Peaks sõitma paksukesega ehk siis michelinigatugitoolifänn kirjutas:Mis rehvidega sõidab J. KOPECKY ?

Peaks sõitma paksukesega ehk siis michelinigatugitoolifänn kirjutas:Mis rehvidega sõidab J. KOPECKY ?

Viimati muutis Kolin, 30 Sept 2016, 12:02, muudetud 1 kord kokku.

tugitoolifänn kirjutas:Kuidas saab nii mannetu see sõit tal olla ?


soca kirjutas:tugitoolifänn kirjutas:Kuidas saab nii mannetu see sõit tal olla ?
pikad katsed, palju kurve, abrasiivne teepind...dmack ei pea lihtsalt vastu sellele valule. Palju siin Oti enda taha kinni jääb? Seda me kahjuks teada ei saagi.


Myrakaru kirjutas:soca kirjutas:tugitoolifänn kirjutas:Kuidas saab nii mannetu see sõit tal olla ?
pikad katsed, palju kurve, abrasiivne teepind...dmack ei pea lihtsalt vastu sellele valule. Palju siin Oti enda taha kinni jääb? Seda me kahjuks teada ei saagi.
No nende kahtluste aeg võiks küll juba läbi olla,et Oti taha midagi pidama jääb.Need pastlad ei kestnud ju lühematel asfaldikatsetel,ammu siis veel sellistel ulmepikkadel.



Kummaline on tegelt see lahendus, et aint sõitjad võivad käe külge panna masinale, mehaanikud aga mitte.Vahula kirjutas:
DMACK Tyres
@DMACK_Tyres
Another remote tyre fitting zone. Drivers have been busy day, the mechanics haven't!







