Vasta
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1091
Liitunud: 19 Mai 2003, 11:41
Asukoht: Võrumaa
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas raig0 »

Meeke tuleb ka hea tempoga. 2. splitis + 3,9
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

mcwax
mcwax
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas mcwax »

Ogier on lõpuga väga palju võitnud kõiki. Ilmselt ikka võtab ka Tänaku lõpus ära.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas Dubber »

CTR kirjutas:
snakeplissken kirjutas:ogier ütles, et dmack parem rehv siin....
salaja proovinud vä, et oskab nii kohe öelda :D
No lihtsalt kade.
"This one was better – for both the grip and fog. I'm sure Ott will be very fast this morning, we saw that yesterday with his Shakedown time."
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
ott -0,1
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas soca »

Ott viimases splitis - 0.1...krdi rehv
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas CTR »

Ott -0,1 :D :D
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
-0,1 Ogi ees..
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Söörlöne!
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas Kolin »

SPL4 Tänak veel 0,1 sekki kiirem.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 575
Liitunud: 10 Nov 2011, 01:20
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas pets1 »

Dubber kirjutas:
CTR kirjutas:
snakeplissken kirjutas:ogier ütles, et dmack parem rehv siin....
salaja proovinud vä, et oskab nii kohe öelda :D
No lihtsalt kade.
"This one was better – for both the grip and fog. I'm sure Ott will be very fast this morning, we saw that yesterday with his Shakedown time."
Mis siin kadetseda. Usun, et Ott aktsepteeriks kui järgmiseks hooajaks autod ära vahetada.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Suurte kogemustega ralliturist
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1106
Liitunud: 13 Veebr 2011, 09:17
Asukoht: kuressaare
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
vimases -0.1 Otti edu. Rehv vist ikkagi hakkab lõppema.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Ja rehve vahetada ei saa jah ?
Ongi kõik ralliga ? :D
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas soca »

Peaks mingi +4 tulema katse lõpuks
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
kõik oggyle siin kõvasti kaotanud
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas Silk »

Pigem lihtsalt oggi kiirem
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Pigem tegi Ogier korraliku lõpu
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
tugitoolifänn kirjutas:Ja rehve vahetada ei saa jah ?
Ongi kõik ralliga ? :D
tyre zone on täna
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas Dubber »

Rahu, SS3 alles, 19 tk veel minna ...
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas soca »

snakeplissken kirjutas:
tugitoolifänn kirjutas:Ja rehve vahetada ei saa jah ?
Ongi kõik ralliga ? :D
tyre zone on täna
+1
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 755
Liitunud: 31 Juul 2015, 08:00
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
tugitoolifänn kirjutas:Ja rehve vahetada ei saa jah ?
Ongi kõik ralliga ? :D
Täna veel saab
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas aix »

Silk kirjutas:Pigem lihtsalt oggi kiirem
Pigem jah Oggi on kiire, sest Meeke kaotas kah viimase splitiga sekundi...
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki