Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
I järgu kommentaator


Postitusi: 744
Liitunud: 12 Nov 2011, 17:53
1 euroopa etapp kaob ja tuleb Jaapan, varsti vb ka Keenia. Ei näe väga loogikat Poola tulekulDubber kirjutas:Kas Poola tuleb tagasi?
http://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/202 ... d=84984725
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Bertelli?
Enam kui kindel, et Ogier #1, sest Citikas vajab seda ja ei näe põhjust, miks ka Ogi ise ei peaks tahtma sõita nr 1 all.
Lappi #2?
Suninen #3
Evans #33
Neuville #11 (ilmselt talle meeldib 1+1=2)
Ott arvatavasti #8 nagu eelmine aasta
Kas Tidemand üldse saab valida, kui ei tee kaasa tervet WRC hooaega?
Ülejäänud täitsa ükskõik
oleks võinud sama süsteemiga edasi minna nagu siiani, minu arvates.
Enam kui kindel, et Ogier #1, sest Citikas vajab seda ja ei näe põhjust, miks ka Ogi ise ei peaks tahtma sõita nr 1 all.
Lappi #2?
Suninen #3
Evans #33
Neuville #11 (ilmselt talle meeldib 1+1=2)
Ott arvatavasti #8 nagu eelmine aasta
Kas Tidemand üldse saab valida, kui ei tee kaasa tervet WRC hooaega?
Ülejäänud täitsa ükskõik
I järgu kommentaator


I järgu kommentaator


Postitusi: 651
Liitunud: 17 Nov 2016, 08:37
Rallifoorum 24/7


Mads Östberg:
You guessed it correctly! I’m driving @RallySweden Superexcited! See you flying over @ColinsCrest
https://twitter.com/MadsOstberg/status/ ... 0396317696
https://www.facebook.com/OfficialRallyS ... 630544265/
Pidi Citroëniga olema (ilmselt ikka WRC).
You guessed it correctly! I’m driving @RallySweden Superexcited! See you flying over @ColinsCrest
https://twitter.com/MadsOstberg/status/ ... 0396317696
https://www.facebook.com/OfficialRallyS ... 630544265/
Pidi Citroëniga olema (ilmselt ikka WRC).
Üldjuhul küll jah, aga näiteks Ott tegi eelmine aasta omale uue fänniriiete kollektsiooni, millel on suurelt number 8 peal. Jube narr oleks see aasta jälle uued asjad osta, eriti softshell mis pole kõige odavam.Mati kirjutas:Täitsa suva ju mis number kellegil on. Peaasi, et sama number oleks terve hooaeg.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Diagnoos: rallisõltlane


III järgu kommentaator


Postitusi: 278
Liitunud: 18 Juul 2015, 19:18
Kusjuure oli vist juttu, et Mailmameister on kohtustatud sõitma numbri all 1CTR kirjutas:Bertelli?
Enam kui kindel, et Ogier #1, sest Citikas vajab seda ja ei näe põhjust, miks ka Ogi ise ei peaks tahtma sõita nr 1 all.
Ogier #1
Suninen #3
Meeke #6
Tidemand #7
Tänak #8
Loeb #9
Latvala #10
Neuville #11
Lapp #12
Östberg #14
Evans #33
Mikkelsen #44
Sordo#55
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Meeke`l on viis WRC võitu, selle loogika alusel nr. 5, Sordo võitis JWRC numbriga 41 sõites, jälle ilus meenutus...
https://twitter.com/citroenracing/statu ... 93376?s=21
Citroen "narritab" uue disainiga, kuigi ega peale Abu Dhabi puudumise suuri erinevusi ei paista. Näis, kas RB tuleb mõlemale autole.
https://twitter.com/citroenracing/statu ... 93376?s=21
Citroen "narritab" uue disainiga, kuigi ega peale Abu Dhabi puudumise suuri erinevusi ei paista. Näis, kas RB tuleb mõlemale autole.
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7










