Vasta
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 292
Liitunud: 15 Mai 2004, 08:00
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas lenc »

snakeplissken kirjutas:kõik kaotavad oggyle lõpus
No täpselt, kõik kaotavad, seega ma ei saa aru mis sõiduveast sa jahud?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas Silk »

Meeke tõusis hetkel üldis kolmandaks + 15 Otile
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas Dubber »

snakeplissken kirjutas:No näete saigi DMacki rehv katse lõpus otsa
Dmäkil ongi selline kaval rehv- kihtidena, kulub vastavalt katsele ja oludele. See katse kulus täpselt lõpus "parajaks", et pidamine taastuks.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
lenc kirjutas:
snakeplissken kirjutas:kõik kaotavad oggyle lõpus
No täpselt, kõik kaotavad, seega ma ei saa aru mis sõiduveast sa jahud?
rääkisin ühest splitist (SPL3)

loe korralikult
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 166
Liitunud: 13 Veebr 2015, 15:44
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas blsh »

Oggy on ilmselt hirmsa lõpu teinud, Tänaku auto seadistus ja rehv tundub lihtsalt sellele katsele paremini sobivat. Aga muidu kõik kaotavad Oggyle lõpus, v.a. Tänak.

Meeke-ga vahe nüüd 15 sekki, ilus. Loodame, et kõik läheb nii nagu peab.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas Silk »

Breen sai siit +16 sek
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
SS3 Tanak
Ogier+2.2
JML+8.5
Meek+9.5
Sordo+10.5
Neuvi+12.6
Padd+14.2
Breen+16.5
Mikkel+21.6
Ostb+26.7
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas Milor »

Huumor:
Michelin Motorsport Verified account ‏@Michelin_Sport 2m2 minutes ago

SS3: fastest time so far for @OttTanak #wrc #WRGB
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Dmack ei saa ju reklaamida
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas Kolin »

Kolme katsega on Mads oma maximum attackiga üle minuti juba maas
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Ott tegi ühe vea ristmikul/tagasipöördel

muidu oli kõik korras
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 406
Liitunud: 30 Mär 2012, 11:38
Asukoht: Kollane Maja
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
On igati meeldiv kuulda, et Ott rehvidega rahul on praegu.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas soca »

Üldis siis oleme teised +9.9...Meeke on +16 meist taga
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas Milor »

 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Kas nüüd on Tyre zone ? Või lihtsalt sõidavad uude koht ?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas Milor »

Eric +59.8
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1106
Liitunud: 13 Veebr 2011, 09:17
Asukoht: kuressaare
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
tugitoolifänn kirjutas:Kas nüüd on Tyre zone ? Või lihtsalt sõidavad uude koht ?
1 katse peaks veel olema ja siis Tyre zone?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas soca »

jah
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Re: Dayinsure Wales Rally Day 1

Postitus Postitas Kolin »

Ma ei saa aru mis selle Madsil viga on
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
No siis on vahepeal paus, saab rahuneda
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki