Vasta
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Tänakul tuleb nüüd Sordo ära võtta Tallinn lõpuks.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Ma arvan, et seal Mäkinen ise ütles Meekele et pushi, kui võtad 2 Hyundaid ära, saame natuke rohkem punkte, kui välja paned siis saab Tänak rohkem punkte. Win-win kummalgi juhul.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Meeskonna arvestuses pole hyndai ja toyota vahel täna veel midagi muutunud
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Söörlöne!
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 244
Liitunud: 10 Nov 2012, 17:27
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
KidrA kirjutas:Ma arvan, et seal Mäkinen ise ütles Meekele et pushi, kui võtad 2 Hyundaid ära, saame natuke rohkem punkte, kui välja paned siis saab Tänak rohkem punkte. Win-win kummalgi juhul.
Meekonnapunktide osas ju ei muutunud Meeke väljasõiduga mitte midagi. 3. ja 4. koha meeskonnapunktid ikkagi Toyotal alles.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Selle katsega võib öelda, et tegemist pole mitte kindla peale sõidu, vaid väga kindla peale sõiduga. Kuna kindla peale sõitev Latvala teeb juba Tänakule ära. Mees, kes ei teinud isegi pushides Tänakule ära, teeb nüüd kindla peale sõites ära.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Suur kirjutas:
KidrA kirjutas:Ma arvan, et seal Mäkinen ise ütles Meekele et pushi, kui võtad 2 Hyundaid ära, saame natuke rohkem punkte, kui välja paned siis saab Tänak rohkem punkte. Win-win kummalgi juhul.
Meekonnapunktide osas ju ei muutunud Meeke väljasõiduga mitte midagi. 3. ja 4. koha meeskonnapunktid ikkagi Toyotal alles.
Seda ma ju kirjutasingi. Et kui ta oleks 2 Hyundaid ära võtnud, oleks Toyota rohkem punkte saanud. Kui välja paneb saab jälle Tänak rohkem punkte. Mis iganes Meeke teinud oleks, oleks see "win" olnud.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
SPL2 Neuville põhjad, ei ole vastast ikka see aasta talle Hispaanias
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 131
Liitunud: 18 Veebr 2015, 18:32
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Lithium kirjutas:Nagu see - https://youtu.be/FTJo_AXQb40
isegi auto number on sama :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 108
Liitunud: 27 Jaan 2019, 10:26
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Sordo -11,5 Tänakust, võiks ju unistada..
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 244
Liitunud: 10 Nov 2012, 17:27
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
KidrA kirjutas:Selle katsega võib öelda, et tegemist pole mitte kindla peale sõidu, vaid väga kindla peale sõiduga. Kuna kindla peale sõitev Latvala teeb juba Tänakule ära. Mees, kes ei teinud isegi pushides Tänakule ära, teeb nüüd kindla peale sõites ära.
Aga kuhu kiiret? Hyundaid on hoos, nendega kaklemiseks liigseid riske võtta pole mõtet. Pigem võtta rahulikult, küllap keegi huidaidest ka ära kukub. Ja kui ei kuku, ei juhtu ka midagi hirmsat, ikkagi 25+ punktise eduga Austraaliasse minek.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Katsuta on hoo ülesse saanud.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Ainult Neu on kiire, teised pole midagi ulmet
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1387
Liitunud: 02 Veebr 2009, 13:14
Asukoht: vastseliina
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Seda katsevõidu jada võiks ott ikka jätkata
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 389
Liitunud: 29 Mär 2012, 18:08
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Kohati tundubki, et inimesed on unustanud, et Austraalias on ka veel üks etapp ja Katalooniaga ei lõppe MM sari ära, et siin hambad ristis selle tiitli ära peaks võtma.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
enn tarka kirjutas:Seda katsevõidu jada võiks ott ikka jätkata
PS-lt tuleb :D
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
randos kirjutas:Kohati tundubki, et inimesed on unustanud, et Austraalias on ka veel üks etapp ja Katalooniaga ei lõppe MM sari ära, et siin hambad ristis selle tiitli ära peaks võtma.
Poolehoidjad lihtsalt ei usalda Toyotat, selle auto töökindlus ei süsti just enesekindlust.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Neuville, Ogier ja Ott kõlgutavad kraavi pervel jalge ja mõtisklevad:
Neuville - Hyudai on ikka kõige vastupdavam masin
Ogier - Citikas on mis ta on, aga kiirus on hea
Ott - krt. Meeke pani välja st. jälle keeravad kiirust maha
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Hetkel kahetsast katsest on Hyundai piloodid kotti pistnud. .Toyo pole siit rallilt ühtegi katset suutnud võita. Seega kaldun arvama, et see uus tagatiib on halvasti mõjunud auto kiirusele.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
On rallid, kus kõik läheb pea alati valemi järgi ja siis on rallid, kus on vähemal või rohkemal määral randomit mängus. Austraalia on üks sellistest rallidest, kus iga aasta on juhtunud ootamatusi. Seal pole enam vahet, kas minnakse 29, 25 või 20 punktilise edumaaga. Eks igaüks näeb asju oma vaatevinklist aga nagu ma ütlesin, on kindla peale sõit ja siis on liiga kindla peale sõit. Kui Latvala oma kindla peale sõiduga on kiirem, siis järelikult teeb Tänak liiga kindla peale sõitu. Kui see kõik Austraalia ralli lõpuks kirkama medali ära toob, tore. Kui mitte, siis oleme kõik siin tagantjärgi targad, et oleks ikka pidanud Hispaanias oma sõidu ära tegema.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki