Mis moodi saab Lappi sellise masinaga (ilma antitiivata) korralike aegu lajatada. Kas kiirused on nii väikesed või ... kuidas see võimalik on?Kolin kirjutas:Teemu kukkus üldsi teiseks 1,2 sekki Lappi taha.
Diagnoos: rallisõltlane


III järgu kommentaator


Kuna hetkel väike vaheaeg, siis natuke nostalgiat Markko Märtin 2000 GB rallil.
https://www.facebook.com/elmar.bordon/v ... =2&theater
https://www.facebook.com/elmar.bordon/v ... =2&theater
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


DMack hoiab seda vist saladuses.stout kirjutas:Minu küsimus rehvi segu kohta oli tagamõttega saada teada, kas on veel varu või mitte - kui läks kõvemaga peale siis on sõitnud Tänak ikka väga kõvasti, kui läks pehmemaga, siis sellest saaks järeldada, et nendes tingimustes peab ka pehmem sinna 90-100km korralikult vastu. Homme on ju päev, kus ei saa isegi rehve päeval vahetada.
Poolas küll dmacki rehviinfo liikus, et millega sõideti.
Isegi katse lõpus ei ole küsitud Oti käest mis rehv all on
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
voldemar kirjutas:Kuna hetkel väike vaheaeg, siis natuke nostalgiat Markko Märtin 2000 GB rallil.
https://www.facebook.com/elmar.bordon/v ... =2&theater
Sellel pole häält ju.
Diagnoos: rallisõltlane


Silmadega vaadatakse.tugitoolifänn kirjutas:voldemar kirjutas:Kuna hetkel väike vaheaeg, siis natuke nostalgiat Markko Märtin 2000 GB rallil.
https://www.facebook.com/elmar.bordon/v ... =2&theater
Sellel pole häält ju.
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Rallifoorum 24/7


No vaatame siis seda seegi Markko ja Walesiga seotud
https://www.youtube.com/watch?v=5aXnMt0yUFI
https://www.youtube.com/watch?v=5aXnMt0yUFI
Diagnoos: rallisõltlane


SD Breen`i masinast:
https://twitter.com/ToranzoWRC/status/7 ... 8055271424
https://twitter.com/ToranzoWRC/status/7 ... 8055271424
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
III järgu kommentaator


Postitusi: 192
Liitunud: 23 Veebr 2016, 08:40
II järgu kommentaator


Postitusi: 389
Liitunud: 29 Mär 2012, 18:08
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 9092821602
Sellelt pildilt pole Oti rehvil nagu miskit häda.(kuid seda ei tea keegi millal see pilt tehtud on)
Sellelt pildilt pole Oti rehvil nagu miskit häda.(kuid seda ei tea keegi millal see pilt tehtud on)
Diagnoos: rallisõltlane


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
II järgu kommentaator


Postitusi: 343
Liitunud: 04 Veebr 2015, 22:18
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Rallifoorum 24/7


IV järgu kommentaator


Postitusi: 139
Liitunud: 08 Veebr 2008, 15:00
