See oleks küll lahe kui Maarenda ka 11 etappi sõidaks kaasa. Seda pole ennem olnud, et kaks eestlast WRC klassis kaasa teevad.raulito kirjutas:Kas Maarend sõidab ka 11 rallit või mõned üksikud?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Selle R5 EVo peal tundub see livery kuidagi ilusam silmale. Ei ta kas see punaselt kirjutatud "R5" mõjub sedasi

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7


mrali kirjutas:Capito lahkub VW Motorsportist sel aastal.
http://www.rallye-magazin.de/wm/nachric ... otorsport/
Ta olevat sõlminud lepingi McLaren F1 meeskonnaga. See saab huvitav olema. Kuna J-M Latvala lõpeb leping selle hooaja järel. Sama vist ka mikkelseniga. Ning kes saab meeskonna bossiks. Loodaks, et see ei ole inimene kes armastab ringrada. Nagu see juhtus Mini ja Bmw-ga
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Rallifoorum 24/7


Mäletatavasti oli Capito ka see, kes suure innuga pushis igasuguste show-elementide poole, eelkõige viimase kiiruskatse suur FINAAL. Oleneb, kes uueks juhiks saab, aga loodetavasti jääb surve selles vallas väiksemaks.Kolin kirjutas:mrali kirjutas:Capito lahkub VW Motorsportist sel aastal.
http://www.rallye-magazin.de/wm/nachric ... otorsport/
Ta olevat sõlminud lepingi McLaren F1 meeskonnaga. See saab huvitav olema. Kuna J-M Latvala lõpeb leping selle hooaja järel. Sama vist ka mikkelseniga. Ning kes saab meeskonna bossiks. Loodaks, et see ei ole inimene kes armastab ringrada. Nagu see juhtus Mini ja Bmw-ga
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 30
Liitunud: 20 Juul 2012, 12:12
Endine vormel-1 sõitja Robert Kubica tunnistas väljaandele Autosport, et pärast rallihooaja esimesel etapil Monte Carlos startimist on tema edasine tulevik ebaselge. Poolakas tunnistas, et tal puuduvad autoralli MM-sarjas jätkamiseks rahalised vahendid.
http://sport.postimees.ee/3469351/kubic ... id=3469351
http://sport.postimees.ee/3469351/kubic ... id=3469351
Rallifoorum 24/7


Täna näeb livery ära
We will reveal the new livery for @OttTanak WRC car tomorrow morning
https://twitter.com/dmack_tyres/status/ ... 0255353856
We will reveal the new livery for @OttTanak WRC car tomorrow morning
https://twitter.com/dmack_tyres/status/ ... 0255353856
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Kuubik võiks naasta WRC2 sarja. Ning seal noori kimbutada.RL5 kirjutas:Endine vormel-1 sõitja Robert Kubica tunnistas väljaandele Autosport, et pärast rallihooaja esimesel etapil Monte Carlos startimist on tema edasine tulevik ebaselge. Poolakas tunnistas, et tal puuduvad autoralli MM-sarjas jätkamiseks rahalised vahendid.
http://sport.postimees.ee/3469351/kubic ... id=3469351
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


I järgu kommentaator


I järgu kommentaator


Postitusi: 546
Liitunud: 31 Juul 2014, 19:50
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 867
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:47
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator




