Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
III järgu kommentaator


Postitusi: 155
Liitunud: 27 Juul 2010, 13:42
III järgu kommentaator


Postitusi: 292
Liitunud: 15 Mai 2004, 08:00
Katse teises pooles kaotavad kõik Ogierile 8-10 sekundiga. Kas see tähendab, et kõik järgnevad hakkasid täpselt ühesuguseid vigu tegema või äkki on see tingitud teeolude muutusest? Mõelgem natuke selle peale kumb on loogilisem....snakeplissken kirjutas:pigem vigaKolin kirjutas:Tänakul hakkava rehvid ära kustuma
Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7


eks katse lõpus kuuled, aga rehve ka ei tasu koguaeg süüdistadalenc kirjutas:Katse teises pooles kaotavad kõik Ogierile 8-10 sekundiga. Kas see tähendab, et kõik järgnevad hakkasid täpselt ühesuguseid vigu tegema või äkki on see tingitud teeolude muutusest? Mõelgem natuke selle peale kumb on loogilisem....snakeplissken kirjutas:pigem vigaKolin kirjutas:Tänakul hakkava rehvid ära kustuma
kõik kaotavad oggyle lõpus
Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


I järgu kommentaator


Postitusi: 755
Liitunud: 31 Juul 2015, 08:00
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 575
Liitunud: 10 Nov 2011, 01:20
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 525
Liitunud: 12 Jaan 2016, 14:08
