Vasta
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
no Breen läks 20 sekki varem minema millegipärast
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Latvala võttis Ogierilt 1,8 seki tagasi, lootust veel on
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Tänak 1 split +0,2 sek
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Jari hea aeg
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Jari-Mati positiivne
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Tänak 2 split +1,8 sek
Neuville kukkus Mikkelseni taha üldis
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Reporter Neuvillele: Raske hommik ja pole põhjust veel paanikaks .....:). Ilmselt varsti siis on
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Tänak: feels like engine lacking power, but all OK.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Nüüüd Neuville ei saa vähemalt vinguda, et tiimikaaslased teda ei aitaks
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

tfr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 650
Liitunud: 29 Apr 2017, 20:53
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Neuville: "I think we made a wrong tyre choice."
Ott: "Kõik kasutavad erinevaid rehve aga tulemused on samad, seega vahet pole."

Nagu venelased ütlevad: плохого танцора и яйца мешают.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
tfr kirjutas:Neuville: "I think we made a wrong tyre choice."
Ott: "Kõik kasutavad erinevaid rehve aga tulemused on samad, seega vahet pole."

Nagu venelased ütlevad: плохого танцора и яйца мешают.
:D
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 147
Liitunud: 11 Juun 2017, 10:51
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
tfr kirjutas:Neuville: "I think we made a wrong tyre choice."
Ott: "Kõik kasutavad erinevaid rehve aga tulemused on samad, seega vahet pole."

Nagu venelased ütlevad: плохого танцора и яйца мешают.
:2gunfire: :2gunfire:
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Eks Neuville`i ja Ogierist tuleb aru saada, neil on raske alla neelata seda, et Ott on neist lihtsalt kiirem. Vahe on ainult selles, et kui Ogier tihti kiidab Toyotat (vihjab, et auto on Otil parem), siis Neuville hädaldab enda auto üle ja selle üle kuidas kogu maailm tema vastu on.

Mulle meeldib Ogieri suhtumine rohkem.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 388
Liitunud: 22 Veebr 2017, 09:44
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
ElvisP kirjutas:Eks Neuville`i ja Ogierist tuleb aru saada, neil on raske alla neelata seda, et Ott on neist lihtsalt kiirem. Vahe on ainult selles, et kui Ogier tihti kiidab Toyotat (vihjab, et auto on Otil parem), siis Neuville hädaldab enda auto üle ja selle üle kuidas kogu maailm tema vastu on.

Mulle meeldib Ogieri suhtumine rohkem.
Tulemused näitavad jah, et Ott ei pea suruma ja stardipositsioon pole just ideaalne, aga kui ainult teist päeva vaadata, siis Ott on kõige kiirem. 0,7 sekundiga Östbergi ees. Breen ja Mikkelsen ka väga hea hommiku teinud.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
mu arust Oggy kiidab rohkem Otti kui toyot, eriti just viimasel ajal
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
snakeplissken kirjutas:mu arust Oggy kiidab rohkem Otti kui toyot, eriti just viimasel ajal
Kuskil intervjuus kurtis, et Tänak õppis, liiga palju temalt eelmisel aastal.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Eile kui sõideti MM järjestuses said tagumised WRC mehed Otilt 10-15 sekundiga katsel. Täna kui sõidetakse pööratud järjestuses on ajad sisuliselt võrdsed. Ehk, et vahe on Oti ja teise ešeloni meeste vahel ikka meeletu.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 291
Liitunud: 12 Veebr 2015, 17:59
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
viplala kirjutas:
snakeplissken kirjutas:mu arust Oggy kiidab rohkem Otti kui toyot, eriti just viimasel ajal
Kuskil intervjuus kurtis, et Tänak õppis, liiga palju temalt eelmisel aastal.
Huumorist tuleb ka aru saada ..
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 263
Liitunud: 29 Apr 2017, 20:31
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Ogi lihtsalt vastas küsimusele "ott on sult palju õppinud" vastusega "äkki liigagi palju"
Ma ei nimetaks seda kurtmiseks
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
renxrw kirjutas:
viplala kirjutas:
snakeplissken kirjutas:mu arust Oggy kiidab rohkem Otti kui toyot, eriti just viimasel ajal
Kuskil intervjuus kurtis, et Tänak õppis, liiga palju temalt eelmisel aastal.
Huumorist tuleb ka aru saada ..
"kurtis" - huumorit tuleb tõesti mõista :)
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki