Button kavatseb alistada Schumacheri

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Button kavatseb alistada Schumacheri

Postitus Postitas Fulber »

BAR meeskonna piloot Jenson Button usub, et suudab hooaja lõpuosas alistada Ferrari piloodi Michael Schumacheri, kui briti meeskond suudab oma tänavust arengut jätkata.
Button saavutas Malaisia GP-l oma karjääri esimese poodiumikoha, mis andis kinnitust, et BAR meeskonna intensiivne testimine talvel on andnud loodetud tulemusi.
„Kui me suudame ennast kokku võtta, siis ma ei näe põhjust, miks me ei peaks olema võimelised Michaeliga võitlema,” lausus Button ajalehe Sunday Mirror. „Me peame võistlussõidus näitama sellist kiirust, nagu me Malaisias tegime ning kvalifikatsioonis saama kirja sellise tulemuse, nagu me Austraalias saavutasime.”
„Eelmisel pühapäeval saavutatud tulemus annab meile juurde palju lootust,” lisas Button. „Ma ei soovi hakata ennustama, millal me võidame, kuid peetud on ainult kaks sõitu kaheksateistkümnest ning meie pole oma arengut veel lõpetanud.”
„Kui me suudame kõik ideaalselt töökorda saada, siis tõotavad eesolevad tulemused meie jaoks väga headeks kujuneda,” jätkas britt. „Loodan, et suudame Bahreini GP kvalifikatsioonis olla kiired ning see avaks meile võimaluse Ferrari ja WilliamsF1 meeskondadega võitlemiseks.”

allikas: www.delfi.ee
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Kuigi Button minu jaoks üsna sümpaatne sõitja, siis tundub küll natuke, et see avaldus on tehutd pronksi-võidu joovastuse järelmõjudes.
BAR on küll teinud tugeva arnguhüppe, aga sel hooajal nad veel kindlasti Ferrarit (vähemalt mitte Shumacherit) ohustama ei hakka. Peaasi, et nüüd ainult Button oma mainet liigselt rikkuma ei hakkaks selle pideva võitmise lubamisega, nagu Coulthard (ja oluliselt vähemal määral Barichello, R. Schumacher, Montoya ja Räikkonen)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ma eriti ei usu seda aga mine sa tea. Ma arvan, et Button võib selleks isegi suuteline olla aga BAR mitte. Neil tuleb see aasta kõva rebimine Renault-iga. Selle duelli võib isegi BAR võitta aga kas ikka Ferrarile vastu saab see aasta? Ma isiklikult tahaks, et keegi Ferrari see aasta nurka suruks. Kuigi see on vääääääga raske ülesanne. Kindlasti andis see kolmas koht Buttonile kõvasti enesekindlust aga see aasta seda ei juhtu kohe kindlasti. Eks hooaja lõpus näeme kes millistel kohtadel asub ja Button võiks olla mõlemast Renauldist eespool.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

mcwax kirjutas:Kuigi Button minu jaoks üsna sümpaatne sõitja, siis tundub küll natuke, et see avaldus on tehutd pronksi-võidu joovastuse järelmõjudes.
BAR on küll teinud tugeva arnguhüppe, aga sel hooajal nad veel kindlasti Ferrarit (vähemalt mitte Shumacherit) ohustama ei hakka. Peaasi, et nüüd ainult Button oma mainet liigselt rikkuma ei hakkaks selle pideva võitmise lubamisega, nagu Coulthard (ja oluliselt vähemal määral Barichello, R. Schumacher, Montoya ja Räikkonen)
Sa unustasid märkida Alonso see oinas :evil: (vabanda väljenduse eest) oli see mees kes tuleb kohe maailmameitriks kui oma esimese etappi võidu kätte sai. Ennem oli ta ikka sümpaatne kuju aga nüüd nii õhku täis, et lase aga olla Loodan, et seda viga Button ei tee.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Mina loodan väga Trulli peale. Pidevalt alahinnatakse tema võimeid praegu. Ta on kiire sõitja aga vahel teeb rumalaid vigu või siis tuleb kiire kiiruse langus (nagu Malaisias)
gaas on endiselt laiffi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Huvitav, et McLarenist ei teinud Button juttugi. Isiklikult loodan ka, et Button nüüd nii väga sellest hetke-edust ära ei tõuse, kuigi kutt pidavat olema selline üsna elupõletaja tüüp. Seega on eeldused nina püstiajamiseks olemas. Just don´t press the red button, Button! :D
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

