Vasta
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Re: Tour de Corse 2016 Day 1

Postitus Postitas Kolin »

SPL3 Tänak +32,0 Tänaku masinal rehvid vist täitsa otsas
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Tour de Corse 2016 Day 1

Postitus Postitas soca »

Huvitav et kõik annavad teise ja kolmanda spliti vahel väga palju Ogierile ära ja lõpus hoiavad vahe enam vähem sama.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Tour de Corse 2016 Day 1

Postitus Postitas Vahula »

Pigem mingi viga ikka sisse tulnud
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Tour de Corse 2016 Day 1

Postitus Postitas soca »

Ott +38 lõpus
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Re: Tour de Corse 2016 Day 1

Postitus Postitas Kolin »

Lõpus Tänak +38,2
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Tour de Corse 2016 Day 1

Postitus Postitas Milor »

Kuidas Pärnal sujub?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Tour de Corse 2016 Day 1

Postitus Postitas soca »

Peale kahte hommikust katset kaotus Otil liidrile 1.32.3...eelmine aasta kaotati ralli lõpus liidrile 3.46 :lol:
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Re: Tour de Corse 2016 Day 1

Postitus Postitas Kolin »

Milor kirjutas:Kuidas Pärnal sujub?
Pärn on Koolis ja õpib asfaldil sõitma Hispaania jaoks. Või siis pressib F5-te kodus
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Tour de Corse 2016 Day 1

Postitus Postitas Dubber »

Ogier kasutab puhast teed maksimaalselt ära.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Tour de Corse 2016 Day 1

Postitus Postitas Vahula »

Milor kirjutas:Kuidas Pärnal sujub?
Pärn minumeelest alles Hispaanias uuesti rajal.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 221
Liitunud: 23 Apr 2016, 14:44
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Re: Tour de Corse 2016 Day 1

Postitus Postitas Keido »

Evans paneb seekord ka Mads'ile ära
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1282
Liitunud: 03 Apr 2009, 16:21
Asukoht: Raasiku
Kasutaja avatar
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Mads jälle õpib ju enda sõnade järgi :)
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Re: Tour de Corse 2016 Day 1

Postitus Postitas Kolin »

Selle katsel läheb Kopikas ka Tänakust mööda. Peal seda katset Tänak 13-nes
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Kuidas saab nii mannetu see sõit tal olla ? :(
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Tour de Corse 2016 Day 1

Postitus Postitas viplala »

tugitoolifänn kirjutas:Kuidas saab nii mannetu see sõit tal olla ? :(
Kohe huviga ootaks Sinu enda arvamust selle kohta?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Re: Tour de Corse 2016 Day 1

Postitus Postitas Kolin »

(12 - Tänak Ott / Mõlder Raigo): It's a learning curve at the moment.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Tour de Corse 2016 Day 1

Postitus Postitas aix »

Ford on ikka masendav tegelikult. Peale kahte katset kaotab parim ford Ogierile juba üle minuti ja eelnevale autole pea 30 sek. Otil on vabanduseks küll rehvid, aga mis teistel on, et pigem wrc2 autodega võidu sõidavad? Väga kisub sinna poole, et Evans peab R5-ga Fordile kastanid tulest välja tooma....:)
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Re: Tour de Corse 2016 Day 1

Postitus Postitas Kolin »

tugitoolifänn kirjutas:Kuidas saab nii mannetu see sõit tal olla ? :(
Tänaku rehvid ei pea ja pidi olema massiv understeer.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Mis rehvidega sõidab J. KOPECKY ?

Märkasin alles praegu, et kopikas WRC2
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Re: Tour de Corse 2016 Day 1

Postitus Postitas Kolin »

Kopikas siis 0,1 sekiga Tänaku ette
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki