Tubli!ElvisP kirjutas:Ma ei pea neile, kes ei tahagi aru saada midagi selgitama. Mõistlikum on lihtsalt vaadata järgmist katset.
III järgu kommentaator


Postitusi: 211
Liitunud: 13 Veebr 2016, 15:16
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50
Ma ei räägi ju Hispaania rallile minekust. Vaid viimasele etapile minemisest ... ja loomulikult pole hetkel veel midagi arvutada ega mõelda. Küll võib see olla kaalumise koht Hispaania ralli PS katsel, kus küsimus on, et kas riskida PS 5 punkti pärast, et tõusta 1 punktiga liidriks, või venida kui tigu ja olla 2 punktiga teine.-huviline2- kirjutas:Sina ei saa pigem teistest aru. Su loogika on arusaadav jah, ainult et selles on liiga palju muutujaid...nagu näiteks Ogier, kes ronis teisele kohale hetkel ja tahab alati võita. Jätta kõik viimase etapi maksimumsooritusele on riskantsem.
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Ogier SPL1 +1.3
SPL2 +1.6
SPL2 +1.6
Viimati muutis CTR, 06 Okt 2018, 11:40, muudetud 1 kord kokku.
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50
2,5 on lõpuni jäänud ja jutt sai alguse lihtsalt sellest, et rumalus on virtuaalseid punkte lugeda ja erutuda sellest, et Ott tõuseb liidriks. Teades, et liidriks tõusmine pole ainult 100% positiivne rallis.-huviline2- kirjutas:Aga miks me viimasest etapist räägime, kui hetkel on sinna veel 1,5 etappi jäänud?
Viimati muutis ElvisP, 06 Okt 2018, 11:41, muudetud 1 kord kokku.
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Kõik on väga õige aga ainuke viga on see et esimesed kolm on teepuhastajad. Ühe autoga on see jälg olematu. Kas olla esimene või teine rajal pole suurt vahet (eriti sellistel rallidel kus on palju lahtist rajal nagu seda on Austraalia ja Hispaania). Kui pole tuult siis on isegi parem esimene olla, vähemalt pole tolmu. Olles Hispaanias käinud võin öelda et see tolm pole selline L-Eesti oma mis 5sekundit hiljem maha tulebElvisP kirjutas:Probleem selle Oti üldarvestuses liidriks minekuga on see, et ta peab siis ise olema teepuhastaja (ehk enda jaoks täiesti harjumatus rollis).
Punkid võetakse kõik mis saab, keegi ehku peale (mis 1 punktiline vahe on) mängima ei hakka.
I järgu kommentaator


Postitusi: 744
Liitunud: 12 Nov 2011, 17:53
Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
I järgu kommentaator


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Ott 0kmh
sry, liigub aga näitab 0
sry, liigub aga näitab 0
Viimati muutis CTR, 06 Okt 2018, 11:51, muudetud 2 korda kokku.
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7

