Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


Ei mitte seda, et ei sobinud. Ma ei saanud aru sellest asjast. Mida nad täpselt vahetavad?viplala kirjutas:Mis siis nüüd? Ei sobi siia see info? Oluline muudatus Ogieri ja M-Spordi jaoks, et tiitli eest võidelda.Kolin kirjutas:?????viplala kirjutas:M-Sport agrees for Ogier to switch to the damper supplier he had at VW for the rest of this season's #WRC gravel rallies!
https://twitter.com/autosport/status/10 ... 0980022272
Viimati muutis Kolin, 26 Juul 2018, 21:20, muudetud 1 kord kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
No maailmameister/esisõitja saab eeliskohtlemist nagu ikka ning tõenäoliselt lisaks Soome etapile ka teistel kruusarallidel Reigerite asemel Sachsi vedrustus kasutusel, millest VW aegadest head kogemused. Samas eelistati ka Neuvillei uuenduste puhul, seega nagu Evans ütles, nii lihtsalt on.
Nüüd siis asi selge mida vahetatakse. Guugli andis vapse midagi kütusepaagi kohta-huviline2- kirjutas:No maailmameister/esisõitja saab eeliskohtlemist nagu ikka ning tõenäoliselt lisaks Soome etapile ka teistel kruusarallidel Reigerite asemel Sachsi vedrustus kasutusel, millest VW aegadest head kogemused. Samas eelistati ka Neuvillei uuenduste puhul, seega nagu Evans ütles, nii lihtsalt on.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Diagnoos: rallisõltlane


Minu arust sõitis Ott terve katse tunduvalt puhtamalt, kui ülejäänud seltskondGC kirjutas:Kas ainult mulle tundus, et Ott läbis viimast kurvi teistest hoopis erinevalt?
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
V järgu kommentaator


Postitusi: 49
Liitunud: 19 Jaan 2017, 11:59
Rallifoorum 24/7


See ainult kinnitab, et Oti otsus Toyotasse kolida oli õige. Nii kaua kui Ogier sõidab M-Spordis, panustab tiim ainult temale ja Ott oleks jäänudgi teiseks numbriks.-huviline2- kirjutas:No maailmameister/esisõitja saab eeliskohtlemist nagu ikka ning tõenäoliselt lisaks Soome etapile ka teistel kruusarallidel Reigerite asemel Sachsi vedrustus kasutusel, millest VW aegadest head kogemused. Samas eelistati ka Neuvillei uuenduste puhul, seega nagu Evans ütles, nii lihtsalt on.
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Noh...eks ta võib nii olla küll, aga ei pruugi. Nagu ajalugu on näidanud, siis toimub samasugune asi kõikides tiimides mingil määral. Ise peab lihtsalt endast kõik andma, no. 2 Evansit ma no. 2 Tänakuga ka ei võrdleks...ja noh, see vedrustuse keiss on ju jällegi individuaalne laks raudselt.
III järgu kommentaator


Postitusi: 230
Liitunud: 09 Veebr 2012, 11:49
https://www.facebook.com/TOYOTAGAZOORac ... live_video
Askeldamine käib, meestel tuju hea, ilus ilm. Annaks jumal, et nüüd tehnika kestaks ja mehed vigu ei teeks, siit on head tulemust vaja Toyotale!
Head rallit!
edit: snakeplissken jõudis ette
Askeldamine käib, meestel tuju hea, ilus ilm. Annaks jumal, et nüüd tehnika kestaks ja mehed vigu ei teeks, siit on head tulemust vaja Toyotale!
Head rallit!
edit: snakeplissken jõudis ette
Viimati muutis miro, 27 Juul 2018, 07:15, muudetud 2 korda kokku.
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7



