suppose to mean!?
Ainult head, ei midagi muud.
Mis see ainult head tähendab. Mul arvuti ei võta seda lehekülge lahti, et mis jutt seal siis oli ?
Diagnoos- Rallisõltlane
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Rally Action kirjutas: Atolye Kazaz continues to make its mark in the Wrc

This years major new entry into the Wrc scene, Atolye Kazaz of Turkey, are to enter the new Manufactureres 2 championship with a 2 car team.

The Turkish Team will be cooperating with their long standing partner, Prodrive, to use the 2005 factory Subaru Imprezas.

Whilst no confirmation has been made so far as to who will drive for the team, the team has been in in-depth negotiations with several drivers and sponsors and believe the 1st car drive to be concluded. Although discussions are on going for the second seat, the team are confident they will be able to fill the second seat before the entry deadline of December 15th.

Speaking on behalf of Atolye Kazaz, Kevin Morris, business development manager of the company said: " We have a passionate and a committed team of professionals willing to take part in the Wrc. We have proved that with 4 outings this year, the team has shown the world that it is geared up perfectly to do the job at the highest level.

Atolye Kazaz ran the legendary Greek driver Aris Vovos in Rally of Turkey then increased their Subaru Wrc activity when Kristian Sohlberg joined the team for Acropolis and Finland. The team has shown 100% reliability of the Subaru impreza by also taking victories in two national events this year in Greece and Finland."
Siin see lugu on, mis seal lehel on.
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Tegelt oleks see manufacturers championship targem ümber nimetada teams championshipiks. Neid eratiime tundub päris palju tulevat.
gaas on endiselt laiffi
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas domaza »

Mis Olsbergist saanud on? Pärast tänavust totaalselt põrtumist pandi pillid kotti?
Rando
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2112
Liitunud: 04 Aug 2003, 11:16
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Rando »

Anthony Warmbold Peugeot 307 WRC (Bozian Racing?) rooli.

Edit, nüüd ka viide pakkuda: http://www.turbomagazine.be/des_infos.a ... &idback2=2
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

307 on üle ootuste popiks saanud erakate hulgas. Dani Sola üritab ka endale 307WRC-d saada ning Henning Solbergil olevat Bozianiga mingi diil.

Tegelt aru ma hästi ei saa, miks nad seda 307-t tahavad. Ford või Subaru oleks kindlalt parem valik kui see pesoo aga eks nad ise teavad. Hinnas ma ka ei usu, et asi on, 307 peaks ikka julmalt kallis olema, neid vist pole tehtud ka kuigi palju.
gaas on endiselt laiffi
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Homme pidi selguma Atkinsoni saatus!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Erki asi on just hinnas. Peugeot rendib vanu autosid soodsalt, kuna tahab, et nendega edasi sõidetakse. Umbes poole odavamalt kui Ford ja Subaru. 307-meid on tehtud 17 eksemplari, millest üks on hävinud tules. Samas M-sportil oleks müüa või rentida vaid 9 Focust.
Inka
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 465
Liitunud: 18 Jaan 2004, 14:42

Postitus Postitas Inka »

........
Viimati muutis Inka, 11 Mär 2019, 17:06, muudetud 1 kord kokku.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Nimekiri on praktiliselt olematuks jäänud. Mul on tõsiselt kahju, kuid tundub, et järgmisel aastal me Markkole kaasa elada ei saa. Vägisi tekib küsimus, kas üldse enam saab.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Milor kirjutas:Nimekiri on praktiliselt olematuks jäänud. Mul on tõsiselt kahju, kuid tundub, et järgmisel aastal me Markkole kaasa elada ei saa. Vägisi tekib küsimus, kas üldse enam saab.
Usun et saab. Väga raske on uskuda et ta järgmine aasta üldse ei sõida. Tema tasemega mees sõidab kasvõi erameeskonnas. Aga eks seda näeb veel. Ei tea ju veel mida teeb mitsu ja kas fordil tuleb teine võistkond välja.
Varume kannatust.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

aix kirjutas:
Milor kirjutas:Nimekiri on praktiliselt olematuks jäänud. Mul on tõsiselt kahju, kuid tundub, et järgmisel aastal me Markkole kaasa elada ei saa. Vägisi tekib küsimus, kas üldse enam saab.
Usun et saab. Väga raske on uskuda et ta järgmine aasta üldse ei sõida. Tema tasemega mees sõidab kasvõi erameeskonnas. Aga eks seda näeb veel. Ei tea ju veel mida teeb mitsu ja kas fordil tuleb teine võistkond välja.
Varume kannatust.
Olen Aixiga täitsa nõus, sest Märtin on praegu üks parimaid piloote MM karusellis ja mitte ei taha uskuda, et selline anne raisku läheb. Will see...
Diagnoos- Rallisõltlane
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

mina erameeskondade värki ei usu.nagu kuulukse toob eramansadest uue auto välja ainult sidrun ja sedagi ainult Loeb'i pärast.uued reeglimuudatused ei luba aga Markkot teiste tiimide vanadesse autodesse ja kuna tal sponsoreid pole,ei hakka keegi temapärast punnima...nii,et ikkagi võibolla poolekohaga mitsu...
ja ikkagi teeb mulle muret tema esindaja Turner...*****,ma pole ühegi tipptegija puhul kuulnud sellisest venitamisest.tippudel on alati juba varakult kindel leping taskus ja alles siis hakatakse sebima keskmiste ümber,aga kui hakatakse vinti maksimumini kruttima,siis võibki tühjade kätega jääda.õigelajal tuleb osata kompromisse teha...igatahes mulle tundub praeguses seisus,et järgmisel hooajal elame me kaasa vaid JWRC-le...kui sedagi...
Vasta