Jah, täitsa ok clean look, sellega kannatab poodiumil seista küllsoca kirjutas:Mulle meeldib, parem kui viimaste aastate wrc2 autode livery neil, ilus lihtne.
I järgu kommentaator


Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59
kes kuidas vaatab, eks ole. ma võib-olla mõnda värvirida ei näe, ent nimetaksin siiski seda helesiniseks, kui et neid viimaste hooaegade hyundaisid: http://www.dieselstation.com/wallpapers ... 014-20.jpg-huviline2- kirjutas:Helesinine Hyundai ikka...
kõik need wrc-hyundaid parajad kraavivee värvi olnud alati millegi pärast
I järgu kommentaator


Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59
ametliku lehe järgi Maarend tõesti stardib, ent nr 95 peaks praegu ta lihtsalt seal registreerimise listis olema. kuna ta ikkagi Mini WRC-ga peal, siis usun, et tõstetakse ettepoole kõvasti. Kas pole ikkagi see reegel, et hoolimata sellest, kui aeglane oled, siis WRC-ga saad ikkagi kõrgeima prioriteedi?raulito kirjutas:Meie ralliturist on rootsis autoga nr 95
Ja küsimus fanattidele, kas ja millal olid viimane kord MM-rallil korraga stardis kaks eestlast WRC-autoga?
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13
Kui ma nüüd ei eksi, siis oli see aasta 2002 soome ralli, kui oli stardis wrc autoga kaks eestlast.muhk kirjutas:ametliku lehe järgi Maarend tõesti stardib, ent nr 95 peaks praegu ta lihtsalt seal registreerimise listis olema. kuna ta ikkagi Mini WRC-ga peal, siis usun, et tõstetakse ettepoole kõvasti. Kas pole ikkagi see reegel, et hoolimata sellest, kui aeglane oled, siis WRC-ga saad ikkagi kõrgeima prioriteedi?raulito kirjutas:Meie ralliturist on rootsis autoga nr 95
Ja küsimus fanattidele, kas ja millal olid viimane kord MM-rallil korraga stardis kaks eestlast WRC-autoga?
Rallifoorum 24/7


Kubica livery http://planetemarcus.com/la-ford-fiesta ... rt-kubica/
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Kubica Auto Liverysoca kirjutas:Kubica livery http://planetemarcus.com/la-ford-fiesta ... rt-kubica/


Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Rallifoorum 24/7








