I järgu kommentaator


selle ralli kohalt võib vist tšau-pakaa öelda 
I järgu kommentaator


Postitusi: 921
Liitunud: 21 Dets 2003, 20:23
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Diagnoos: rallisõltlane


Eks ikka oli lootus, et olukord paranenud.Oliverk kirjutas:No mida siin üllatuda on? Keegi reaalselt ka arvas et vahepeal on rehvidega mingi ime juhtunud?
IV järgu kommentaator


Postitusi: 81
Liitunud: 06 Veebr 2014, 10:36
I järgu kommentaator


Postitusi: 546
Liitunud: 31 Juul 2014, 19:50
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1007
Liitunud: 18 Okt 2012, 18:29
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


teine_riiul kirjutas:Asi pole ainult rehvides, eelmine aasta sõideti Micheliniga. Lihtsalt ei sobi see ralli meie mehele.
kui erinevad rehvid erineval aastal kuidas sa siis tead et sellel aastal ei sobi see ralli talle ?
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
II järgu kommentaator


Postitusi: 315
Liitunud: 25 Dets 2012, 14:49
Diagnoos: rallisõltlane


Mis te halate
? Seda oli arvata, et Dmack ei püsi sellel rallil konkurentsis, nagu teistelgi asfaldirallidel. Meie õnn, et hooaeg jätkub, saab poistele pöidlaid hoida ja loota, et kogemusi saavad nii meie mehed kui ka rehvid.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Seda ka jah, eelmine aasta olid muidugi eriti ekstreemsed olud ka. Ja ma pakun, et see 20 sek Östbergile oli ikka puhas rehvi teema.teine_riiul kirjutas:Asi pole ainult rehvides, eelmine aasta sõideti Micheliniga. Lihtsalt ei sobi see ralli meie mehele.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58
Rallifoorum 24/7


