Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 640
Liitunud: 19 Nov 2005, 23:56
Kes raadiot ei kuulanud, siis lühikokkuvõte, nii palju kui meelde jäi: Ütles, et väga hea päev, hommikul oli kindlasti eelis, kuna tee läks paremaks, mida auto edasi. Pärastlõunal oli väga suure kuumuse tõttu rehvidega raskem, aga Tänak oli õnnelik, et suutis nii väikse kaotusega läbi saada. Homse ilmaennustuse osas arvab, et kindlasti võib mõjutada, aga kuna tal veel piisavalt uusi rehve alles ja 21 sekundit puhvrit, siis peaks okei olema. Küsiti ka Eesti fännide kohta, Tänak ütles, et isegi Rootsis või Soomes pole vastavalt nende riikide lippe nii palju, kui siin Poolas sini-must-valget ning kindlasti annab see juurde, kuna tead, et igas kurvis eestlane, siis peab maksimumiga võtma igat kurvi.
Viimati muutis Gardocki, 02 Juul 2016, 19:40, muudetud 1 kord kokku.
III järgu kommentaator


Postitusi: 194
Liitunud: 11 Jaan 2012, 18:24
Rallifoorum 24/7


III järgu kommentaator


Postitusi: 194
Liitunud: 11 Jaan 2012, 18:24
Diagnoos: rallisõltlane


I järgu kommentaator


Postitusi: 907
Liitunud: 10 Veebr 2012, 10:08
III järgu kommentaator


Postitusi: 174
Liitunud: 21 Nov 2014, 22:40
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 640
Liitunud: 19 Nov 2005, 23:56
Rallifoorum 24/7


Moderaator


Postitusi: 5969
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Minu poolne päeva kokkuvõte - http://rallihullusoidupaevik.blogspot.c ... tab_2.html
Proud supporter of Angry Duck
Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
I järgu kommentaator


Postitusi: 755
Liitunud: 31 Juul 2015, 08:00
Diagnoos: rallisõltlane


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1647
Liitunud: 25 Apr 2008, 09:22
