Kui meil oleks kuskil asfalti millel rallit korraldada siis küll piisavalt autosid endale ka vastavad jupid külge saaks. Probleem rohkem ikka teede puudumises.-huviline2- kirjutas:Kellel siin asfaldivedrustus, ülekanded, pidurid ja slikihunnik nurgas seisavad...peale MM motorspordi ei oskakski pakkuda, äkki Ausi Protol (see algselt selles seades vist soetati).
I järgu kommentaator


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Rallifoorum 24/7


Mis kaikad ja kodarad - äkki valgustad?-huviline2- kirjutas:Tartu kohta oli kirjas, et võlg EALi ees ja kui seda ei tasuta, siis ei kandideerigi. Ju siis ei tasutud. Lääne-Eestis vist sai jah võhm otsa ja eks igal sammul üritab keegi "kaikaid kodarasse visata" nagu iga suurürituse puhul.
AutoralliSuurSõber
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
I järgu kommentaator


Rallifoorum 24/7


See kaigaste asi ei ole ainult rallide korraldamistel vaid ka rallikrossis kus mõned härrad tõmbasid ühele parimale rajale kriipsu peale kuna keegi oskas end katusele keerata ja muidugi oli selles süüdi radaEpik kirjutas:Seda kaigaste kodarasse viskamise tõi ka Oleg Gross põhjuseks miks Viru rallit mõned aastad ei toimunud.
III järgu kommentaator


Stardisirgele järgnev kurv peaks olema asfalteeritud rallikrossis. On see reegel või mitte, aga Põltsamaal seda teha ei taheta. Hea rada on sellegi poolest. Virus olid vallainimesed tigedad teehoolduste ja rohealadele lendavate kivikuhjade pärast. Ja eks palju muudki, millest kõva häälega ei räägita.calderon kirjutas:See kaigaste asi ei ole ainult rallide korraldamistel vaid ka rallikrossis kus mõned härrad tõmbasid ühele parimale rajale kriipsu peale kuna keegi oskas end katusele keerata ja muidugi oli selles süüdi radaEpik kirjutas:Seda kaigaste kodarasse viskamise tõi ka Oleg Gross põhjuseks miks Viru rallit mõned aastad ei toimunud.
II järgu kommentaator


Postitusi: 389
Liitunud: 29 Mär 2012, 18:08
Diagnoos: rallisõltlane


Ausi auto leidis enda uue kodu nüüd Soomest
https://twitter.com/KaiTarkiainen/statu ... 3638306816
https://twitter.com/KaiTarkiainen/statu ... 3638306816
Rallifoorum 24/7


Siiski mitte. Ausi omal peaks tehnika olema Evo 10.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
Diagnoos: rallisõltlane


Diagnoos: rallisõltlane


I järgu kommentaator


III järgu kommentaator


Kas grossil uued plaanid et auto müügis?
https://rallycarsforsale.net/ads/ford-fiesta-wrc-15/
https://rallycarsforsale.net/ads/ford-fiesta-wrc-15/
I järgu kommentaator


Ma ise mõtlesin oma peas, et kui Tänak nüüd Toyotaga liitub, kas Grossi WRC pannakse müüki. Lihtsalt uitmõte oli, mingeid seoseid looma ei hakanud.weblife kirjutas:Kas grossil uued plaanid et auto müügis?
https://rallycarsforsale.net/ads/ford-fiesta-wrc-15/
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Huvitav, kas sai jälle isu täis selleks korraks või üritatakse mõni Yaris kätte saada. Härra Mäkinen räägib siin näiteks müümisest või rentimisest, keeleoskuse taha jääb...
https://www.is.fi/ralli/art-2000005506467.html?ref=rss
https://www.is.fi/ralli/art-2000005506467.html?ref=rss
II järgu kommentaator

