Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


Pärn on Koolis ja õpib asfaldil sõitma Hispaania jaoks. Või siis pressib F5-te kodusMilor kirjutas:Kuidas Pärnal sujub?
Viimati muutis Kolin, 30 Sept 2016, 11:45, muudetud 1 kord kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Diagnoos: rallisõltlane


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
III järgu kommentaator


Postitusi: 221
Liitunud: 23 Apr 2016, 14:44
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Ford on ikka masendav tegelikult. Peale kahte katset kaotab parim ford Ogierile juba üle minuti ja eelnevale autole pea 30 sek. Otil on vabanduseks küll rehvid, aga mis teistel on, et pigem wrc2 autodega võidu sõidavad? Väga kisub sinna poole, et Evans peab R5-ga Fordile kastanid tulest välja tooma....
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Mis rehvidega sõidab J. KOPECKY ?
Märkasin alles praegu, et kopikas WRC2
Märkasin alles praegu, et kopikas WRC2
Viimati muutis tugitoolifänn, 30 Sept 2016, 11:55, muudetud 1 kord kokku.
