Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1647
Liitunud: 25 Apr 2008, 09:22
I järgu kommentaator


Postitusi: 682
Liitunud: 05 Aug 2005, 16:12
II järgu kommentaator


Postitusi: 395
Liitunud: 21 Aug 2014, 23:37
II järgu kommentaator


Postitusi: 395
Liitunud: 21 Aug 2014, 23:37
See on korduma kippuvate küsimuste juures kirjas, et samaaegselt saab WRC+ kasutada kahes erinevas seadmes (olen proovinud, et ka kahes läpakas toimib).kristjanmust kirjutas:Ja kui kellelgi tõepoolest pole kohe võtta krediitkaarti või raha, siis võib-olla leiab sõbra, kellega koos vaadata. Vähemalt hetkel saab ka mitu inimest ühe kasutajaga vaadata probleemivabalt.
Iseasi kauaks.
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59
oh kõik nii hea, aga juba jõuaks vinguda ka 
arvutist ja moblast vast vaadata ok, aga kui appletv (või misiganes muu vidinaga) lasta telekasse (endal 32'', nii et pole maailma kõige suurem teler), siis see öine pilt läheb ikka kõvasti ruutu. Monte Carlo seda jama polnud. Siis oi ka 42'' telekal pilt kui prillikivi.
See on juba see, et kui pappi maksad, siis tahad ikka kõikse kõige paremat. ei kaeble, aga arenguruumi on wrc.com kuttidel
arvutist ja moblast vast vaadata ok, aga kui appletv (või misiganes muu vidinaga) lasta telekasse (endal 32'', nii et pole maailma kõige suurem teler), siis see öine pilt läheb ikka kõvasti ruutu. Monte Carlo seda jama polnud. Siis oi ka 42'' telekal pilt kui prillikivi.
See on juba see, et kui pappi maksad, siis tahad ikka kõikse kõige paremat. ei kaeble, aga arenguruumi on wrc.com kuttidel
I järgu kommentaator


Postitusi: 682
Liitunud: 05 Aug 2005, 16:12
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59
mitte otseselt ruuduliseks. okei pilt on. tiitrid kõik all HD-kvaliteet jne. aga just see, et kui pime pilt on, öösel tehtud (nagu see rootsi katse praegu on), siis neil ilmselt mingi selline kompressioon striimil, et kisub tsipa ruutu vahepeal. aga see juba pisiasja närimine minu pooltponx kirjutas:Proovisin ka kas kahest kohast lubab ja täitsa töötas korraga androidi äpp kui ka arvuti.
Kas TV-sse HD kvaliteediga striim läheb ruuduliseks?
I järgu kommentaator


Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27
Kas sa ikka pildikvaliteedi panid HD peale. Mul 42 tollises telekas läbi HDMI näitaks kristall selget pilti!muhk kirjutas:oh kõik nii hea, aga juba jõuaks vinguda ka
arvutist ja moblast vast vaadata ok, aga kui appletv (või misiganes muu vidinaga) lasta telekasse (endal 32'', nii et pole maailma kõige suurem teler), siis see öine pilt läheb ikka kõvasti ruutu. Monte Carlo seda jama polnud. Siis oi ka 42'' telekal pilt kui prillikivi.
See on juba see, et kui pappi maksad, siis tahad ikka kõikse kõige paremat. ei kaeble, aga arenguruumi on wrc.com kuttidel
II järgu kommentaator


Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09
I järgu kommentaator


Postitusi: 921
Liitunud: 21 Dets 2003, 20:23
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Rallisõbrad! Kes homme ei saa ise oma wrc+ jälgida või julgeb seda jagada võtke privas ühendust. Tahaks ka seda imevidinat lähemalt näha. Ei oma seda krediitkaarti ja pole osav ka nende virtuaalkaartidega majandaja, aga kui asi meeldiks tuleb see kaardimajandus vist ikka ette võtta. Ja kuna istun ka selle õnnetu Kõu interneti otsas, siis tahaks ka proovida kas wrc+ sellega üldse normaalselt töötab. Ette tänades!
Rallifoorum 24/7


Ma ise istusin eile tele 2 pulga otsas ja HD pilt jooksis suht kenasti. Täna saab maantee peal elisa ka järgi proovida. Kodus ei teki probleeme, seal mul 100mb tagalaika kirjutas:Rallisõbrad! Kes homme ei saa ise oma wrc+ jälgida või julgeb seda jagada võtke privas ühendust. Tahaks ka seda imevidinat lähemalt näha. Ei oma seda krediitkaarti ja pole osav ka nende virtuaalkaartidega majandaja, aga kui asi meeldiks tuleb see kaardimajandus vist ikka ette võtta. Ja kuna istun ka selle õnnetu Kõu interneti otsas, siis tahaks ka proovida kas wrc+ sellega üldse normaalselt töötab. Ette tänades!
Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