gaas on endiselt laiffi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

:D

Selle hüüatusega meenub automaatselt agent sügavkülmast - Austin Powers. :lol:
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Ka BAR võib kunagi tõusta tipptiimiks, siis saame ehk rääkida Suurest viisikust.
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Suur seitsmik kõlaks paremini
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Suur kümme!
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Las mees bäitab mida suudab.
Mis suur kümme? Suur kakskümend, tihedam konkurents :twisted:
"Come on, you can see more than that"
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Nojaa.....võibolla oli see veidi mitteplaanitud ütlemine, sest BARi tase vaevalt, et lähiajal Ferrarile lähedale jõuab. Buttoni enda tase vajab ka veel lihvimist ja arenemist. Võibolla kui kannatada aasta või paar, siis miks ka mitte (kuid siis võib juba eeldada, et MS on kadunud F1st ja siis ta ei saagi MSile "ära panna"). Buttoni lootus on liituda Williamsi meeskonnaga. Seal on tal tõepoolest lootust võita MSi juhul, kui Williams piisavalt kiire selleks on. BAR on teinud küll tohutu hüppe vahepeal, kuid BAR vajab midagi muud kui lihtsalt hüpe, mille nad talve jooksul tegid. Neil oleks vaja loota täielikule Ferrari hävingule ja väga oleks neil vaja loota imele. Muidu tal lihtsalt ei ole võimalik BARiga MSile ära teha (kuigi oleks päris tore näha seda juhtumas)
tax eriti ei tea, mida räägib
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ajalugu vaadata siis Scumi arenes 90ndate alguses ikka väga kiiresti ja tast sai põhimõtteliselt kohe tippsõitja. Sama ka tegelt Montoyaga aind et Williams oli jõudude vahekorras 2001 aasta tugevam kui Jordan/Benetoon 91/92 aastal...
gaas on endiselt laiffi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Natuke teemast välja. Aga järgmise etappi ennustus on kuidagi hilja peale jäänud
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Seda te ju väga ei saa ennustada, seal pole ju enne sõidetud:) A ma kuskilt lugesin, et seal Bahreinis peale sõitu shampust ei pritsita. On keegi kuulnud, et kas asendatakse see millegagi?
Kasuta ikka turvavööd ka!
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Ennustada annab igat asja tegelt ju ;)
Ma panen teema üles igastahes.
"Come on, you can see more than that"
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Carlos kirjutas:Seda te ju väga ei saa ennustada, seal pole ju enne sõidetud:) A ma kuskilt lugesin, et seal Bahreinis peale sõitu shampust ei pritsita. On keegi kuulnud, et kas asendatakse see millegagi?
Seda küll jah shampust seal ei pritsita nad ei taha islami äärmuslaste tähelepanu ja nende tavasi rikkuda. Kuigi autasustamisel pidi shampuse pudelid olema ja seal sees pidi olema alkoholi vaba vedelik. Vahet ei ole tegelt mis seal sees on, sest shampuse pritsimist ei tule
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Frank kirjutas:Ennustada annab igat asja tegelt ju ;)
Ma panen teema üles igastahes.
sinusuguste kohta öeldakse kärsik :)
aga punktide lisamine jäta minu hooleks, kuigi poleks paha kui keegi teine ka arvutusi üle kontrolliks
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kahjuks ma ei tea mida üks sõna sinu öeldust sõna tähendab. On ju alati parem teha asi varem ära, siis pole hiljem probleemi, et oleks ära unustatud :p
Punktid jätaks tegelt sulle kuna mul läheks nende poole kauem aega ja tuleksid vigadega.
"Come on, you can see more than that"
Vasta