Vasta
Postitusi: 0
Liitunud: 10 Mai 2024, 11:02
Mida see Formaux veel korraldama hakkas? :D
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Jaan 2018, 17:29
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Re: Vodafone Rally de Portugal

Postitus Postitas linni »

Nüüd ei ole ka Ogier autoga enam rahul :)
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Vodafone Rally de Portugal

Postitus Postitas Silk »

Toyota maailmameitrid on ikka mannetud, praegu oleks pidanud tervet hooaega sõitvate ees juba vahe sisse sõitma, aga seda pole tehtud ja piegm ei saada üldse vastu. Aga parem on, vähemalt on põnev 8)
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Vodafone Rally de Portugal

Postitus Postitas skahar »

LK 3 WR2 ajad:

Loubet Pierre-Louis - Pascaud L.
Škoda Fabia RS Rally2 9:18

McErlean Josh - Fulton James
Škoda Fabia RS Rally2
+ 0.1

Greensmith Gus - Andersson Jonas
Škoda Fabia RS Rally2
+ 1.3
Solberg Oliver - Edmondson E.
Škoda Fabia RS Rally2
+ 0.9
Meeke Kris - Loudon Stuart
Hyundai i20 N Rally2
+ 0.2
Rossel Yohan - Dunand Arnaud
Citroën C3 Rally2
+ 1.2
Pajari Sami - Mälkönen Enni
Toyota GR Yaris Rally2
+ 2.1
Solans Jan - Sanjuan Rodrigo
Toyota GR Yaris Rally2
+ 0.5
Gryazin Nikolay - Aleksandrov K.
Citroën C3 Rally2
+ 1.8
Suninen Teemu - Markkula Mikko
Hyundai i20 N Rally2
+ 0.4
Linnamäe Georg - Morgan James
Toyota GR Yaris Rally2
tyre
RC2 9:27.7 +28.3
+ 0.4 77.9

Niisis kes see Mc Iirlane on:)?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

----
----
Postitusi: 1276
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Kasutaja avatar
----
----
Re: Vodafone Rally de Portugal

Postitus Postitas Indrek »

Kolmandal katsel on keegi kohalik mingi otsetee leidnud :D

Pilt
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Jaan 2018, 17:29
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Re: Vodafone Rally de Portugal

Postitus Postitas linni »

Niimoodi jätkates on Sordo õhtuks liider.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Postitusi: 0
Liitunud: 10 Mai 2024, 11:02
Sordo tõuseb ka tasa ja targu. Ott veel teine, vast suudab hoida kohta rehvitsoonini.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Vodafone Rally de Portugal

Postitus Postitas Silk »

Otil on vaja tulla rahulikult ja mõistusega, praegu super algus! Las mehed taha pool paugutavad. Portugali ralli on alati raske olnud ja noh, see hooeg kehtib vanasõna, et pooled puunktid jagame alles pühapäeval, siis peab kihutama hakkama :D
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Vodafone Rally de Portugal

Postitus Postitas skahar »

Jah, nüüd läheb selle punniasjandusega selles suunas, et õige võistlus silm-ruutus kihutamine algab alles pühapäev, kuni sinnani hoitakse rehve, säästetakse kütust ja autot-tehakse taktikat jms. jura:)
Risti vastupidi varasemale süsteemile.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

----
----
Postitusi: 1276
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Kasutaja avatar
----
----
Re: Vodafone Rally de Portugal

Postitus Postitas Indrek »

Hetkel on seis väga tasavägine, aga ma arvan, eet nüüd pika katsega tehakse vahed sisse....
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Manused:
Kuvatõmmis 2024-05-10 133937.png
----
----
Postitusi: 1276
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Kasutaja avatar
----
----
Re: Vodafone Rally de Portugal

Postitus Postitas Indrek »

skahar kirjutas: 10 Mai 2024, 12:42 Jah, nüüd läheb selle punniasjandusega selles suunas, et õige võistlus silm-ruutus kihutamine algab alles pühapäev, kuni sinnani hoitakse rehve, säästetakse kütust ja autot-tehakse taktikat jms. jura:)
Risti vastupidi varasemale süsteemile.
Pühapäeva tarbeks nüüd küll hetkel autosid ei hoita. Hetkel võid ju auto puruks sõita ja katkestada aga pühapäeval saad ikka startida.

Pigem mure selles, et lõunast hooldust pole ja kõik teavad neid teid nii hästi, et iga väiksemgi viga on väga keeruline hiljem tagasi sõita...
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Jaan 2018, 17:29
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Re: Vodafone Rally de Portugal

Postitus Postitas linni »

Mis lahti? Nüüd ka Evans kurdab auto üle.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

----
----
Postitusi: 1276
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Kasutaja avatar
----
----
Re: Vodafone Rally de Portugal

Postitus Postitas Indrek »

linni kirjutas: 10 Mai 2024, 12:57 Mis lahti? Nüüd ka Evans kurdab auto üle.
Tundub et Toyotad on oma ralli eelse testi või seadistustega puusse pannud....
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Neuville on ikka mega see aasta.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Jaan 2018, 17:29
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Re: Vodafone Rally de Portugal

Postitus Postitas linni »

Viimased 5 aastat pole puusse pandud, ja nüüd äkki...
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Vodafone Rally de Portugal

Postitus Postitas CTR »

snakeplissken kirjutas: 10 Mai 2024, 13:08 Neuville on ikka mega see aasta.
Ei tahaks küll öelda, aga peab nõustuma.. on olnud kiire ja siiamaani asjad hästi paika loksunud tal..
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 965
Liitunud: 02 Juun 2006, 09:26
Asukoht: Tartu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Hyundai võiks toyota paika panna küll.
Tuleb Latvala ka natuke pilvedest alla.
Fordi ja Formaux üle mega hea meel.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

----
----
Postitusi: 1276
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Kasutaja avatar
----
----
Re: Vodafone Rally de Portugal

Postitus Postitas Indrek »

Neuville on esimesena startides ikka üli head sõitu teinud
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Vodafone Rally de Portugal

Postitus Postitas CTR »

Nüüd läks pldis veel Otist mööda ma.. oeh.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

----
----
Postitusi: 1276
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Kasutaja avatar
----
----
Re: Vodafone Rally de Portugal

Postitus Postitas Indrek »

Ogil side kadund ja kaardilugeja juhatab viipekeeles :D

Jama jama otsa Toyotadel sellel rallil :D
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki