Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Rallifoorum 24/7


Homseks vist on vihma lootust, ehk teeb asja paremaks ja huvitavamaks.
Bluuford: By the way, Saturday morning loop will be decicive. Weather might be very tricky.
Bluuford: By the way, Saturday morning loop will be decicive. Weather might be very tricky.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Hommikul pakuti Tänakut veel Citroeni kui Neuville peaks hundusse jääma. Mattonil oleks hea võtta kiire piloot.Dubber kirjutas:Krt see saaga ka ei lõppe ...Kolin kirjutas:Hetkel tuleb hyundai pomoga intekas raadios. Becksi küsis kellest saab meeskonna kolmas juht, et kas see tuleb Eestist. Nandan vastas veel ei tea. Aga kõike võib juhtuda.
Aga Becksi arvas, et Tänak jääb Wilsoni juurde.
Eks see Neuville taga kõik seisab. Hyundai lubas lähima kahe nädala jooksul kolmanda sõtja teatavaks teha. Ehk siis ennem Hispaania rallit.
Viimati muutis Kolin, 30 Sept 2016, 11:12, muudetud 1 kord kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
II järgu kommentaator


Postitusi: 315
Liitunud: 25 Dets 2012, 14:49
Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


IV järgu kommentaator


Postitusi: 81
Liitunud: 06 Veebr 2014, 10:36
Rallifoorum 24/7


III järgu kommentaator


Postitusi: 221
Liitunud: 23 Apr 2016, 14:44
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


