Vasta
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 606
Liitunud: 05 Veebr 2014, 21:42
Asukoht: Tln
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas johaan »

mcwax
mcwax
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas mcwax »

Ei tea kas Tänak veel enne Montet ka päris asfaldil testida saab? See eelmine test kuiva asfaldi jaoks just liiga palju ei pakkunud.
Soomes ilmselgelt hetkel käib test ideaalsetes Rootsi ralli oludes.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas -huviline2- »

Kas mitte ei ole varasemalt Monte jaoks kaks testi korraldatud...aasta lõpus kasutatakse järgi jäänud testipäevasid võimalikult targalt lihtsalt...
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas viplala »

Siin uudises (ilmus 15.12.2017)https://sport.err.ee/648947/ott-tanak-m ... ise-kursus
mainitakse, et järele jäänud 6 nädala jooksul enne hooaja algus testib veel Rootsi Ja Monte Carlo ralli jaoks. Rootsi ralli test tänasek siis tehtud Soomes. Monte jaoks saab ka siis veel testida.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas viplala »

Tänak siis täna ka testimas
Today it was the 2nd Day for @OttTanak & @MartinJarveoja in #Finland to drive @TGR_WRC #Toyota #YarisWRC & prepare for #RallySweden!
https://twitter.com/rallyparadise/statu ... 3632226304

Pilt
Pilt
Pilt
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 35
Liitunud: 01 Juul 2016, 19:31
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas sierrari »

 

POSTREACT(ions) SUMMARY

CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas CTR »

võrreldes ,,monte'' testiga on esistanget oluliselt muudetud..
huvitavhuvitav ;)
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas Kolin »

CTR kirjutas:võrreldes ,,monte'' testiga on esistanget oluliselt muudetud..
huvitavhuvitav ;)
Rohkem aeroks
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas Timur_P »

II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 389
Liitunud: 29 Mär 2012, 18:08
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas randos »

SP reg numbreid pole ka küljes. Ennem olid nii ees kui taga.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas -huviline2- »

Soomes on alati mingid oma süsteemid. Võistlustel ka ju korjatakse originaalid maha ja asendatakse ajutistega.
https://www.ewrc.cz/images/2017/photos/ ... 7_0699.jpg
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas viplala »

 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas kiilakass »

Teine video on kohati päris raju ikka.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas viplala »

@JariMattiWRC & @MiikkaAnttila testing @TGR_WRC Yaris #WRC with unseen livery ahead of Rallye Monte Carlo
https://twitter.com/Bartolbia84/status/ ... 4666880000

Pilt
Pilt
Pilt
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas viplala »

Liikuvat pilti ka
@JariMattiWRC & @MiikkaAnttila testing @TGR_WRC Yaris #WRC ahead of Rallye Monte Carlo
https://twitter.com/hugo_blancher/statu ... 4766954497
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas StP »

WRC+ All Live???
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas -huviline2- »

Ju peen ja kutsuv nimetus ajavõtule, sisekaamera salvestustele, gpsile, raadiole ja üksikute katsete otsepildile,
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas muhk »

StP kirjutas:WRC+ All Live???
olla ka kuulnud selle kohta miskit. tundub suht ulmeline värk, kui teoks saab. midagi säärast, mis siin u 5a tagasi prantsusmaa MM-etapil prooviti, kui peaaegu kõik katsed lives netis nähtavad olid. kindlasti samm edasi!
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas Dubber »

[quote="viplala"]@JariMattiWRC & @MiikkaAnttila testing @TGR_WRC Yaris #WRC with unseen livery ahead of Rallye Monte Carlo
https://twitter.com/Bartolbia84/status/ ... 4666880000

Pilt

Oti autol võiks olla punase asemel sinine :wink:
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1282
Liitunud: 03 Apr 2009, 16:21
Asukoht: Raasiku
Kasutaja avatar
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
See on täpselt sama livery mis eelmisel aastal. Ainult sponsorite logosi pole peal.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki