Postitusi: 1276
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7


II järgu kommentaator


Postitusi: 301
Liitunud: 18 Jaan 2007, 01:17
Postitusi: 0
Liitunud: 10 Mai 2024, 11:02
Rallifoorum 24/7


"till kartulis" expert
Tänak peaks viimastel katsetel hoo täiesti maha võtma. Täna ju nagunii esimeseks ei tõuse.
Kui ta jätaks Ogieriga vahe nt 25sek peale siis Ogier homme ei peaks üldse punnitama ralli võiduks. Võidu eest homme punkte ju ei saa. Ei usu, et Ogier homme max punkte püüaks, teda huvitab pigem vaid ralli üldvõit.
Otil oleks sedasi homme kohe üks konkurent vähem ja veidi vabam homme max punkte püüda.
Kui ta jätaks Ogieriga vahe nt 25sek peale siis Ogier homme ei peaks üldse punnitama ralli võiduks. Võidu eest homme punkte ju ei saa. Ei usu, et Ogier homme max punkte püüaks, teda huvitab pigem vaid ralli üldvõit.
Otil oleks sedasi homme kohe üks konkurent vähem ja veidi vabam homme max punkte püüda.
Postitusi: 1276
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Päris põnev mõttekäik aga Tänak tahaks ju ka seda rallit võitaSiim kirjutas: ↑11 Mai 2024, 19:25 Tänak peaks viimastel katsetel hoo täiesti maha võtma. Täna ju nagunii esimeseks ei tõuse.
Kui ta jätaks Ogieriga vahe nt 25sek peale siis Ogier homme ei peaks üldse punnitama ralli võiduks. Võidu eest homme punkte ju ei saa. Ei usu, et Ogier homme max punkte püüaks, teda huvitab pigem vaid ralli üldvõit.
Otil oleks sedasi homme kohe üks konkurent vähem ja veidi vabam homme max punkte püüda.
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Väga kena rallipäev oli! Kahju sellest rehvi purunemisest, aga mis teha.. täna tulid kuidagi meelde ca 5-6a tagused ajad, kui Ott ja Ogi niimoodi omavahel sekund-sekundis madistasid..
Ogi sai täna küll 18p(mis teda ei huvita), aga loodame, et Ott-Martin saavad homme ta kätte ning rallivüit oleks väga magus
Ogi sai täna küll 18p(mis teda ei huvita), aga loodame, et Ott-Martin saavad homme ta kätte ning rallivüit oleks väga magus
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 1276
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
II järgu kommentaator


Postitusi: 301
Liitunud: 18 Jaan 2007, 01:17
Postitusi: 0
Liitunud: 10 Mai 2024, 11:02
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Postitusi: 0
Liitunud: 10 Mai 2024, 11:02
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7


Ilmselt selle tühja rehvi nahka võit meil läks, ja no see 0.1sek Neule jääb kauaks hinge kriipima:)
Kuid positiivse poolepealt siis meite omadele maksimum punktid sellelt etapilt kuid negatiivse poole pealt - kui nii peaks jätkuma, siis kulub kolm aastat, enne kui me Neule järgi jõuame...ses suhtes see punni süsteem on saatanast küll.
Kommentaatorid tõid ka sama paralleeli, mis endalegi kangastus, et Ott/Martin tegid siin sarnast sõitu tolle Soome etapiga, kui hambad ristis jäeti sommid võidueufooriast ilma, aga nagu Ott lõpus ka ütles, nii iga ralli ei purjeta ja riskid on liiga suured - seekord joppas. Siit edasi aga ei ole kahjuks seda kindlust/optimismi kahjuks - Portugal näitas, et Otti ikka häirib miski ja ei lase 100% kindlusega kihutada ka kruusal.
Ma siiralt loodan, et eksin ja midagi suudetakse muuta/teha, aga hetkel on tulevik karvane.
Lõpetame aga positiivse noodiga ja müts maha meite omade ees, oli nägudest näha, KUI hea meel oli neil taas poodiumil olla:)
Ostberg ütles, et rallil oli olnud üle 100 000 pealtvaataja - väga kihvt ralli oli!
Kuid positiivse poolepealt siis meite omadele maksimum punktid sellelt etapilt kuid negatiivse poole pealt - kui nii peaks jätkuma, siis kulub kolm aastat, enne kui me Neule järgi jõuame...ses suhtes see punni süsteem on saatanast küll.
Kommentaatorid tõid ka sama paralleeli, mis endalegi kangastus, et Ott/Martin tegid siin sarnast sõitu tolle Soome etapiga, kui hambad ristis jäeti sommid võidueufooriast ilma, aga nagu Ott lõpus ka ütles, nii iga ralli ei purjeta ja riskid on liiga suured - seekord joppas. Siit edasi aga ei ole kahjuks seda kindlust/optimismi kahjuks - Portugal näitas, et Otti ikka häirib miski ja ei lase 100% kindlusega kihutada ka kruusal.
Ma siiralt loodan, et eksin ja midagi suudetakse muuta/teha, aga hetkel on tulevik karvane.
Lõpetame aga positiivse noodiga ja müts maha meite omade ees, oli nägudest näha, KUI hea meel oli neil taas poodiumil olla:)
Ostberg ütles, et rallil oli olnud üle 100 000 pealtvaataja - väga kihvt ralli oli!

