Kolin kirjutas:Ma ei saa aru mis selle Madsil viga on
"safe driving"
Ehk teevad järgmiseks aastaks legendi ?









Viimati muutis Milor, 28 Okt 2016, 11:30, muudetud 1 kord kokku.




Pettunud delfi foorumlane leidis võimaluse sappipritsimisekswrcfänn kirjutas:Äkki te rehvieksperdid helistate Otile katse lõpus ja küsite kuidas on.
Krt selline jutt nagu delfi foorum. Kõik sellised spetsialistid keeravad seadeid ja valivad rehve.



Viimati muutis tugitoolifänn, 28 Okt 2016, 11:44, muudetud 1 kord kokku.


Absaluutselt nõus sinuga, kuid kõike ei pea lugema (hinge võtma). Tark ja tugev inimene oskab leida endale vajaliku info ridade vahelt ning ei erutu kui teised inimesed (sinu jaoks) millestki "mõttetust" räägivad.-huviline2- kirjutas:Einoh, tegelikult on päris naljakas iga väiksema ajakaotuse peale kuulata, kuidas kooris hakatakse midagi rääkima, et rehv kulus ära. Jätke see DMack rahule, ta on ju seal metsades selle ralli jaoks välja töötatud.