Vasta
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Katselõpus
Ogier: Jube libe oli
Lappi: kartsin kiiremini sõita, võtis kindlalt
Neuville: Ei mingit pidamist
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

tfr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 650
Liitunud: 29 Apr 2017, 20:53
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Julian: "Normal operations resumed." :D
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
nsa kirjutas:Breen tuleb veel poodiumile, kui nii edasi läheb
Ta võiks isegi olla seal, kohe Tänaku ja Latvala või Lappi järel :D
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Neuville kraavist väljumine teise nurga alt https://twitter.com/inforallyes/status/ ... 7867233280
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
:) mida fänn
Pilt
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
viplala kirjutas:Neuville kraavist väljumine teise nurga alt https://twitter.com/inforallyes/status/ ... 7867233280
tagaosa oli ikka päris korralikult kraavipõhjas
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Ott olla ülesõidul politsei poolt maha võetud?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Söörlöne!
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Lithium kirjutas:Ott olla ülesõidul politsei poolt maha võetud?
Midagi korra LIVE rääkis aga siis Becks karjatas, et keegi WRC2 mees katsel peatanud ja sinna see jäi. Hiljem mainisd vel, mida tänak katse lõpus ütles: kõik ok
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 185
Liitunud: 15 Nov 2015, 19:46
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Millisel ülesõidul? Hetkel on ülesõitu ainult mõni km metsateed.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Lithium kirjutas:Ott olla ülesõidul politsei poolt maha võetud?
kui raadiot kuulad ja alllivei jälgid siis saad teada, et selle eelmise katse lõpus oligi üks politseinik kes nende käest katselõpu kommentaare võttis. ta muiud wrc tv-s mingi vend aga muidu siis politseinik või abipolitsienik. täpsemalt aru ei saanud. ta vist mitmel aastal pulli tienud, et peatab sõitja, kes arvab et on nüüd jamas kuna ment võttis maha, aga võta näpust. hoopis rallifänn
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Kui Mikkelsen nii jätkab siis läheb veel Neuvillest mööda. Ja milline pettumus, kui peab siis Neuville enda ette tagasi lubama.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Mida Seb korraldanud on? 1 split +18 sek
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 20
Liitunud: 23 Apr 2016, 16:55
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Ogieri kaotus 19+ sekki
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
SPL1 Ogier +19.5??
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 20
Liitunud: 23 Apr 2016, 16:55
algaja kommentaator
algaja kommentaator
split 2 20.8 sekki ogi
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 327
Liitunud: 10 Aug 2016, 17:00
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Valed ajad.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Süsteemis splitidega mingi jama
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Lappi ka
Edit: see mingi jama
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Ogier +3,3 lõpus
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

tfr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 650
Liitunud: 29 Apr 2017, 20:53
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Tundub et seal katselõpu tablool näidatakse ka neid +20 sek aegu, Seb oli päris WTF-režiimis.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki