Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 650
Liitunud: 29 Apr 2017, 20:53
Neuville: "I think we made a wrong tyre choice."
Ott: "Kõik kasutavad erinevaid rehve aga tulemused on samad, seega vahet pole."
Nagu venelased ütlevad: плохого танцора и яйца мешают.
Ott: "Kõik kasutavad erinevaid rehve aga tulemused on samad, seega vahet pole."
Nagu venelased ütlevad: плохого танцора и яйца мешают.
Viimati muutis tfr, 06 Okt 2018, 12:30, muudetud 2 korda kokku.
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00
IV järgu kommentaator


Postitusi: 147
Liitunud: 11 Juun 2017, 10:51
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50
Eks Neuville`i ja Ogierist tuleb aru saada, neil on raske alla neelata seda, et Ott on neist lihtsalt kiirem. Vahe on ainult selles, et kui Ogier tihti kiidab Toyotat (vihjab, et auto on Otil parem), siis Neuville hädaldab enda auto üle ja selle üle kuidas kogu maailm tema vastu on.
Mulle meeldib Ogieri suhtumine rohkem.
Mulle meeldib Ogieri suhtumine rohkem.
II järgu kommentaator


Postitusi: 388
Liitunud: 22 Veebr 2017, 09:44
Tulemused näitavad jah, et Ott ei pea suruma ja stardipositsioon pole just ideaalne, aga kui ainult teist päeva vaadata, siis Ott on kõige kiirem. 0,7 sekundiga Östbergi ees. Breen ja Mikkelsen ka väga hea hommiku teinud.ElvisP kirjutas:Eks Neuville`i ja Ogierist tuleb aru saada, neil on raske alla neelata seda, et Ott on neist lihtsalt kiirem. Vahe on ainult selles, et kui Ogier tihti kiidab Toyotat (vihjab, et auto on Otil parem), siis Neuville hädaldab enda auto üle ja selle üle kuidas kogu maailm tema vastu on.
Mulle meeldib Ogieri suhtumine rohkem.
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50
III järgu kommentaator


Postitusi: 291
Liitunud: 12 Veebr 2015, 17:59
III järgu kommentaator


Postitusi: 263
Liitunud: 29 Apr 2017, 20:31
Rallifoorum 24/7

