no krt.. oleks ju hea koht olnud.. lihtsalt läbi kruisida, taga oli 11min ja ees 1min20s.. kahjuuhtikas kirjutas:Kahju-saxx- kirjutas:Tuli rajalt maha. Olid üle katuse käinudRLV kirjutas:Jeets off. Saab edsi nina tühi
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
I järgu kommentaator


Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21
I järgu kommentaator


Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21
Ai Mikkelsen eksis aga sai õnneks tervena minema
Viimati muutis vaana, 02 Juul 2017, 09:22, muudetud 1 kord kokku.
I järgu kommentaator


Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27
I järgu kommentaator


Postitusi: 575
Liitunud: 10 Nov 2011, 01:20
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Juul 2012, 12:12
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
II järgu kommentaator


Postitusi: 403
Liitunud: 11 Jaan 2011, 00:23
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Rallifoorum 24/7


tugitoolifänn kirjutas:Sellepärast vaatan mina WRC+
Aga mis te arvate kas Tänak ja Neuville vaatavad WRC+ ?
Saaks ju teeoludest ülevaate
vaatavad, mäletan eemine aasta mingil rallil Meeke mainis esimesena tulles et tüübid näevad nüüd tema pealt mis jooni võtta katsel.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
I järgu kommentaator


Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27
I järgu kommentaator


Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 575
Liitunud: 10 Nov 2011, 01:20
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


